rslit Tilsamans - Vi stigum og millumtum 
 
  Stevnuheiti  FM stuttgeil 2017    Prentdagur  05 November 2017   
  Staur  Trshavn    Prenta kl  18:43   
  Fyrireikari  SSF         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  03 November 2017         
 
 
Kapping 1, 100m Frsvimjing Kvinnur, Finalur 
Froyskt met (senior): Elspa Mrkre 57.41 2007-10-27 
Froyskt met (junior): Sra R. Nysted 57.43 2016-12-07 
Kravtir: NJM (y) 01:03.04 NJM (e) 01:00.93 NM 00:58.83 EMS 00:55.68 
FM vinnara t: 57.53 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Vr Erlingsd. Eidesgaard  2001    709  27.82        57.09  Froysk Met - Senior 
  Havnar Svimjifelag  58.54                 
                     
Signhild Joensen  2000    684  27.99        57.76   
  gir Klaksvik  58.06                 
                     
Jana B. Thomsen  2000    645  28.48        58.90   
  gir Klaksvik  58.30                 
                     
Alisa Vestergrd  2003    639  28.35        59.08   
  Suuroyar Svimjifelag  59.49                 
                     
Lv Erlingsd. Eidesgaard  1999    621  28.82        59.65   
  Havnar Svimjifelag  1:01.43                 
                     
Barbara Debes  2000    621  28.58        59.66   
  gir Klaksvik  59.53                 
                     
 
Kapping 2, 50m Firvald Menn, Finalur 
Froyskt met (senior): Magnus Jkupsson 24.70 2011-11-18 
Froyskt met (junior): Magnus Jkupsson 24.70 2011-11-18 
Kravtir: NM 00:25.33 EMS 00:23.98 
FM vinnara t: 25.35 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA          Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
li Mortensen  1996    613          25.66   
  Havnar Svimjifelag  25.35                 
Rland Toftum  1998    613          25.66   
  Suuroyar Svimjifelag  25.41                 
Rkur Trygvason  2000    506          27.34   
  gir Klaksvik  27.54                 
Hugin Ns Lave  2001    466          28.10   
  Suuroyar Svimjifelag  28.00                 
Johan N. Dam  2002    427          28.94   
  Havnar Svimjifelag  29.74                 
Steinar W. Trgari  1998    415          29.22   
  Havnar Svimjifelag  29.82                 
 
Kapping 3, 200m Blanda Kvinnur, Finalur 
Froyskt met (senior): Sra R. Nysted 2:16.52 2015-12-11 
Froyskt met (junior): Sra R. Nysted 2:16.52 2015-12-11 
Kravtir: NJM (y) 02:32.59 NJM (e) 02:27.51 NM 02:22.42 EMS 02:14.79 
FM vinnara t: 2:19.64 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m  150m    Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Sra R. Nysted  2001    612  31.70  1:06.74  1:49.63    2:23.49   
  Suuroyar Svimjifelag  2:19.64                 
                     
sbjrg Hjelm  1999    507  33.03  1:13.88  1:57.01    2:32.81   
  Reysti  2:24.85                 
                     
Slv A. Sigursson  2002    489  33.75  1:14.05  1:57.12    2:34.65   
  gir Klaksvik  2:37.61                 
                     
Petra A. Nielsen  2003    430  34.42  1:17.29  2:03.25    2:41.43   
  Suuroyar Svimjifelag  2:42.66                 
                     
Malan Jhansdttir  2004    328  36.95  1:23.83  2:15.89    2:56.56   
  Reysti  3:04.55                 
                     
 
Kapping 4, 200m Bringusvimjing Menn, Finalur 
Froyskt met (senior): Pl Joensen 2:14.82 2015-07-02 
Froyskt met (junior): Rlant Toftum 2:19.37 2015-12-13 
Kravtir: NJM (y) 02:27.84 NJM (e) 02:22.91 NM 02:17.98 EMS 02:10.59 
FM vinnara t: 2:17.55 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m  150m    Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Rland Toftum  1998    657  31.67  1:07.11  1:42.93    2:18.50   
  Suuroyar Svimjifelag  2:17.55                 
                     
Rkur Trygvason  2000    615  31.85  1:07.77  1:44.70    2:21.60   
  gir Klaksvik  2:19.82                 
                     
Rani Jacobsen  2001    455  34.61  1:14.88  1:55.54    2:36.52   
  Suuroyar Svimjifelag  2:34.31                 
                     
Jgvan Jkup Thomsen  2001    364  36.57  1:18.93  2:03.70    2:48.59   
  Svimjifelagi Flot  2:46.63                 
                     
Jnas Lindenskov Schiller  2003    352  37.21  1:20.54  2:05.33    2:50.46   
  Havnar Svimjifelag  2:54.38                 
                     
 
Kapping 5, 800m Frsvimjing Kvinnur, Finalur 
Froyskt met (senior): Vr E. Eidesgaard 8:54.23 2016-04-22 
Froyskt met (junior): Vr E. Eidesgaard 8:54.23 2016-04-22 
Kravtir: NJM (y) 09:55.63 NJM (e) 09:35.78 NM 09:15.92 EMS 08:46.14 
FM vinnara t: 9:03.92 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code  500m  600m  700m       











 
Vr Erlingsd. Eidesgaard  2001    642  1:04.29  2:12.86  3:22.43  4:32.03  9:15.50   
  Havnar Svimjifelag  8:50.79      5:43.11  6:54.11  8:05.55       
                     
Eyri Mortensen  2003    616  1:07.35  2:18.74  3:29.81  4:41.29  9:23.18   
  Havnar Svimjifelag  9:26.95      5:52.61  7:03.81  8:15.34       
                     
Lena Rannvardttir  1998    616  1:06.63  2:17.22  3:28.93  4:40.76  9:23.29   
  Havnar Svimjifelag  9:27.12      5:51.91  7:03.74  8:15.04       
                     
Ssanna Tummasardttir  2001    465  1:08.76  2:24.32  3:41.29  5:00.08  10:18.64   
  Havnar Svimjifelag  9:38.17      6:19.31  7:39.58  8:59.71       
                     
Bjrt Askham Sigursson  2004    420  1:13.53  2:35.17  3:56.11  5:17.07  10:39.61   
  Reysti  10:57.85      6:38.92  8:00.37  9:21.74       
                     
Bjrg lavsdttir  2004    340  1:16.75  2:43.42  4:11.08  5:38.38  11:26.45   
  Havnar Svimjifelag  11:36.17      7:07.26  8:35.65  10:01.09       
                     
Jonna Joensen  2005    335  1:18.36  2:47.10  4:15.23  5:44.09  11:29.65   
  Reysti  11:39.43      7:10.23  8:36.17  10:03.11       
                     
 
Kapping 6, 1500m Frsvimjing Menn, Finalur 
Froyskt met (senior): Pl Joensen 14:26.54 2014-12-07 
Froyskt met (junior): Pl Joensen 14:39.99 2008-12-13 
Kravtir: NJM (y) 17.28.80 NJM (e) 16:53.84 NM 16.18.88 EMS 15:26.44 
FM vinnara t: 15:15.85 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code  500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
li Mortensen  1996    765  58.64  2:00.14  3:01.18  4:01.92  15:27.05   
  Havnar Svimjifelag  15:15.85      5:02.61  6:03.88  7:04.62  8:06.59     
          9:08.96  10:11.77  11:14.82  12:18.22     
          13:21.37  14:24.69         
                     
Johan N. Dam  2002    644  1:03.73  2:10.23  3:16.44  4:22.51  16:21.90   
  Havnar Svimjifelag  16:38.79      5:28.86  6:35.08  7:41.24  8:46.90     
          9:52.60  10:58.03  12:03.14  13:08.34     
          14:13.75  15:18.78         
                     
 
Kapping 7, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 
Froyskt met (senior): Kristina Elin Thomsen 27.67 2012-05-11 
Froyskt met (junior): Kristina Elin Thomsen 27.67 2012-05-11 
Kravtir: NM 00:28.49 EMS 00:26.96 
FM vinnara t: 28.69 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA          Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Vr Erlingsd. Eidesgaard  2001    622          28.55   
  Havnar Svimjifelag  28.10                 
Signhild Joensen  2000    589          29.08   
  gir Klaksvik  29.01                 
Jana B. Thomsen  2000    586          29.12   
  gir Klaksvik  29.46                 
Lv Erlingsd. Eidesgaard  1999    573          29.35   
  Havnar Svimjifelag  29.29                 
Alisa Vestergrd  2003    515          30.40   
  Suuroyar Svimjifelag  30.52                 
Petra A. Nielsen  2003    424          32.45   
  Suuroyar Svimjifelag  31.74                 
 
Kapping 8, 200m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
Froyskt met (senior): Magnus Jkupsson 1:59.98 2011-12-11 
Froyskt met (junior): Magnus Jkupsson 1:59.98 2011-12-11 
Kravtir: NJM (y) 02:13.58 NJM (e) 02:09.13 NM 02:04.68 EMS 01:58.00 
FM vinnara t: 2:06.40 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m  150m    Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
li Mortensen  1996    543  30.77  1:03.44  1:36.45    2:09.46   
  Havnar Svimjifelag  2:09.52                 
                     
Marius Ihlen Gardshodn  1998    525  30.44  1:03.66  1:37.37    2:10.86   
  Havnar Svimjifelag  2:11.03                 
                     
in Jkupsson  2002    409  34.10  1:09.88  1:46.02    2:22.23   
  Havnar Svimjifelag  2:22.45                 
                     
Bartal Debess  2002    393  32.58  1:10.14  1:48.03    2:24.12   
  Suuroyar Svimjifelag  2:27.87                 
                     
Martin Sivertsen  2002    371  33.69  1:11.45  1:49.34    2:26.97   
  gir Klaksvik  2:27.98                 
                     
Rni Bech  2002    265  34.80  1:16.47  2:01.06    2:44.39   
  Suuroyar Svimjifelag  2:53.04                 
                     
 
Kapping 9, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
Froyskt met (senior): Signhild Joensen 1:01.00 2017-05-21 
Froyskt met (junior): Signhild Joensen 1:01.00 2017-05-21 
Kravtir: NJM (y) 01:08.98 NJM (e) 01:06.68 NM 01:04.38 EMS 01:00.93 
FM vinnara t: 1:01.39 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Signhild Joensen  2000    728  29.95        1:01.17   
  gir Klaksvik  1:01.00                 
                     
Barbara Debes  2000    560  32.42        1:06.75   
  gir Klaksvik  1:07.00                 
                     
Alisa Vestergrd  2003    546  33.08        1:07.32   
  Suuroyar Svimjifelag  1:07.76                 
                     
Maria Bjarnastein Antoft  2000    522  33.25        1:08.31   
  Havnar Svimjifelag  1:08.97                 
                     
Lv Erlingsd. Eidesgaard  1999    484  33.43        1:10.05   
  Havnar Svimjifelag  1:09.21                 
                     
Brynhild Johannessen  2002    464  33.97        1:11.06   
  Suuroyar Svimjifelag  1:09.10                 
                     
 
Kapping 10, 200m Blanda Menn, Finalur 
Froyskt met (senior): Pl Joensen 2:01.97 2012-04-15 
Froyskt met (junior): Magnus Jkupsson 2:05.26 2011-11-25 
Kravtir: NJM (y) 02:17.39 NJM (e) 02:12.81 NM 02:08.23 EMS 02:01.36 
FM vinnara t: 2:09.87 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m  150m    Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
li Mortensen  1996    571  28.88  1:02.26  1:40.96    2:12.11   
  Havnar Svimjifelag  2:11.57                 
                     
Niels Nattestad  1998    554  29.14  1:02.20  1:42.09    2:13.43   
  Havnar Svimjifelag  2:15.24                 
                     
Rani Jacobsen  2001    423  32.77  1:13.00  1:52.19    2:25.98   
  Suuroyar Svimjifelag  2:24.38                 
                     
Jgvan Jkup Thomsen  2001    354  33.62  1:14.76  1:58.31    2:34.88   
  Svimjifelagi Flot  2:31.73                 
                     
 
Kapping 11, 50m Bringusvimjing Kvinnu, Finalur 
Froyskt met (senior): sbjrg Hjelm 32.70 2015-05-14 
Froyskt met (junior): sbjrg Hjelm 32.70 2015-05-14 
Kravtir: NM 00:33.64 EMS 00:31.84 
FM vinnara t: 33.01 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA          Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
sbjrg Hjelm  1999    595          34.04   
  Reysti  32.70                 
Rebekka Trygvadttir  2004    560          34.74   
  gir Klaksvik  35.75                 
Slv A. Sigursson  2002    502          36.02   
  gir Klaksvik  36.05                 
Sra R. Nysted  2001    494          36.22   
  Suuroyar Svimjifelag  35.61                 
Petra A. Nielsen  2003    469          36.86   
  Suuroyar Svimjifelag  37.79                 
Lea Midjord  2002    413          38.45   
  Suuroyar Svimjifelag  38.42                 
 
Kapping 12, 100m Frsvimjing Menn, Finalur 
Froyskt met (senior): Pl Joensen 50.04 2009-07-01 
Froyskt met (junior): Magnus Jkupsson 50.67 2011-12-10 
Kravtir: NJM (y) 00:56.06 NJM (e) 00:54.20 NM 00:52.33 EMS 00:49.52 
FM vinnara t: 52.35 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
li Mortensen  1996    641  25.76        52.11   
  Havnar Svimjifelag  52.35                 
                     
Rland Toftum  1998    620  25.47        52.69   
  Suuroyar Svimjifelag  51.63                 
                     
Rkur Trygvason  2000    596  26.20        53.39   
  gir Klaksvik  54.06                 
                     
Marius Ihlen Gardshodn  1998    579  25.87        53.90   
  Havnar Svimjifelag  54.48                 
                     
Johan N. Dam  2002    521  27.49        55.82   
  Havnar Svimjifelag  56.08                 
                     
Bartal E. Eidesgaard  2003    516  27.18        56.00   
  Havnar Svimjifelag  57.10                 
                     
 
Kapping 13, 4X100m Frsvimjing Kvinnu, Finalur 
Froyskt met (senior): gir 3:55.40 2016-05-05 
Froyskt met (junior): gir 3:59.07 2016-04-23 
FM vinnara t: 3:55.40 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m      Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
gir 1 L1 - Kvinnur  2000    680          3:54.86  Froysk Met - Senior 
  gir Klaksvik  3:59.07                 
  Barbara Debes  2000      28.41  58.86      58.86   
  Jana B. Thomsen  2000      27.69  57.88      1:56.74   
  Rebekka Trygvadttir  2004      29.25  1:00.82      2:57.56   
  Signhild Joensen  2000      27.48  57.30      3:54.86   
                     
Gladiatorar Hs  1999    621          4:01.98   
  Havnar Svimjifelag  4:07.85                 
  Vr Erlingsd. Eidesgaard  2001      27.65  57.26      57.26   
  Lv Erlingsd. Eidesgaard  1999      28.56  1:00.34      1:57.60   
  Ssanna Tummasardttir  2001      29.07  1:01.60      2:59.20   
  Sigri F Hansen  2003      29.31  1:02.78      4:01.98   
                     
Kvinnur Susvim  1999    551          4:11.77   
  Suuroyar Svimjifelag  4:04.13                 
  Brynhild Johannessen  2002      30.21  1:03.62      1:03.62   
  Slrun Kjrbo  1999      30.98  1:06.46      2:10.08   
  Alisa Vestergrd  2003      27.95  58.97      3:09.05   
  Sra R. Nysted  2001      29.60  1:02.72      4:11.77   
                     
Susvim Gentur  2002    417          4:36.29   
  Suuroyar Svimjifelag                   
  Petra A. Nielsen  2003      32.21  1:08.82      1:08.82   
  Lea Midjord  2002      32.19  1:08.67      2:17.49   
  Lilja D Jacobsen  2003      32.27  1:08.31      3:25.80   
  Elin Christiansen  2004      32.65  1:10.49      4:36.29   
                     
Reysti 1  2004    399          4:40.53   
  Reysti                   
  Emma L Nagurset  2004      32.94  1:08.08      1:08.08   
  Jonna Joensen  2005      31.28  1:08.07      2:16.15   
  Bjrk L Srensen  2004      36.12  1:16.59      3:32.74   
  Bjrt Askham Sigursson  2004      32.16  1:07.79      4:40.53   
                     
 
Kapping 14, 4X100m Blanda Menn, Finalur 
Froyskt met (senior): HS 3:56.04 2012-05-11 
Froyskt met (junior): HS 4:02.79 2012-05-11 
FM vinnara t: 3:59.55 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m      Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Gladiatorar Hs  1996    545          4:03.80   
  Havnar Svimjifelag  4:30.21                 
  Marius Ihlen Gardshodn  1998      29.06  1:00.40      1:00.40   
  li Mortensen  1996      31.91  1:08.17      2:08.57   
  Niels Nattestad  1998      28.53  1:00.78      3:09.35   
  Johan N. Dam  2002      26.17  54.45      4:03.80   
                     
Susvim Harrar  1995    527          4:06.49   
  Suuroyar Svimjifelag                   
  Hugin Ns Lave  2001      30.28  1:01.92      1:01.92   
  Rani Jacobsen  2001      31.65  1:09.23      2:11.15   
  Rland Toftum  1998      26.07  57.98      3:09.13   
  Bartal Debess  2002      26.52  57.36      4:06.49   
                     
 
Kapping 15, 400m Frsvimjing Kvinnur, Finalur 
Froyskt met (senior): Vr E. Eidesgaard 4:17.87 2016-12-11 
Froyskt met (junior): Vr E. Eidesgaard 4:17.87 2016-12-11 
Kravtir: NJM (y) 04:47.09 NJM (e) 04:37.52 NM 04:27.95 EMS 04:13.59 
FM vinnara t: 4:18.67 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  100m  200m  300m    Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Vr Erlingsd. Eidesgaard  2001    690  1:01.82  2:08.74  3:17.44    4:25.31   
  Havnar Svimjifelag  4:19.88                 
                     
Alisa Vestergrd  2003    638  1:02.74  2:11.24  3:21.16    4:32.35   
  Suuroyar Svimjifelag  4:36.39                 
                     
Eyri Mortensen  2003    615  1:03.86  2:12.90  3:23.92    4:35.67   
  Havnar Svimjifelag  4:34.38                 
                     
Lena Rannvardttir  1998    579  1:05.93  2:17.21  3:29.10    4:41.33   
  Havnar Svimjifelag  4:37.12                 
                     
Ssanna Tummasardttir  2001    569  1:06.39  2:17.29  3:29.74    4:42.99   
  Havnar Svimjifelag  4:38.58                 
                     
Rebekka Trygvadttir  2004    556  1:07.64  2:19.74  3:32.80    4:45.14   
  gir Klaksvik  4:39.00                 
                     
 
Kapping 16, 100m Firvald Menn, Finalur 
Froyskt met (senior): Magnus Jkupsson 54.56 2012-11-27 
Froyskt met (junior): Magnus Jkupsson 54.66 2012-11-27 
Kravtir: NJM (y) 01:00.47 NJM (e) 00:58.45 NM 00:56.44 EMS 00:53.41 
FM vinnara t: 56.37 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
li Mortensen  1996    531  28.06        59.34   
  Havnar Svimjifelag  56.38                 
                     
Marius Ihlen Gardshodn  1998    517  28.80        59.89   
  Havnar Svimjifelag  1:01.39                 
                     
Niels Nattestad  1998    481  28.97        1:01.35   
  Havnar Svimjifelag  1:02.73                 
                     
Johan N. Dam  2002    384  30.56        1:06.13   
  Havnar Svimjifelag  1:04.35                 
                     
Natanael Matras  2002    320  32.92        1:10.23   
  gir Klaksvik  1:11.00                 
                     
Jnas Hansen  2002    266  32.29        1:14.68   
  Reysti  1:17.86                 
                     
 
Kapping 17, 200m Firvald Kvinnur, Finalur 
Froyskt met (senior): Jonna B. Thomsen 2:18.67 2015-07-02 
Froyskt met (junior): Jana B. Thomsen 2:19.92 2017-03-25 
Kravtir: NJM (y) 02:30.20 NJM (e) 02:25.20 NM 02:20.19 EMS 02:12.68 
FM vinnara t: 2:19.92 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m  150m    Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Jana B. Thomsen  2000    585  31.34  1:07.61  1:45.22    2:23.00   
  gir Klaksvik  2:19.92                 
                     
Rebekka Trygvadttir  2004    395  37.19  1:18.79  2:02.37    2:42.89   
  gir Klaksvik                   
                     
Malan Jhansdttir  2004    300  38.04  1:23.28  2:10.73    2:58.53   
  Reysti  3:07.35                 
                     
Elin Christiansen  2004    228  40.23  1:27.30  2:20.92    3:15.57   
  Suuroyar Svimjifelag  3:16.58                 
                     
 
Kapping 18, 400m Frsvimjing Menn, Finalur 
Froyskt met (senior): Pl Joensen 3:40.12 2009-12-09 
Froyskt met (junior): Pl Joensen 3:42.57 2008-12-11 
Kravtir: NJM (y) 04:24.18 NJM (e) 04:15.37 NM 04:06.57 EMS 03:53.36 
FM vinnara t: 4:06.67 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  100m  200m  300m    Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
li Mortensen  1996    751  56.01  1:55.22  2:54.37    3:53.42   
  Havnar Svimjifelag  3:49.92                 
                     
Alvi Hjelm  1996    731  56.22  1:55.42  2:54.98    3:55.54   
  gir Klaksvik  3:55.03                 
                     
Johan N. Dam  2002    617  1:00.17  2:03.62  3:07.08    4:09.22   
  Havnar Svimjifelag  4:14.49                 
                     
Bartal E. Eidesgaard  2003    517  1:00.88  2:07.07  3:15.56    4:24.35   
  Havnar Svimjifelag  4:28.43                 
                     
Andrass Thomsen  1982    502  1:03.31  2:11.45  3:20.34    4:26.90   
  Havnar Svimjifelag  4:27.75                 
                     
Martin Sivertsen  2002    499  1:03.84  2:12.61  3:21.20    4:27.54   
  gir Klaksvik  4:30.93                 
                     
 
Kapping 19, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 
Froyskt met (senior): sbjrg Hjelm 1:11.53 2015-05-15 
Froyskt met (junior): sbjrg Hjelm 1:11.53 2015-05-15 
Kravtir: NJM (y) 01:18.21 NJM (e) 01:15.60 NM 01:13.00 EMS 01:09.09 
FM vinnara t: 1:11.64 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
sbjrg Hjelm  1999    571  35.10        1:15.14   
  Reysti  1:11.53                 
                     
Sra R. Nysted  2001    543  36.37        1:16.43   
  Suuroyar Svimjifelag  1:16.33                 
                     
Rebekka Trygvadttir  2004    541  36.38        1:16.52   
  gir Klaksvik  1:15.94                 
                     
Slv A. Sigursson  2002    508  36.28        1:18.12   
  gir Klaksvik  1:16.25                 
                     
Petra A. Nielsen  2003    444  37.96        1:21.74   
  Suuroyar Svimjifelag  1:23.52                 
                     
Lilja D Jacobsen  2003    399  39.38        1:24.66   
  Suuroyar Svimjifelag  1:23.35                 
                     
 
Kapping 20, 50m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
Froyskt met (senior): Magnus Jkupsson 25.22 2012-03-31 
Froyskt met (junior): Magnus Jkupsson 25.22 2012-03-31 
Kravtir: NM 00:26.14 EMS 00:24.74 
FM vinnara t: 27.15 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA          Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
li Mortensen  1996    551          27.09   
  Havnar Svimjifelag  28.49                 
Rland Toftum  1998    508          27.83   
  Suuroyar Svimjifelag  27.37                 
Marius Ihlen Gardshodn  1998    467          28.63   
  Havnar Svimjifelag  28.06                 
Hugin Ns Lave  2001    420          29.66   
  Suuroyar Svimjifelag  29.29                 
Bartal Debess  2002    397          30.23   
  Suuroyar Svimjifelag  30.08                 
Martin Sivertsen  2002    347          31.61   
  gir Klaksvik  31.37                 
 
Kapping 21, 200m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
Froyskt met (senior): Signhild Joensen 2:10.11 2017-03-25 
Froyskt met (junior): Signhild Joensen 2:10.11 2017-03-25 
Kravtir: NJM (y) 02:28.31 NJM (e) 02:23.36 NM 02:18.42 EMS 02:11.01 
FM vinnara t: 2:10.11 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m  150m    Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Signhild Joensen  2000    764  30.92  1:03.54  1:36.90    2:10.39   
  gir Klaksvik  2:10.11                 
                     
Eyri Mortensen  2003    569  33.39  1:09.22  1:46.35    2:23.83   
  Havnar Svimjifelag  2:25.02                 
                     
Maria Bjarnastein Antoft  2000    513  34.30  1:11.90  1:50.86    2:28.85   
  Havnar Svimjifelag  2:28.67                 
                     
Brynhild Johannessen  2002    495  34.53  1:12.28  1:52.02    2:30.69   
  Suuroyar Svimjifelag  2:28.05                 
                     
Lena Rannvardttir  1998    471  36.17  1:14.58  1:53.92    2:33.14   
  Havnar Svimjifelag  2:33.52                 
                     
Kristina Skla  2005    391  38.28  1:19.42  2:01.00    2:42.96   
  Havnar Svimjifelag  2:43.95                 
                     
 
Kapping 22, 100m Blanda Menn, Finalur 
Froyskt met (senior): Magnus Jkupsson 55.94 2012-05-12 
Froyskt met (junior): Magnus Jkupsson 55.94 2012-05-12 
Kravtir: NM 00:59.14 EMS 00:55.97 
FM vinnara: 57.52 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
li Mortensen  1996    642  27.09        58.28   
  Havnar Svimjifelag  59.55                 
                     
Alvi Hjelm  1996    636  27.51        58.48   
  gir Klaksvik  58.03                 
                     
Rland Toftum  1998    581  28.45        1:00.28   
  Suuroyar Svimjifelag  57.52                 
                     
Hugin Ns Lave  2001    447  30.17        1:05.77   
  Suuroyar Svimjifelag  1:01.87                 
                     
Rani Jacobsen  2001    409  31.90        1:07.73   
  Suuroyar Svimjifelag  1:08.06                 
                     
Martin Sivertsen  2002    359  33.75        1:10.75   
  gir Klaksvik  1:09.42                 
                     
 
Kapping 23, 400m Blanda Kvinnur, Finalur 
Froyskt met (senior): Sra R. Nysted 4:50.30 2015-12-12 
Froyskt met (junior): Sra R. Nysted 4:50.30 2015-12-12 
Kravtir: NJM (y) 05:19.32 NJM (e) 05:08.67 NM 04:58.03 EMS 04:42.06 
FM vinnara t: 5:06.15 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  100m  200m  300m    Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Sra R. Nysted  2001    585  1:13.67  2:32.15  4:01.99    5:10.08   
  Suuroyar Svimjifelag  4:53.94                 
                     
Rebekka Trygvadttir  2004    521  1:19.00  2:42.26  4:13.13    5:22.28   
  gir Klaksvik  5:20.63                 
                     
sbjrg Hjelm  1999    468  1:18.44  2:45.26  4:14.67    5:34.18   
  Reysti  5:19.12                 
                     
Lilja D Jacobsen  2003    411  1:24.98  2:52.74  4:27.35    5:48.76   
  Suuroyar Svimjifelag  5:45.65                 
                     
 
Kapping 24, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur 
Froyskt met (senior): Pl Joensen 1:02.80 2015-06-29 
Froyskt met (junior): Rlant Toftum 1:03.43 2016-09-25 
Kravtir: NJM (y) 01:08.81 NJM (e) 01:06.51 NM 01:04.22 EMS 01:01.78 
FM vinnara t: 1:04.87 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Rland Toftum  1998    641  30.68        1:04.49   
  Suuroyar Svimjifelag  1:03.43                 
                     
Rkur Trygvason  2000    605  30.91        1:05.72   
  gir Klaksvik  1:05.60                 
                     
Alvi Hjelm  1996    598  31.34        1:06.00   
  gir Klaksvik  1:05.20                 
                     
Niels Nattestad  1998    496  33.32        1:10.23   
  Havnar Svimjifelag  1:10.54                 
                     
Rani Jacobsen  2001    487  32.96        1:10.68   
  Suuroyar Svimjifelag  1:11.15                 
                     
Jgvan Jkup Thomsen  2001    399  35.75        1:15.51   
  Svimjifelagi Flot  1:13.39                 
                     
 
Kapping 25, 50m Frsvimjing Kvinnur, Finalur 
Froyskt met (senior): Gurun Mortensen 26.04 2011-12-11 
Froyskt met (junior): Gurun Mortensen 26.04 2011-12-11 
Kravtir: NM 00:26.92 EMS 00:25.48 
FM vinnara t: 26.37 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA          Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Vr Erlingsd. Eidesgaard  2001    675          26.49   
  Havnar Svimjifelag  27.25                 
Signhild Joensen  2000    639          26.97   
  gir Klaksvik  26.85                 
Lv Erlingsd. Eidesgaard  1999    604          27.49   
  Havnar Svimjifelag  27.81                 
Barbara Debes  2000    592          27.67   
  gir Klaksvik  27.56                 
Alisa Vestergrd  2003    590          27.70   
  Suuroyar Svimjifelag  27.78                 
Jana B. Thomsen  2000    588          27.73   
  gir Klaksvik  27.54                 
 
Kapping 26, 50m Frsvimjing Menn, Finalur 
Froyskt met (senior): Pl Joensen 23.19 2009-07-02 
Froyskt met (junior): Pauli . Mohr 23.24 2009-11-15 
Kravtir: NM 00:23.65 EMS 00:22.38 
FM vinnara t: 24.05 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA          Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Rland Toftum  1998    588          24.18   
  Suuroyar Svimjifelag  23.35                 
li Mortensen  1996    578          24.31   
  Havnar Svimjifelag  24.05                 
Rkur Trygvason  2000    564          24.52   
  gir Klaksvik  24.77                 
Marius Ihlen Gardshodn  1998    524          25.13   
  Havnar Svimjifelag  25.31                 
Steinar W. Trgari  1998    496          25.58   
  Havnar Svimjifelag  26.42                 
Johan N. Dam  2002    468          26.09   
  Havnar Svimjifelag  25.87                 
 
Kapping 27, 4X100m Blanda Kvinnur, Finalur 
Froyskt met (senior): gir 4:18.66 2015-05-15 
Froyskt met (junior): gir 4:26.18 2016-10-22 
FM vinnara t: 4:19.57 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m      Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
gir 1 L1 - Kvinnur  2000    614          4:24.84   
  gir Klaksvik  4:26.18                 
  Signhild Joensen  2000      30.18  1:01.54      1:01.54   
  Rebekka Trygvadttir  2004      36.72  1:18.95      2:20.49   
  Jana B. Thomsen  2000      29.23  1:04.06      3:24.55   
  Barbara Debes  2000      28.65  1:00.29      4:24.84   
                     
Gladiatorar Hs  1999    533          4:37.66   
  Havnar Svimjifelag  4:44.86                 
  Maria Bjarnastein Antoft  2000      33.49  1:08.41      1:08.41   
  Eyri Mortensen  2003      37.24  1:20.25      2:28.66   
  Vr Erlingsd. Eidesgaard  2001      30.58  1:07.29      3:35.95   
  Lv Erlingsd. Eidesgaard  1999      29.16  1:01.71      4:37.66   
                     
Kvinnur Susvim  1999    460          4:51.71   
  Suuroyar Svimjifelag  4:42.11                 
  Brynhild Johannessen  2002      35.17  1:13.32      1:13.32   
  Petra A. Nielsen  2003      38.30  1:22.98      2:36.30   
  Alisa Vestergrd  2003      31.71  1:13.07      3:49.37   
  Sra R. Nysted  2001      29.93  1:02.34      4:51.71   
                     
Reysti 1  2004    372          5:13.09   
  Reysti                   
  Jonna Joensen  2005      36.64  1:18.05      1:18.05   
  sbjrg Hjelm  1999      36.26  1:19.77      2:37.82   
  Malan Jhansdttir  2004      37.07  1:22.02      3:59.84   
  Krista T Justinussen  2005      34.97  1:13.25      5:13.09   
                     
Susvim Gentur  2002    360          5:16.46   
  Suuroyar Svimjifelag  5:33.51                 
  Lilja D Jacobsen  2003      37.42  1:18.51      1:18.51   
  Slrun Kjrbo  1999      37.89  1:24.21      2:42.72   
  Lea Midjord  2002      36.12  1:21.60      4:04.32   
  Elin Christiansen  2004      33.53  1:12.14      5:16.46   
                     
 
Kapping 28, 4X100m Frsvimjing Menn, Finalur 
Froyskt met (senior): HS 3:28.93 2012-05-12 
Froyskt met (junior): SuSvim 3:40.93 2013-05-10 
FM vinnara t: 3:36.46 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m      Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Gladiatorar Hs  1996    613          3:35.69   
  Havnar Svimjifelag  3:46.54                 
  li Mortensen  1996      25.78  52.64      52.64   
  Johan N. Dam  2002      26.65  55.17      1:47.81   
  Bartal E. Eidesgaard  2003      27.00  55.52      2:43.33   
  Marius Ihlen Gardshodn  1998      24.81  52.36      3:35.69   
                     
gir 1 L1 - Menn  2000    558          3:42.53   
  gir Klaksvik  4:08.82                 
  Alvi Hjelm  1996      25.63  53.09      53.09   
  Rkur Trygvason  2000      25.12  52.09      1:45.18   
  Martin Sivertsen  2002      26.87  56.39      2:41.57   
  Natanael Matras  2002      29.01  1:00.96      3:42.53   
                     
Susvim Harrar  1995    545          3:44.27   
  Suuroyar Svimjifelag                   
  Bartal Debess  2002      27.35  58.87      58.87   
  Hugin Ns Lave  2001      27.33  58.02      1:56.89   
  Eybjrn Joensen  1996      25.39  55.00      2:51.89   
  Rland Toftum  1998      24.65  52.38      3:44.27   
                     
Susvim Dreingir  2001              DNS   
  Suuroyar Svimjifelag                   
                   
                   
                   
                DNS   
                     
 
Kapping 29, 1500m Frsvimjing Kvinnur, Finalur 
Froyskt met (senior): Vr Eidesgaard (2001) 16:55.18 2017-03-26 
Froyskt met (junior): Vr Eidesgaard (2001) 16:55.18 2017-03-26 
Kravtir: 
FM vinnara t: 16:55.18 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code  500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Vr Erlingsd. Eidesgaard  2001    603  1:04.18  2:14.40  3:25.15  4:35.26  18:08.60   
  Havnar Svimjifelag  17:40.32      5:51.74  7:06.02  8:18.50  9:29.60     
          10:42.84  11:56.64  13:11.34  14:25.94     
          15:40.32  16:54.17         
                     
Lena Rannvardttir  1998    597  1:07.24  2:18.99  3:31.01  4:43.25  18:11.82   
  Havnar Svimjifelag  18:15.85      5:55.81  7:07.95  8:19.51  9:31.52     
          10:45.90  11:59.94  13:14.25  14:28.47     
          15:43.43  16:58.57         
                     
Eyri Mortensen  2003    581  1:09.55  2:23.48  3:37.42  4:51.56  18:21.67   
  Havnar Svimjifelag  18:06.00      6:05.62  7:19.87  8:34.08  9:47.62     
          11:01.86  12:16.37  13:29.94  14:43.70     
          15:57.24  17:10.16         
                     
 
Kapping 30, 800m Frsvimjing Menn, Finalur 
Froyskt met (senior): Pl Joensen 7:36.24 2011-12-17 
Froyskt met (junior): Pl Joensen 7:48.56 2008-12-13 
Kravtir: 
FM vinnara t: 8:18.69 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code  500m  600m  700m       











 
li Mortensen  1996    619  1:03.75  2:10.59  3:16.88  4:23.26  8:40.18   
  Havnar Svimjifelag  7:57.56      5:28.73  6:34.38  7:38.65       
                     
Johan N. Dam  2002    613  1:04.26  2:11.05  3:17.52  4:23.70  8:41.71   
  Havnar Svimjifelag  8:39.38      5:29.58  6:34.80  7:39.16       
                     
 
Kapping 31, 100m Blanda Kvinnur, Finalur 
Froyskt met (senior): Poula . Mohr 1:03.78 2013-05-11 
Froyskt met (junior): Sra R. Nysted 1:04.93 2016-04-22 
Kravtir: NM 01:06.07 EMS 01:02.53 
FM vinnara t: 1:05.67 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Sra R. Nysted  2001    629  30.45        1:06.14   
  Suuroyar Svimjifelag  1:04.93                 
                     
Jana B. Thomsen  2000    572  31.23        1:08.24   
  gir Klaksvik  1:07.27                 
                     
Rebekka Trygvadttir  2004    522  33.26        1:10.35   
  gir Klaksvik  1:11.45                 
                     
sbjrg Hjelm  1999    519  34.03        1:10.50   
  Reysti  1:07.01                 
                     
Brynhild Johannessen  2002    447  33.63        1:14.10   
  Suuroyar Svimjifelag  1:12.53                 
                     
Kristina Skla  2005    423  33.94        1:15.47   
  Havnar Svimjifelag  1:15.95                 
                     
 
Kapping 32, 400m Blanda Menn, Finalur 
Froyskt met (senior): Pl Joensen 4:18.97 2012-04-15 
Froyskt met (junior): Alvi Hjelm 4:26.12 2014-12-13 
Kravtir: NJM (y) 04:53.37 NJM (e) 04:43.59 NM 04:33.81 EMS 04:19.14 
FM vinnara t: 4:29.01 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  100m  200m  300m    Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Alvi Hjelm  1996    739  1:00.18  2:06.05  3:20.20    4:20.43   
  gir Klaksvik  4:21.10                 
                     
li Mortensen  1996    665  59.51  2:07.33  3:27.72    4:29.74   
  Havnar Svimjifelag  4:33.78                 
                     
Niels Nattestad  1998    607  1:04.53  2:16.45  3:34.76    4:38.05   
  Havnar Svimjifelag  4:44.39                 
                     
Rani Jacobsen  2001    413  1:16.38  2:41.54  4:05.12    5:16.04   
  Suuroyar Svimjifelag  5:02.25                 
                     
Jgvan Jkup Thomsen  2001    386  1:12.94  2:36.86  4:07.55    5:23.31   
  Svimjifelagi Flot  5:27.94                 
                     
 
Kapping 33, 100m Firvald Kvinnur, Finalur 
Froyskt met (senior): Poula . Mohr 1:01.93 2013-04-14 
Froyskt met (junior): Vr E. Eidesgaard 1:03.15 2017-03-26 
Kravtir: NJM (y) 01:07.99 NJM (e) 01:05.73 NM 01:03.46 EMS 01:00.06 
FM vinnara t: 1:03.15 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Vr Erlingsd. Eidesgaard  2001    635  30.46        1:03.53   
  Havnar Svimjifelag  1:03.26                 
                     
Jana B. Thomsen  2000    616  30.60        1:04.18   
  gir Klaksvik  1:03.48                 
                     
Lv Erlingsd. Eidesgaard  1999    559  30.60        1:06.28   
  Havnar Svimjifelag  1:07.19                 
                     
Lea Midjord  2002    307  36.87        1:20.94   
  Suuroyar Svimjifelag  1:19.20                 
                     
Malan Jhansdttir  2004    302  37.56        1:21.32   
  Reysti  1:26.69                 
                     
 
Kapping 34, 200m Frsvimjing Menn, Finalur 
Froyskt met (senior): Pl Joensen 1:46.61 2008-12-14 
Froyskt met (junior): Pl Joensen 1:46.61 2008-12-14 
Kravtir:NJM (y) 02:04.04 NJM (e) 01:59.91 NM 01:55.77 EMS 01:49.57 
FM vinnara t: 1:55.75 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m  150m    Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
li Mortensen  1996    635  28.14  57.45  1:26.71    1:55.61   
  Havnar Svimjifelag  1:50.88                 
                     
Rkur Trygvason  2000    619  27.13  56.80  1:27.09    1:56.55   
  gir Klaksvik  1:59.86                 
                     
Johan N. Dam  2002    575  28.29  58.94  1:29.70    1:59.44   
  Havnar Svimjifelag  2:00.23                 
                     
Bartal E. Eidesgaard  2003    572  28.52  59.02  1:29.89    1:59.65   
  Havnar Svimjifelag  2:03.24                 
                     
Martin Sivertsen  2002    502  28.23  1:00.20  1:32.69    2:05.00   
  gir Klaksvik  2:03.81                 
                     
Hgni H. Thomassen  2002    484  28.90  1:00.47  1:33.77    2:06.54   
  Havnar Svimjifelag  2:10.40                 
                     
 
Kapping 35, 200m Frsvimjing Kvinnur, Finalur 
Froyskt met (senior): Sra R. Nysted 2:02.60 2005-06-29 
Froyskt met (junior): Sra R. Nysted 2:02.60 2015-06-29 
Kravtir: NJM (y) 02:16.25 NJM (e) 02:11.71 NM 02:07.17 EMS 02:00.36 
FM vinnara t: 2:04.23 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m  150m    Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Vr Erlingsd. Eidesgaard  2001    737  28.81  59.73  1:30.92    2:02.61   
  Havnar Svimjifelag  2:03.14                 
                     
Signhild Joensen  2000    680  28.61  59.82  1:32.59    2:05.92   
  gir Klaksvik  2:04.23                 
                     
Barbara Debes  2000    628  29.32  1:01.97  1:35.88    2:09.35   
  gir Klaksvik  2:12.82                 
                     
Alisa Vestergrd  2003    619  29.10  1:01.79  1:36.09    2:09.94   
  Suuroyar Svimjifelag  2:11.62                 
                     
Jana B. Thomsen  2000    615  29.97  1:02.75  1:36.87    2:10.26   
  gir Klaksvik  2:05.83                 
                     
Lena Rannvardttir  1998    519  31.06  1:05.56  1:41.79    2:17.77   
  Havnar Svimjifelag  2:14.00                 
                     
 
Kapping 36, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
Froyskt met (senior): Magnus Jkupsson 54.45 2012-04-01 
Froyskt met (junior): Magnus Jkupsson 54.45 2012-04-01 
Kravtir: NJM (y) 01:00.86 NJM (e) 00:58.83 NM 00:56.80 EMS 00:53.76 
FM vinnara t: 59.58 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
li Mortensen  1996    611  28.45        57.62   
  Havnar Svimjifelag  1:00.16                 
                     
Alvi Hjelm  1996    602  28.58        57.91   
  gir Klaksvik  58.10                 
                     
Marius Ihlen Gardshodn  1998    512  29.21        1:01.15   
  Havnar Svimjifelag  1:02.01                 
                     
Niels Nattestad  1998    485  30.86        1:02.23   
  Havnar Svimjifelag  1:03.71                 
                     
Hugin Ns Lave  2001    460  31.11        1:03.35   
  Suuroyar Svimjifelag  1:01.27                 
                     
in Jkupsson  2002    371  33.04        1:08.03   
  Havnar Svimjifelag  1:08.20                 
                     
 
Kapping 37, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
Froyskt met (senior): Birita Debes 28.51 2012-12-15 
Froyskt met (junior): Birita Debes 29.00 2010-05-15 
Kravtir: NM 00:29.90 EMS 00:28.30 
FM vinnara t: 29.17 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA          Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Signhild Joensen  2000    676          29.24   
  gir Klaksvik  29.17                 
Barbara Debes  2000    580          30.78   
  gir Klaksvik  30.60                 
Lv Erlingsd. Eidesgaard  1999    540          31.51   
  Havnar Svimjifelag  31.96                 
Maria Bjarnastein Antoft  2000    497          32.40   
  Havnar Svimjifelag  32.23                 
Alisa Vestergrd  2003    481          32.75   
  Suuroyar Svimjifelag  31.66                 
Brynhild Johannessen  2002    466          33.10   
  Suuroyar Svimjifelag  32.13                 
 
Kapping 38, 200m Firvald Menn, Finalur 
Froyskt met (senior): li Mortensen 2:02.17 2016-12-18 
Froyskt met (junior): li Mortensen 2:06.94 2014-03-23 
Kravtir: NJM (y) 02:15.19 NJM (e) 02:10.69 NM 02:06.18 EMS 01:59.42 
FM vinnara t: 2:02.64 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m  150m    Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
li Mortensen  1996    478  30.92  1:06.31  1:42.40    2:18.81   
  Havnar Svimjifelag  2:01.49                 
                     
Rani Jacobsen  2001    355  35.62  1:15.14  1:54.48    2:33.21   
  Suuroyar Svimjifelag  2:30.09                 
                     
Natanael Matras  2002    337  34.62  1:14.24  1:55.32    2:35.98   
  gir Klaksvik                   
                     
Jnas Hansen  2002    254  34.68  1:18.15  2:04.03    2:51.24   
  Reysti  3:00.05                 
                     
 
Kapping 39, 200m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 
Froyskt met (senior): Emma Festirstein Nystrm 2:36.12 2014-05-18 
Froyskt met (junior): Turi S. Christiansen 2:37.64 2015-11-05 
Kravtir: NJM (y) 02:48.22 NJM (e) 02:42.61 NM 02:37.01 EMS 02:28.59 
FM vinnara t: 2:38.22 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m  150m    Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Sra R. Nysted  2001    550  37.11  1:18.24  2:00.67    2:44.17   
  Suuroyar Svimjifelag  2:38.43                 
                     
Slv A. Sigursson  2002    532  38.24  1:20.37  2:03.21    2:46.04   
  gir Klaksvik  2:46.58                 
                     
sbjrg Hjelm  1999    499  37.99  1:20.75  2:04.49    2:49.60   
  Reysti  2:37.08                 
                     
Rebekka Trygvadttir  2004    447  39.30  1:24.98  2:09.82    2:55.87   
  gir Klaksvik  2:48.11                 
                     
Lilja D Jacobsen  2003    409  40.07  1:26.05  2:13.10    3:01.19   
  Suuroyar Svimjifelag  2:57.16                 
                     
Bjrt Askham Sigursson  2004    379  41.46  1:28.50  2:16.82    3:05.81   
  Reysti  3:05.70                 
                     
 
Kapping 40, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 
Froyskt met (senior): Pauli . Mohr 28.87 2012-04-15 
Froyskt met (junior): Rlant Toftum 29.00 2016-09-24 
Kravtir: NM 00:29.55 EMS 00:27.97 
FM vinnara t: 29.01 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA          Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Rland Toftum  1998    666          28.90   
  Suuroyar Svimjifelag  28.99                 
Alvi Hjelm  1996    529          31.21   
  gir Klaksvik  31.35                 
Rkur Trygvason  2000    527          31.25   
  gir Klaksvik  31.39                 
Rani Jacobsen  2001    513          31.54   
  Suuroyar Svimjifelag  31.59                 
Hugin Ns Lave  2001    464          32.61   
  Suuroyar Svimjifelag  31.84                 
Jgvan Jkup Thomsen  2001    378          34.92   
  Svimjifelagi Flot  33.93                 
 
Kapping 41, 4X50m Frsvimjing Kvinnur, Finalur 
Froyskt met (senior): HS 1:46.94 2016-05-07 
Froyskt met (junior): gir 1:49.29 2016-05-07 
FM vinnara t: 1:48.24 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
gir 1 L1 - Kvinnur  2000    640          1:49.30   
  gir Klaksvik  1:49.10                 
  Signhild Joensen  2000      26.86        26.86   
  Jana B. Thomsen  2000      27.05        53.91   
  Barbara Debes  2000      27.04        1:20.95   
  Rebekka Trygvadttir  2004      28.35        1:49.30   
                     
Gladiatorar Hs  1999    619          1:50.54   
  Havnar Svimjifelag  1:54.91                 
  Vr Erlingsd. Eidesgaard  2001      26.50        26.50   
  Sigri F Hansen  2003      28.69        55.19   
  Maria Bjarnastein Antoft  2000      28.47        1:23.66   
  Lv Erlingsd. Eidesgaard  1999      26.88        1:50.54   
                     
Kvinnur Susvim  1999    559          1:54.38   
  Suuroyar Svimjifelag  1:52.27                 
  Alisa Vestergrd  2003      28.12        28.12   
  Brynhild Johannessen  2002      29.14        57.26   
  Petra A. Nielsen  2003      29.19        1:26.45   
  Sra R. Nysted  2001      27.93        1:54.38   
                     
Ambassadors Hs 3  2002    480          2:00.30   
  Havnar Svimjifelag  2:01.12                 
  Kristina Skla  2005      30.93        30.93   
  Eyri Mortensen  2003      28.40        59.33   
  Elisabeth Erlendsdttir  2005      30.97        1:30.30   
  Bjrg lavsdttir  2004      30.00        2:00.30   
                     
Reysti 2  2005    466          2:01.55   
  Reysti                   
  Jonna Joensen  2005      31.11        31.11   
  Eva Trygvadttir  1996      30.88        1:01.99   
  Bjrt Askham Sigursson  2004      31.21        1:33.20   
  sbjrg Hjelm  1999      28.35        2:01.55   
                     
Susvim Gentur  2002    462          2:01.90   
  Suuroyar Svimjifelag  2:06.21                 
  Lea Midjord  2002      30.63        30.63   
  Lilja D Jacobsen  2003      30.98        1:01.61   
  Slrun Kjrbo  1999      29.57        1:31.18   
  Elin Christiansen  2004      30.72        2:01.90   
                     
 
Kapping 42, 4X50m Frsvimjing Menn, Finalur 
Froyskt met (senior): SuSvim 1:34.96 2014-05-18 
Froyskt met (junior): SuSvim 1:38.48 2013-05-11 
FM vinnara t: 1:37.51 
 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Gladiatorar Hs  1996    593          1:38.29   
  Havnar Svimjifelag  1:42.97                 
  Steinar W. Trgari  1998      25.36        25.36   
  li Mortensen  1996      23.58        48.94   
  Niels Nattestad  1998      25.64        1:14.58   
  Marius Ihlen Gardshodn  1998      23.71        1:38.29   
                     
Susvim Harrar  1995    565          1:39.87   
  Suuroyar Svimjifelag                   
  Rland Toftum  1998      24.15        24.15   
  Eybjrn Joensen  1996      24.70        48.85   
  Hugin Ns Lave  2001      25.72        1:14.57   
  Bartal Debess  2002      25.30        1:39.87   
                     
gir 1 L1 - Menn  2000    511          1:43.29   
  gir Klaksvik  1:50.09                 
  Alvi Hjelm  1996      24.63        24.63   
  Rkur Trygvason  2000      23.94        48.57   
  Martin Sivertsen  2002      26.30        1:14.87   
  Natanael Matras  2002      28.42        1:43.29   
                     
Flot  1999    421          1:50.18   
  Svimjifelagi Flot  1:48.52                 
  Jgvan Jkup Thomsen  2001      27.10        27.10   
  Trndur Olsen  1992      27.27        54.37   
  Sigmundur J. Djurhuus  2000      29.10        1:23.47   
  Otto Jacobsen  1999      26.71        1:50.18   
                     
Ambassadors Hs 3  2002    399          1:52.14   
  Havnar Svimjifelag  1:54.86                 
  Jnas Lindenskov Schiller  2003      28.31        28.31   
  Ptur Hjgaard  1999      28.23        56.54   
  Hgni H. Thomassen  2002      27.29        1:23.83   
  in Jkupsson  2002      28.31        1:52.14   
                     
 
 

Stovna WinGrodan 1.26.00  Prentdagur  05 November 2017 
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya  Prenta kl  18:43