┌rslit Tilsamans - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  JM / MU 2017    Prentdagur  14 May 2017   
  Sta­ur  KlaksvÝk    Prenta­ kl  17:55   
  Fyrireikari  SSF og Ăgir         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  12 May 2017         
 
 
Kapping 1, 200m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 2006-2007 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rˇsa Hansen  2006    225          3:02.06   
  Reysti  3:23.51                 
                     
Birgit Thomsen  2006    220          3:03.46   
  Su­uroyar Svimjifelag  3:12.48                 
                     
Oddvß Sedea D. Nattestad  2006    84          4:12.49   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 1, 200m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 2004-2005 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rebekka Trygvadˇttir  2004    482  32.53  1:08.45  1:45.16    2:21.21   
  Ăgir Klaksvik  2:14.75                 
                     
Bj°rt Sigurdsson  2004    412          2:28.78   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Elin Christiansen  2004    398  33.55  1:11.53  1:51.67    2:30.50   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:34.41                 
                     
Kristina ═ Skßla  2005    392  33.82  1:12.47  1:52.00    2:31.33   
  Havnar Svimjifelag  2:38.70                 
                     
Emma L Nagurset  2004    365  33.61  1:12.64  1:54.32    2:34.88   
  Reysti  2:38.23                 
                     
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    349  33.94  1:14.56  1:56.89    2:37.34   
  Havnar Svimjifelag  2:39.67                 
                     
Jonna Joensen  2005    330  33.79  1:13.87  1:56.52    2:40.25   
  Reysti  2:42.99                 
                     
Miriam Mortensen  2004    326          2:40.88   
  Havnar Svimjifelag  2:46.61                 
                     
Malan Jˇhansdˇttir  2004    324          2:41.24   
  Reysti  2:47.16                 
                     
10  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004    294          2:46.56   
  Havnar Svimjifelag  2:44.87                 
                     
11  Laura Winther  2004    283          2:48.55   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:46.65                 
                     
12  Marjun Hjelm  2005    248          2:56.29   
  Ăgir Klaksvik  2:56.47                 
                     
13  Krista Justinussen  2005    247          2:56.38   
  Reysti  3:02.05                 
                     
14  Birita Vi­ Gil  2004    237          2:58.82   
  Reysti                   
                     
15  Bßra D. Nattestad  2004    228          3:01.26   
  Havnar Svimjifelag  2:57.93                 
                     
16  Maria Suma Poulsen  2004    219          3:03.65   
  Havnar Svimjifelag  2:48.78                 
                     
17  Bj°rk L S°rensen  2004    201          3:09.04   
  Reysti  3:05.38                 
                     
18  Sßra Thomsen  2005    198          3:09.93   
  Reysti                   
                     
 
Kapping 1, 200m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 2002-2003 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Alisa Vestergňrd  2003    596  30.32  1:03.55  1:37.95    2:11.62   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:12.16                 
                     
Brynhild Johannessen  2002    572  30.79  1:04.58  1:38.56    2:13.38   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:14.99                 
                     
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    558  31.83  1:06.70  1:41.17    2:14.52   
  Ăgir Klaksvik  2:22.24                 
                     
Eydrid Mortensen  2003    551  30.97  1:04.73  1:39.64    2:15.11   
  Havnar Svimjifelag  2:14.31                 
                     
Sigri­ F Hansen  2003    494  32.33  1:07.70  1:44.04    2:20.12   
  Havnar Svimjifelag  2:21.18                 
                     
S˙sanna T. Justinussen  2002    462  32.67  1:08.96  1:46.49    2:23.30   
  Ăgir Klaksvik  2:21.37                 
                     
Rˇ Holm Magnadˇttir  2002    412          2:28.86   
  Havnar Svimjifelag  2:47.53                 
                     
Sˇlveig Steinhˇlm  2002    403          2:29.94   
  Ăgir Klaksvik  2:28.95                 
                     
Aimi ┴ Lakjuni  2002    369          2:34.38   
  Reysti  2:38.59                 
                     
10  Samuelina Maria H°jgaard  2002    306          2:44.23   
  Svimjifelagi­ Flot  2:48.42                 
                     
11  Emma Clarita Sakarisson  2003    250          2:55.64   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 1, 200m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 2000-2001 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Signhild Joensen  2000    706  29.73  1:01.97  1:33.81    2:04.37   
  Ăgir Klaksvik  2:04.23                 
                     
Jana B. Thomsen  2000    685  29.67  1:01.68  1:33.86    2:05.62   
  Ăgir Klaksvik  2:05.83                 
                     
Vßr Eidesgaard  2001    678  29.74  1:01.66  1:34.28    2:06.06   
  Havnar Svimjifelag  2:05.40                 
                     
Sßra R. Nysted  2001    648  29.78  1:02.22  1:34.83    2:07.99   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:04.87                 
                     
Susanna Tummasardˇttir  2001    545  32.02  1:06.67  1:41.31    2:15.54   
  Havnar Svimjifelag  2:11.17                 
                     
Jenny Petersen  2001              DSQ  Tjˇvstart 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 2, 200m FrÝsvimjing Menn, Finalur 2007-2017 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Erling Erlendsson  2007    162  41.49  1:28.27  2:16.09    3:02.08   
  Havnar Svimjifelag  3:08.10                 
                     
Jˇannes Clementsen  2007    71  46.78  1:47.33  2:54.47    3:59.80   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 2, 200m FrÝsvimjing Menn, Finalur 2005-2006 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Marius Steinhˇlm  2005    275  35.48  1:14.96  1:55.01    2:32.79   
  Ăgir Klaksvik  2:39.70                 
                     
Karl Joensen  2005    192  35.88  1:19.06  2:05.43    2:51.98   
  Svimjifelagi­ Flot  2:53.92                 
                     
SÝmun G. Nielsen  2005    187  38.95  1:23.24  2:09.68    2:53.54   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Jßkup B˙ason  2005    182  37.08  1:22.41  2:10.67    2:55.07   
  Su­uroyar Svimjifelag  3:00.12                 
                     
Teitur Winther  2005    182  39.18  1:24.28  2:11.60    2:55.17   
  Su­uroyar Svimjifelag  3:03.95                 
                     
Filip Ilic  2006    164  39.66  1:25.59  2:14.50    3:01.26   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag  3:01.16                 
                     
Dßvid Gislason  2005    144  42.84  1:30.25  2:21.20    3:09.40   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 2, 200m FrÝsvimjing Menn, Finalur 2003-2004 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Bartal Eidesgaard  2003    348  32.08  1:07.75  1:44.86    2:21.20   
  Havnar Svimjifelag  2:03.58                 
                     
Jˇhannis Erlendsson  2003    281  33.83  1:12.92  1:53.03    2:31.59   
  Havnar Svimjifelag  2:27.84                 
                     
Heini Hansen  2003    249  35.69  1:16.99  1:59.29    2:37.89   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:51.84                 
                     
Brandur A. Matras  2003    245  36.18  1:17.37  1:58.80    2:38.61   
  Ăgir Klaksvik  2:44.84                 
                     
Mateus Magalhaes  2004    211  36.31  1:17.54  2:01.52    2:46.66   
  Havnar Svimjifelag  2:47.92                 
                     
Rˇkur Dragaberg  2004    200  38.36  1:23.23  2:07.44    2:49.83   
  Ăgir Klaksvik  3:17.16                 
                     
Niklas Jˇgvan Arge  2004    179  39.81  1:24.95  2:11.06    2:56.26   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Hans Jˇn Debess Bech  2004    147  39.80  1:29.34  2:21.83    3:08.21   
  Su­uroyar Svimjifelag  3:12.98                 
                     
Jˇan Petur Olsen  2003    146  39.48  2:19.84      3:08.30   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
10  Bergur J°kladal  2004    101  42.33  1:38.29  2:36.98    3:32.72   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Dßnjal Olsen  2004              DSQ  Tjˇvstart 
  Havnar Svimjifelag  2:45.84                 
                     
 
Kapping 2, 200m FrÝsvimjing Menn, Finalur 2001-2002 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Johan Dam  2002    542  28.14  59.02  1:30.56    2:01.83   
  Havnar Svimjifelag  2:01.40                 
                     
Hugin NŠs Lave  2001    490  28.04  59.53  1:32.52    2:06.01   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:08.01                 
                     
Martin Sivertsen  2002    457  28.97  1:01.57  1:35.58    2:08.99   
  Ăgir Klaksvik  2:07.01                 
                     
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001    421  29.88  1:03.46  1:39.04    2:12.50   
  Svimjifelagi­ Flot  2:19.53                 
                     
H°gni H. Thomassen  2002    409  29.62  1:03.49  1:39.07    2:13.82   
  Havnar Svimjifelag  2:19.08                 
                     
Sakaris Sakarisson  2001    379  30.10  1:04.22  1:40.08    2:17.29   
  Havnar Svimjifelag  2:18.35                 
                     
Ë­in Jßkupsson  2002    374  31.84  1:07.39  1:42.66    2:17.85   
  Havnar Svimjifelag  2:21.91                 
                     
Jˇnas Hansen  2002    338  30.47  1:06.66  1:45.09    2:22.59   
  Reysti                   
                     
Natanael Matras  2002    304  34.29  1:11.43  1:49.98    2:27.69   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
10  Pauli Jacobsen  2002    198  36.53  1:21.37  2:06.88    2:50.26   
  Havnar Svimjifelag  3:00.94                 
                     
 
Kapping 2, 200m FrÝsvimjing Menn, Finalur 1999-2000 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rˇkur Trygvason  2000    518  28.08  59.32  1:31.61    2:03.68   
  Ăgir Klaksvik  1:59.86                 
                     
Denis Voropaev  2000    466  29.15  1:01.49  1:35.00    2:08.10   
  Ăgir Klaksvik  2:09.49                 
                     
Otto Jacobsen  1999    463  28.99  1:02.19  1:35.84    2:08.38   
  Svimjifelagi­ Flot  2:12.20                 
                     
 
Kapping 3, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 2008-2017 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Henny VÝk  2008              DSQ  Tjˇvstart, ˇstill 
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 3, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 2006-2007 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
SofÝa Toftegaard  2006    208  50.07        1:45.16   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag  1:49.45                 
                     
Birgit Thomsen  2006    153  52.98        1:56.41   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Jˇhanna Ëlavsdˇttir  2007    128  59.09        2:03.56   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Margit H°jbro  2007    120  1:00.58        2:06.36   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Birna Isholm  2006    107  58.45        2:11.16   
  Reysti                   
                     
Sissal Dalsß  2007    102  1:01.05        2:13.31   
  Reysti  2:25.71                 
                     
Anna Vi­ Gil  2006    102  1:01.58        2:13.34   
  Reysti  2:23.34                 
                     
Rebekka Rˇ­insdˇttir  2007    101  1:03.08        2:13.66   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Hildigunn Steinhˇlm  2007              DSQ  Svam frÝ Ý bringu 
  Reysti  2:07.45                 
                     
 
Kapping 3, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 2004-2005 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rebekka Trygvadˇttir  2004    431  37.99        1:22.50   
  Ăgir Klaksvik  1:15.94                 
                     
Elin Christiansen  2004    379  41.04        1:26.14   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:29.76                 
                     
Bj°rt Sigurdsson  2004    337  41.53        1:29.59   
  Ăgir Klaksvik  1:28.51                 
                     
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    326  43.57        1:30.52   
  Havnar Svimjifelag  1:36.97                 
                     
Nancy N. Dam  2005    307  43.94        1:32.36   
  Havnar Svimjifelag  1:39.26                 
                     
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    290  44.39        1:34.21   
  Havnar Svimjifelag  1:36.19                 
                     
Jˇhanna H. Eidesgaard  2004    255  46.51        1:38.26   
  Havnar Svimjifelag  1:40.36                 
                     
Marjun Hjelm  2005    235  47.75        1:40.94   
  Ăgir Klaksvik  1:55.82                 
                     
Miriam Mortensen  2004    211  48.91        1:44.59   
  Havnar Svimjifelag  1:45.54                 
                     
10  Birita Vi­ Gil  2004    208  49.43        1:45.10   
  Reysti  1:50.13                 
                     
11  Krista Justinussen  2005    163  54.31        1:53.96   
  Reysti  1:54.89                 
                     
12  Sßra Thomsen  2005    145  53.28        1:58.45   
  Reysti  1:53.04                 
                     
Bj°rk L S°rensen  2004              DNS   
  Reysti  2:04.34                 
                     
Eydna S˙sanna P. ═ Lon  2005              DSQ  Tjˇvstart 
  Fuglafjar­ar Svimjifelag  2:06.64                 
                     
 
Kapping 3, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 2002-2003 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    505  37.16        1:18.26   
  Ăgir Klaksvik  1:16.25                 
                     
Lea Midjord  2002    420  38.73        1:23.25   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:23.37                 
                     
Lilja D Jacobsen  2003    418  39.19        1:23.35   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:26.77                 
                     
Petra A. Nielsen  2003    383  40.75        1:25.86   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:23.73                 
                     
S˙sanna T. Justinussen  2002    380  40.55        1:26.03   
  Ăgir Klaksvik  1:27.80                 
                     
Aimi ┴ Lakjuni  2002    380  39.41        1:26.08   
  Reysti  1:23.02                 
                     
Rˇ Holm Magnadˇttir  2002    255  46.74        1:38.31   
  Havnar Svimjifelag  1:36.74                 
                     
Kristina K. Hansen  2003    194  49.78        1:47.62   
  Ăgir Klaksvik  1:47.89                 
                     
Emma Clarita Sakarisson  2003    172  52.07        1:52.02   
  Havnar Svimjifelag  2:01.19                 
                     
 
Kapping 3, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 2000-2001 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Sßra R. Nysted  2001    527  37.11        1:17.16   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:22.41                 
                     
Karin Midjord  2001    504  37.01        1:18.36   
  Havnar Svimjifelag  1:18.00                 
                     
Jana B. Thomsen  2000    488  37.59        1:19.18   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Estir Bor­oy  2001    273  44.35        1:36.05   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag  1:34.21                 
                     
Jenny Petersen  2001              DSQ  2 undirvatnst°k 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 4, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur 2007-2017 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Erling Erlendsson  2007              DSQ  2 undirvatnst°k 
  Havnar Svimjifelag  2:00.82                 
                     
 
Kapping 4, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur 2005-2006 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Marius Steinhˇlm  2005    203  45.46        1:34.56   
  Ăgir Klaksvik  1:35.52                 
                     
Andreas Debess  2006    180  46.08        1:38.49   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:53.27                 
                     
Filip Hansen  2005    146  51.30        1:45.53   
  Svimjifelagi­ Flot  1:50.28                 
                     
Filip Ilic  2006    137  50.54        1:47.72   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag  1:50.28                 
                     
SÝmun Debess  2005    129  50.00        1:49.78   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:55.02                 
                     
Tˇti Christiansen  2006    116  53.08        1:53.88   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Bjarki ═ Jßkupsstovu  2005    104  55.34        1:58.00   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
Andrias Winther Klit  2005              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Vuk Ilic  2006              DSQ  1 hond Ý vending 
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 4, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur 2003-2004 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Bartal Eidesgaard  2003    339  37.88        1:19.71   
  Havnar Svimjifelag  1:14.58                 
                     
Jˇnas Lindenskov Schiller  2003    313  38.49        1:21.82   
  Havnar Svimjifelag  1:25.53                 
                     
R˙ni Dahl  2004    233  42.40        1:30.31   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:40.23                 
                     
Hans Jacob Hjelm  2003    228  41.93        1:30.95   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:38.41                 
                     
Niklas Jˇgvan Arge  2004    205  43.30        1:34.25   
  Havnar Svimjifelag  1:40.42                 
                     
Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004    141  49.82        1:46.60   
  Svimjifelagi­ Flot  1:52.20                 
                     
Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003              DNS   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:36.11                 
                     
 
Kapping 4, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur 2001-2002 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rani Jacobsen  2001    459  33.96        1:12.08   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:12.07                 
                     
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001    435  34.36        1:13.39   
  Svimjifelagi­ Flot  1:20.53                 
                     
Ronni Petersen  2001    334  37.19        1:20.15   
  Svimjifelagi­ Flot  1:24.24                 
                     
Bartal Debess  2002    332  37.17        1:20.27   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:24.36                 
                     
Sakaris Sakarisson  2001    329  37.68        1:20.52   
  Havnar Svimjifelag  1:23.82                 
                     
H°gni H. Thomassen  2002    270  40.67        1:25.95   
  Havnar Svimjifelag  1:31.23                 
                     
Jˇnas Hansen  2002    232  40.09        1:30.42   
  Reysti                   
                     
Natanael Matras  2002    207  43.78        1:33.88   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Pauli Jacobsen  2002    189  45.64        1:36.78   
  Havnar Svimjifelag  1:37.98                 
                     
 
Kapping 4, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur 1999-2000 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rˇkur Trygvason  2000    506  32.97        1:09.77   
  Ăgir Klaksvik  1:05.60                 
                     
Sigmundur J. Djurhuus  2000    305  37.66        1:22.53   
  Svimjifelagi­ Flot  1:24.15                 
                     
 
Kapping 5, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 2008-2017 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Sandra Kristin Stampe Niclasen  2008    117  52.46        1:52.37   
  Ăgir Klaksvik  1:59.27                 
                     
Henny VÝk  2008    93  57.91        2:01.36   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Tˇra D. Lassen  2008    70  1:03.73        2:13.47   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Kßra A. Sigur­sson  2009              DSQ  ┌t ß b˙k Ý 3. vend 
  Ăgir Klaksvik                   
                     
 
Kapping 5, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 2006-2007 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rˇsa Hansen  2006    186  44.94        1:36.29   
  Reysti  1:46.96                 
                     
Birgit Thomsen  2006    163  49.23        1:40.56   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:47.97                 
                     
Hildigunn Steinhˇlm  2007    139  51.48        1:46.02   
  Reysti  1:59.98                 
                     
Birita Vesturt˙n  2007    104  53.62        1:56.83   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Oddvß Sedea D. Nattestad  2006    99  56.54        1:58.81   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Hanna S. Petersen  2007    97  54.59        1:59.55   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
Jˇhanna Ëlavsdˇttir  2007    97  1:59.67        1:59.67   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Naomi Petersen  2007    92  1:00.01        2:01.57   
  Reysti                   
                     
Birna Isholm  2006              DSQ  Svam ß b˙k Ý 2. vend 
  Reysti                   
                     
Margit H°jbro  2007              DSQ  Svam ß b˙k Ý 2. vend 
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Rebekka Rˇ­insdˇttir  2007              DSQ  Svam ß b˙k Ý 2. vend 
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Viktoria Olsen  2007              DSQ  Svam ß b˙k Ý 2. vend 
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 5, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 2004-2005 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rebekka Trygvadˇttir  2004    387  36.49        1:15.51   
  Ăgir Klaksvik  1:16.58                 
                     
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    369  36.83        1:16.71   
  Havnar Svimjifelag  1:20.22                 
                     
Bj°rt Sigurdsson  2004    358  37.67        1:17.47   
  Ăgir Klaksvik  1:20.27                 
                     
Kristina ═ Skßla  2005    356  37.87        1:17.61   
  Havnar Svimjifelag  1:19.36                 
                     
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    335  40.58        1:19.19   
  Havnar Svimjifelag  1:25.69                 
                     
Elin Christiansen  2004    305  38.52        1:21.71   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:21.62                 
                     
Jonna Joensen  2005    285  39.43        1:23.56   
  Reysti  1:23.87                 
                     
S˙sanna Mortensen  2004    264  40.53        1:25.75   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Laura Winther  2004    240  42.14        1:28.48   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:33.20                 
                     
10  Emma L Nagurset  2004    236  41.93        1:29.00   
  Reysti                   
                     
11  Sunniva Leo  2005    203  45.09        1:33.63   
  Reysti                   
                     
12  Bj°rk L S°rensen  2004    189  46.33        1:35.79   
  Reysti  1:44.36                 
                     
13  Maria Suma Poulsen  2004    182          1:37.01   
  Havnar Svimjifelag  1:26.10                 
                     
14  Birita Vi­ Gil  2004    153  48.57        1:42.77   
  Reysti                   
                     
15  Sßra Thomsen  2005    114  53.79        1:53.39   
  Reysti  2:07.94                 
                     
Bßra D. Nattestad  2004              DSQ  Svam ß b˙k Ý 2. vend 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 5, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 2002-2003 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Alisa Vestergňrd  2003    535  33.38        1:07.76   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:08.13                 
                     
Brynhild Johannessen  2002    505  33.90        1:09.10   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:10.52                 
                     
Eydrid Mortensen  2003    488  34.27        1:09.88   
  Havnar Svimjifelag  1:08.99                 
                     
S˙sanna T. Justinussen  2002    416  35.85        1:13.69   
  Ăgir Klaksvik  1:12.10                 
                     
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    415  36.29        1:13.74   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Sigri­ F Hansen  2003    415  35.94        1:13.75   
  Havnar Svimjifelag  1:20.70                 
                     
Lilja D Jacobsen  2003    376  36.37        1:16.23   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:15.65                 
                     
Rˇ Holm Magnadˇttir  2002    322  40.15        1:20.24   
  Havnar Svimjifelag  1:24.41                 
                     
Sesilia Feilberg  2003    320  39.07        1:20.44   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag  1:22.40                 
                     
10  Sˇlveig Steinhˇlm  2002    319  39.39        1:20.53   
  Ăgir Klaksvik  1:22.31                 
                     
11  Samuelina Maria H°jgaard  2002    297  40.31        1:22.43   
  Svimjifelagi­ Flot  1:24.29                 
                     
Kristina K. Hansen  2003              DSQ  Glei­ ß b˙k Ý 2 vend 
  Ăgir Klaksvik                   
                     
 
Kapping 5, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 2000-2001 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Signhild Joensen  2000    722  30.04        1:01.33  F°roysk Met - Senior 
  Ăgir Klaksvik  1:01.39                 
                     
Sßra R. Nysted  2001    614  32.12        1:04.74   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:07.47                 
                     
Barbara Debes  2000    546  32.05        1:07.31   
  Ăgir Klaksvik  1:07.00                 
                     
Vßr Eidesgaard  2001    528  33.19        1:08.08   
  Havnar Svimjifelag  1:08.42                 
                     
Jana B. Thomsen  2000    509  33.30        1:08.88   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Susanna Tummasardˇttir  2001    356  37.39        1:17.61   
  Havnar Svimjifelag  1:15.15                 
                     
Maria Antoft  2000              DNS   
  Havnar Svimjifelag  1:07.09                 
                     
 
Kapping 6, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur 2007-2017 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Jˇannes Clementsen  2007    83  55.01        1:51.87   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Lukas Bessason  2007    80  55.39        1:53.43   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
Dßnial Petur Abrahamsen  2009              DSQ  Kom inn ß b˙k 
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 6, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur 2005-2006 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Marius Steinhˇlm  2005    194  41.53        1:24.45   
  Ăgir Klaksvik  1:28.42                 
                     
Filip Ilic  2006    178  42.16        1:26.85   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag  1:36.82                 
                     
SÝmun G. Nielsen  2005    173  43.00        1:27.70   
  Havnar Svimjifelag  1:34.67                 
                     
Bjarti Ludvig  2006    162          1:29.58   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
SÝmun Debess  2005    162  42.85        1:29.60   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:37.05                 
                     
Tˇti Christiansen  2006    118  47.61        1:39.59   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Dßvid Gislason  2005    114  48.21        1:40.64   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
William Hansen  2005    95  50.21        1:46.88   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
Heini M. Askham  2006    94  48.92        1:47.30   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Filip Hansen  2005              DSQ  Glei­ Ý vending 
  Svimjifelagi­ Flot  2:12.94                 
                     
Karl Joensen  2005              DSQ  Svam ß b˙k Ý 2. vend 
  Svimjifelagi­ Flot  1:37.83                 
                     
Teitur Winther  2005              DSQ  Svam ß b˙k Ý 2. vend 
  Su­uroyar Svimjifelag  1:37.47                 
                     
 
Kapping 6, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur 2003-2004 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Bartal Eidesgaard  2003    319  34.90        1:11.56   
  Havnar Svimjifelag  1:14.48                 
                     
Jˇnas Lindenskov Schiller  2003    242  37.42        1:18.46   
  Havnar Svimjifelag  1:17.87                 
                     
Jˇhannis Erlendsson  2003    226  38.18        1:20.23   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
R˙ni Dahl  2004    209  40.13        1:22.41   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:28.78                 
                     
Mateus Magalhaes  2004    206  40.17        1:22.79   
  Havnar Svimjifelag  1:26.16                 
                     
Dßnjal Olsen  2004    176  41.94        1:27.22   
  Havnar Svimjifelag  1:33.07                 
                     
Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004    148  45.58        1:32.35   
  Svimjifelagi­ Flot  1:38.27                 
                     
Brandur A. Matras  2003    145  45.52        1:33.11   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Hans Jˇn Debess Bech  2004    121  47.21        1:38.68   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:46.23                 
                     
10  Jˇan Petur Olsen  2003    118  45.95        1:39.50   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Bergur J°kladal  2004              DSQ  Svam ß b˙k Ý 1. vend 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Rˇkur Dragaberg  2004              DSQ  Glei­ Ý vending 
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Tˇrßlvur S. Brestisson  2003              DSQ  Svam ß b˙k Ý 1. vend 
  Ăgir Klaksvik                   
                     
 
Kapping 6, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur 2001-2002 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Hugin NŠs Lave  2001    508  30.29        1:01.27   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:01.97                 
                     
Hugo MagalhŃes  2002    468  30.15        1:02.99   
  Havnar Svimjifelag  1:03.82                 
                     
Ë­in Jßkupsson  2002    351  34.14        1:09.35   
  Havnar Svimjifelag  1:10.30                 
                     
Johan Dam  2002    345  33.61        1:09.75   
  Havnar Svimjifelag  1:10.75                 
                     
Martin Sivertsen  2002    338  33.99        1:10.21   
  Ăgir Klaksvik  1:11.22                 
                     
Jˇnas Hansen  2002    329  33.56        1:10.80   
  Reysti  1:13.53                 
                     
Ronni Petersen  2001    278  36.08        1:14.94   
  Svimjifelagi­ Flot  1:15.92                 
                     
H°gni H. Thomassen  2002    273  36.21        1:15.38   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
R˙ni Bech  2002    240  37.78        1:18.66   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:17.25                 
                     
10  Natanael Matras  2002    173  43.37        1:27.79   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
 
Kapping 6, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur 1999-2000 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rˇkur Trygvason  2000    423  31.55        1:05.16   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Denis Voropaev  2000    362  32.38        1:08.59   
  Ăgir Klaksvik  1:08.31                 
                     
Otto Jacobsen  1999    307  34.61        1:12.45   
  Svimjifelagi­ Flot  1:14.31                 
                     
Sigmundur J. Djurhuus  2000    275  35.79        1:15.17   
  Svimjifelagi­ Flot  1:14.04                 
                     
 
Kapping 7, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 2008-2017 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Lea Osberg H°jsted  2008    104          51.84   
  Ăgir Klaksvik                   
Sandra Kristin Stampe Niclasen  2008    70          58.99   
  Ăgir Klaksvik                   
Henny VÝk  2008    62          1:01.37   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
Rˇa Trygvadˇttir  2008    62          1:01.42   
  Reysti  1:05.96                 
Durita M. Askham  2008              DSQ  Armar f. fram und va 
  Ăgir Klaksvik                   
 
Kapping 7, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 2006-2007 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
SofÝa Toftegaard  2006    217          40.56   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag  45.81                 
Rˇsa Hansen  2006    143          46.58   
  Reysti  54.99                 
Jˇhanna Ëlavsdˇttir  2007    85          55.30   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
Hildigunn Steinhˇlm  2007    81          56.31   
  Reysti  1:07.78                 
Lena R. Loburak  2007    75          57.69   
  Ăgir Klaksvik                   
DÝs ┴ Horni  2007    66          1:00.03   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
Birna Isholm  2006    49          1:06.53   
  Reysti                   
Naomi Petersen  2007              DNS   
  Reysti                   
Birgit Thomsen  2006              DSQ  ˇj°vn bein 
  Su­uroyar Svimjifelag  58.15                 
Durita J. Vang  2006              DSQ  ˇj°vn beinspark 
  Ăgir Klaksvik                   
Margit H°jbro  2007              DSQ  ˇj°vn bein 
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
Rebekka Rˇ­insdˇttir  2007              DSQ  tjˇvstart 
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
Sissal Dalsß  2007              DSQ  Armar f°rd fram u.va 
  Reysti                   
Viktoria Olsen  2007              DSQ  ˇj°vn bein 
  Su­uroyar Svimjifelag                   
 
Kapping 7, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 2004-2005 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rebekka Trygvadˇttir  2004    417          32.61   
  Ăgir Klaksvik  32.34                 
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    394          33.25   
  Havnar Svimjifelag  34.64                 
Elin Christiansen  2004    386          33.46   
  Su­uroyar Svimjifelag  35.56                 
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    378          33.69   
  Havnar Svimjifelag  37.74                 
Bj°rt Sigurdsson  2004    369          33.98   
  Ăgir Klaksvik  34.76                 
Kristina ═ Skßla  2005    353          34.49   
  Havnar Svimjifelag  37.74                 
Emma L Nagurset  2004    285          37.02   
  Reysti  40.42                 
Malan Jˇhansdˇttir  2004    275          37.47   
  Reysti  38.75                 
Nancy N. Dam  2005    253          38.53   
  Havnar Svimjifelag  40.91                 
10  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    237          39.38   
  Havnar Svimjifelag  37.96                 
11  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004    231          39.72   
  Havnar Svimjifelag  43.72                 
12  Miriam Mortensen  2004    213          40.79   
  Havnar Svimjifelag  48.40                 
13  Laura Winther  2004    205          41.34   
  Su­uroyar Svimjifelag  40.17                 
14  Marjun Hjelm  2005    165          44.44   
  Ăgir Klaksvik  45.97                 
15  Maria Suma Poulsen  2004    164          44.50   
  Havnar Svimjifelag                   
16  Bßra D. Nattestad  2004    148          46.02   
  Havnar Svimjifelag  46.10                 
17  Bj°rk L S°rensen  2004    108          51.19   
  Reysti  54.68                 
Maja Samson  2004              DSQ  tjˇvstart 
  Ăgir Klaksvik                   
Sunniva Leo  2005              DSQ  ˇj°vn bein 
  Reysti  42.29                 
 
Kapping 7, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 2002-2003 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Alisa Vestergňrd  2003    509          30.52   
  Su­uroyar Svimjifelag  32.58                 
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    456          31.66   
  Ăgir Klaksvik  32.82                 
Petra A. Nielsen  2003    446          31.90   
  Su­uroyar Svimjifelag  31.74                 
Lea Midjord  2002    439          32.06   
  Su­uroyar Svimjifelag  32.39                 
S˙sanna T. Justinussen  2002    317          35.75   
  Ăgir Klaksvik                   
Sesilia Feilberg  2003    298          36.47   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag  35.61                 
Sˇlveig Steinhˇlm  2002    223          40.19   
  Ăgir Klaksvik  38.26                 
Kristina K. Hansen  2003    151          45.71   
  Ăgir Klaksvik  51.39                 
Emma Clarita Sakarisson  2003              DSQ  Eyka armtak Ý vend 
  Havnar Svimjifelag  40.90                 
 
Kapping 7, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 2000-2001 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Vßr Eidesgaard  2001    596          28.96   
  Havnar Svimjifelag  28.37                 
Jana B. Thomsen  2000    570          29.39   
  Ăgir Klaksvik  29.46                 
Signhild Joensen  2000    561          29.56   
  Ăgir Klaksvik  29.01                 
Barbara Debes  2000    514          30.42   
  Ăgir Klaksvik  31.20                 
Susanna Tummasardˇttir  2001    376          33.77   
  Havnar Svimjifelag  33.23                 
Estir Bor­oy  2001    346          34.71   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag  34.70                 
Jenny Petersen  2001    139          47.05   
  Havnar Svimjifelag                   
 
Kapping 8, 50m Firvald Menn, Finalur 2007-2017 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Mattias V. Tummasarson  2007    29          1:10.34   
  Havnar Svimjifelag                   
Bßr­ur Ëlavsson  2008              DSQ  -hendir Ý vending 
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
Erling Erlendsson  2007              DSQ  ˇjavnar armar 
  Havnar Svimjifelag  44.12                 
 
Kapping 8, 50m Firvald Menn, Finalur 2005-2006 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Marius Steinhˇlm  2005    182          38.46   
  Ăgir Klaksvik  38.80                 
SÝmun G. Nielsen  2005    171          39.22   
  Havnar Svimjifelag  43.93                 
Filip Ilic  2006    156          40.46   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag  41.76                 
Jßkup B˙ason  2005    134          42.54   
  Su­uroyar Svimjifelag  51.53                 
Andreas Debess  2006    107          45.91   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Bjarti Ludvig  2006    106          46.00   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
SÝmun Debess  2005    90          48.64   
  Su­uroyar Svimjifelag  54.27                 
Filip Hansen  2005    88          48.97   
  Svimjifelagi­ Flot  49.23                 
Silas Toftegaard  2006    76          51.42   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
Hanus Lydersen  2006              DSQ  ˇj°°vn armtakÝ start 
  Ăgir Klaksvik                   
Heini M. Askham  2006              DSQ  ˇj°vn beinspark 
  Ăgir Klaksvik                   
Karl Joensen  2005              DSQ  ˇjavnar armar 
  Svimjifelagi­ Flot                   
 
Kapping 8, 50m Firvald Menn, Finalur 2003-2004 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Bartal Eidesgaard  2003    331          31.50   
  Havnar Svimjifelag  32.61                 
Hans Jacob Hjelm  2003    273          33.58   
  Su­uroyar Svimjifelag  35.64                 
Jˇnas Lindenskov Schiller  2003    267          33.84   
  Havnar Svimjifelag  35.34                 
Jˇhannis Erlendsson  2003    217          36.24   
  Havnar Svimjifelag  38.47                 
Brandur A. Matras  2003    204          37.02   
  Ăgir Klaksvik  54.45                 
Dßnjal Olsen  2004    182          38.40   
  Havnar Svimjifelag  40.63                 
Rˇkur Dragaberg  2004    166          39.65   
  Ăgir Klaksvik  52.24                 
Mateus Magalhaes  2004    151          40.92   
  Havnar Svimjifelag  40.20                 
Niklas Jˇgvan Arge  2004    143          41.64   
  Havnar Svimjifelag  48.77                 
10  Heini Hansen  2003    118          44.40   
  Su­uroyar Svimjifelag  46.80                 
11  Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004    87          49.12   
  Svimjifelagi­ Flot  56.65                 
12  Hans Jˇn Debess Bech  2004    71          52.48   
  Su­uroyar Svimjifelag  55.01                 
 
Kapping 8, 50m Firvald Menn, Finalur 2001-2002 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Hugin NŠs Lave  2001    471          28.00   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Hugo MagalhŃes  2002    401          29.54   
  Havnar Svimjifelag  29.27                 
Johan Dam  2002    393          29.74   
  Havnar Svimjifelag  30.53                 
Sakaris Sakarisson  2001    375          30.22   
  Havnar Svimjifelag  29.91                 
Martin Sivertsen  2002    353          30.84   
  Ăgir Klaksvik  31.75                 
Jˇnas Hansen  2002    350          30.91   
  Reysti  30.91                 
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001    326          31.65   
  Svimjifelagi­ Flot  32.77                 
Ronni Petersen  2001    289          32.96   
  Svimjifelagi­ Flot  32.49                 
Bartal Debess  2002    285          33.11   
  Su­uroyar Svimjifelag  35.62                 
10  H°gni H. Thomassen  2002    282          33.24   
  Havnar Svimjifelag  32.04                 
11  Ë­in Jßkupsson  2002    278          33.39   
  Havnar Svimjifelag  33.27                 
12  R˙ni Bech  2002    262          34.06   
  Su­uroyar Svimjifelag  34.71                 
13  Natanael Matras  2002    243          34.92   
  Ăgir Klaksvik                   
14  Pauli Jacobsen  2002    163          39.89   
  Havnar Svimjifelag                   
 
Kapping 8, 50m Firvald Menn, Finalur 1999-2000 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rˇkur Trygvason  2000    453          28.37   
  Ăgir Klaksvik                   
Denis Voropaev  2000    323          31.77   
  Ăgir Klaksvik  31.43                 
Sigmundur J. Djurhuus  2000    303          32.43   
  Svimjifelagi­ Flot  31.95                 
Otto Jacobsen  1999    294          32.75   
  Svimjifelagi­ Flot  32.08                 
 
Kapping 9, 200m Blanda­ Kvinnur, Finalur 2006-2007 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Birgit Thomsen  2006    163  52.17  1:49.70  2:55.04    3:43.02   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 9, 200m Blanda­ Kvinnur, Finalur 2004-2005 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rebekka Trygvadˇttir  2004    436  37.02  1:18.95  2:03.79    2:40.61   
  Ăgir Klaksvik  2:34.01                 
                     
Bj°rt Sigurdsson  2004    406  37.06  1:18.67  2:06.33    2:44.45   
  Ăgir Klaksvik  2:44.24                 
                     
Elin Christiansen  2004    349  39.13  1:20.24  2:10.74    2:53.00   
  Su­uroyar Svimjifelag  3:01.11                 
                     
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    332  36.76  1:21.29  2:14.18    2:55.88   
  Havnar Svimjifelag  3:03.79                 
                     
Kristina ═ Skßla  2005    317  38.57  1:23.98  2:18.50    2:58.55   
  Havnar Svimjifelag  3:00.12                 
                     
Nancy N. Dam  2005    295  41.20  1:27.84  2:22.26    3:02.89   
  Havnar Svimjifelag  3:31.75                 
                     
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    288  44.13  1:27.82  2:23.97    3:04.35   
  Havnar Svimjifelag  3:08.94                 
                     
Malan Jˇhansdˇttir  2004    262  43.16  1:31.03  2:30.00    3:10.28   
  Reysti  3:38.02                 
                     
Emma L Nagurset  2004    236  45.14  1:35.43  2:32.24    3:16.95   
  Reysti  3:35.19                 
                     
10  Marjun Hjelm  2005    227  45.38  1:38.82  2:35.18    3:19.63   
  Ăgir Klaksvik  3:43.22                 
                     
 
Kapping 9, 200m Blanda­ Kvinnur, Finalur 2002-2003 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    505  33.18  1:13.05  1:56.50    2:32.98   
  Ăgir Klaksvik  2:37.61                 
                     
Brynhild Johannessen  2002    478  33.35  1:10.78  1:58.25    2:35.83   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:47.64                 
                     
S˙sanna T. Justinussen  2002    436  37.67  1:17.92  2:04.98    2:40.60   
  Ăgir Klaksvik  2:46.44                 
                     
Sigri­ F Hansen  2003    430  35.83  1:16.29  2:04.32    2:41.44   
  Havnar Svimjifelag  2:48.93                 
                     
Lilja D Jacobsen  2003    425  37.12  1:17.81  2:03.35    2:41.96   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Petra A. Nielsen  2003    375  37.29  1:20.85  2:09.87    2:48.94   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:49.30                 
                     
Aimi ┴ Lakjuni  2002    371  36.21  1:22.27  2:10.51    2:49.58   
  Reysti  2:57.94                 
                     
Rˇ Holm Magnadˇttir  2002    336  40.70  1:22.33  2:16.63    2:55.23   
  Havnar Svimjifelag  2:52.38                 
                     
Sˇlveig Steinhˇlm  2002    308  41.27  1:27.21  2:22.56    3:00.25   
  Ăgir Klaksvik  3:05.20                 
                     
Eydrid Mortensen  2003              DNS   
  Havnar Svimjifelag  2:47.23                 
                     
 
Kapping 9, 200m Blanda­ Kvinnur, Finalur 2000-2001 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Sßra R. Nysted  2001    635  31.14  1:05.80  1:48.13    2:21.74   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:19.64                 
                     
Jana B. Thomsen  2000    599  30.74  1:09.18  1:51.84    2:24.55   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Karin Midjord  2001    478  34.36  1:15.40  1:59.70    2:35.75   
  Havnar Svimjifelag  2:33.40                 
                     
 
Kapping 10, 200m Blanda­ Menn, Finalur 2005-2006 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Marius Steinhˇlm  2005    244  40.01  1:26.23  2:16.40    2:55.30   
  Ăgir Klaksvik  3:13.39                 
                     
SÝmun Debess  2005    143  49.93  1:40.74  3:29.51    3:29.62   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Teitur Winther  2005    137  55.06  1:45.18  2:48.91    3:32.26   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Tˇti Christiansen  2006    108  55.55  1:51.04  3:49.69    3:49.69   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
SÝmun G. Nielsen  2005              DSQ  b˙k vend rygg-bringu 
  Havnar Svimjifelag  3:22.53                 
                     
 
Kapping 10, 200m Blanda­ Menn, Finalur 2003-2004 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Bartal Eidesgaard  2003    378  32.57  1:11.81  1:55.61    2:31.54   
  Havnar Svimjifelag  2:38.95                 
                     
Jˇnas Lindenskov Schiller  2003    311  35.19  1:18.17  2:03.90    2:41.64   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Hans Jacob Hjelm  2003    253  35.25  1:23.07  2:15.25    2:53.32   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
R˙ni Dahl  2004    233  40.52  1:25.32  2:15.16    2:57.97   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Jˇhannis Erlendsson  2003    203  39.75  1:25.12  2:26.16    3:06.28   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Dßnjal Olsen  2004    200  39.80  1:27.25  2:23.25    3:07.42   
  Havnar Svimjifelag  3:24.21                 
                     
Mateus Magalhaes  2004    195  43.05  1:28.72  2:25.83    3:09.04   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Niklas Jˇgvan Arge  2004              DSQ  tˇk Ý brillur bringu 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 10, 200m Blanda­ Menn, Finalur 2001-2002 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Hugin NŠs Lave  2001    533  29.47  1:04.03  1:42.55    2:15.21   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:19.97                 
                     
Hugo MagalhŃes  2002    455  30.69  1:05.61  1:49.10    2:22.45   
  Havnar Svimjifelag  2:32.14                 
                     
Rani Jacobsen  2001    437  31.75  1:10.58  1:49.34    2:24.38   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:28.06                 
                     
Johan Dam  2002    393  31.25  1:09.20  1:56.24    2:29.56   
  Havnar Svimjifelag  2:34.00                 
                     
Martin Sivertsen  2002    340  32.80  1:12.97  2:02.92    2:37.06   
  Ăgir Klaksvik  2:34.51                 
                     
Sakaris Sakarisson  2001    326  31.74  1:12.38  2:00.87    2:39.26   
  Havnar Svimjifelag  2:37.48                 
                     
Ronni Petersen  2001    313  34.68  1:16.07  2:03.55    2:41.31   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
Natanael Matras  2002    258  36.64  1:23.59  2:13.25    2:52.07   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Pauli Jacobsen  2002    196  41.36  1:30.82  2:25.41    3:08.49   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 10, 200m Blanda­ Menn, Finalur 1999-2000 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rˇkur Trygvason  2000    494  29.22  1:08.02  1:45.47    2:18.60   
  Ăgir Klaksvik  2:11.70                 
                     
Otto Jacobsen  1999    347  33.78  1:14.06  2:03.41    2:35.89   
  Svimjifelagi­ Flot  2:53.47                 
                     
Sigmundur J. Djurhuus  2000              DSQ  1 hond Ý bringu 
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
 
Kapping 11, 800m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 2004-2005 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code  500m  600m  700m       











 
Rebekka Trygvadˇttir  2004    492  1:13.28  2:30.57  3:48.24  5:06.46  10:07.17   
  Ăgir Klaksvik        6:24.10  7:41.32  8:56.00       
                     
Kristina ═ Skßla  2005    384  1:17.07  2:40.18  4:02.78  5:26.93  10:59.10   
  Havnar Svimjifelag        6:51.09  8:13.28  9:37.00       
                     
Elin Christiansen  2004    384  1:17.65  2:41.63  4:05.20  5:29.65  10:59.20   
  Su­uroyar Svimjifelag        6:52.97  8:15.94  9:38.44       
                     
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    326  1:23.19  2:50.04  4:18.81  5:46.41  11:36.17   
  Havnar Svimjifelag  11:59.52      7:13.32  8:42.83  10:11.59       
                     
Jˇhanna H. Eidesgaard  2004    320  1:22.45  2:51.37  4:20.67  5:50.71  11:40.62   
  Havnar Svimjifelag  12:20.30      7:20.96  8:51.11  10:18.26       
                     
Emma L Nagurset  2004    302  1:19.61  2:48.14  4:18.87  5:49.78  11:53.95   
  Reysti        7:22.81  8:54.56  10:24.57       
                     
Jonna Joensen  2005    295  1:17.83  2:45.56  4:14.61  5:44.32  11:59.92   
  Reysti  12:09.37      7:13.63  8:50.16  10:24.77       
                     
Malan Jˇhansdˇttir  2004    293  1:23.79  2:54.95  4:27.17  6:00.22  12:00.95   
  Reysti  12:29.59      7:31.82  9:02.72  10:35.12       
                     
 
Kapping 11, 800m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 2002-2003 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code  500m  600m  700m       











 
Alisa Vestergňrd  2003    525  1:09.10  2:24.67  3:41.54  4:57.23  9:53.99   
  Su­uroyar Svimjifelag  9:54.05      6:11.89  7:25.83  8:40.25       
                     
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    499  1:10.03  2:26.51  3:43.06  4:59.71  10:03.98   
  Ăgir Klaksvik        6:16.51  7:33.48  8:49.71       
                     
Sigri­ F Hansen  2003    488  1:11.49  2:28.88  3:46.70  5:03.33  10:08.60   
  Havnar Svimjifelag  10:11.82      6:20.38  7:36.83  8:53.55       
                     
 
Kapping 11, 800m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 2000-2001 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code  500m  600m  700m       











 
Vßr Eidesgaard  2001    736  1:02.51  2:08.94  3:16.08  4:23.56  8:50.79   
  Havnar Svimjifelag  8:55.25      5:31.02  6:38.33  7:45.71       
                     
Signhild Joensen  2000    670  1:03.36  2:11.39  3:20.42  4:29.74  9:07.56   
  Ăgir Klaksvik  9:16.73      5:38.92  6:48.70  7:58.51       
                     
Jana B. Thomsen  2000    644  1:04.87  2:13.77  3:24.22  4:34.81  9:15.03   
  Ăgir Klaksvik  9:27.08      5:45.16  6:55.84  8:06.20       
                     
Sßra R. Nysted  2001    579  1:07.27  2:19.42  3:31.88  4:44.67  9:34.95   
  Su­uroyar Svimjifelag  9:29.29      5:56.88  7:08.91  8:23.95       
                     
Susanna Tummasardˇttir  2001    569  1:08.66  2:21.09  3:33.86  4:46.38  9:38.17   
  Havnar Svimjifelag  9:35.22      5:58.41  7:11.15  8:25.07       
                     
 
Kapping 12, 800m FrÝsvimjing Menn, Finalur 2003-2004 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code  500m  600m  700m       











 
Bartal Eidesgaard  2003    408  1:10.73  2:25.70  3:41.90  4:58.03  9:57.81   
  Havnar Svimjifelag  9:30.35      6:13.26  7:29.51  8:45.83       
                     
Jˇhannis Erlendsson  2003    277  1:18.25  2:43.10  4:09.31  5:37.08  11:19.69   
  Havnar Svimjifelag        7:04.13  8:32.35  9:58.06       
                     
 
Kapping 12, 800m FrÝsvimjing Menn, Finalur 2001-2002 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code  500m  600m  700m       











 
Johan Dam  2002    566  1:03.10  2:10.96  3:18.56  4:26.33  8:55.87   
  Havnar Svimjifelag  8:44.21      5:33.93  6:41.32  7:48.77       
                     
Hugo MagalhŃes  2002    485  1:07.79  2:19.24  3:30.12  4:41.18  9:24.00   
  Havnar Svimjifelag  9:42.50      5:51.80  7:03.01  8:13.96       
                     
Martin Sivertsen  2002    459  1:08.22  2:21.49  3:34.70  4:48.09  9:34.53   
  Ăgir Klaksvik        6:01.67  7:13.53  8:24.90       
                     
Ë­in Jßkupsson  2002    459  1:08.78  2:22.07  3:35.18  4:47.70  9:34.69   
  Havnar Svimjifelag  9:45.62      5:59.55  7:11.44  8:24.52       
                     
H°gni H. Thomassen  2002    439  1:08.13  2:20.86  3:33.89  4:47.05  9:43.35   
  Havnar Svimjifelag  10:14.37      5:59.89  7:13.98  8:29.75       
                     
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001    376  1:10.81  2:28.76  3:48.45  5:07.35  10:14.21   
  Svimjifelagi­ Flot        6:26.13  7:45.31  9:00.94       
                     
 
Kapping 12, 800m FrÝsvimjing Menn, Finalur 1999-2000 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code  500m  600m  700m       











 
Rˇkur Trygvason  2000    541  1:04.48  2:14.13  3:23.53  4:33.19  9:04.18   
  Ăgir Klaksvik        5:42.53  6:51.17  7:59.39       
                     
 
Kapping 13, 4X50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 2008-2017 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
L1 - Kvinnur Ăgir 3  2008    107          3:18.21   
  Ăgir Klaksvik  3:39.11                 
  Lea Osberg H°jsted  2008      42.91        42.91   
  Sandra Kristin Stampe Niclasen  2008      49.00        1:31.91   
  Durita M. Askham  2008      58.89        2:30.80   
  Tˇra D. Lassen  2008      47.41        3:18.21   
                     
 
Kapping 13, 4X50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 2006-2007 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Reysta Genturnar  2006    201          2:40.72   
  Reysti  2:43.03                 
  Rˇsa Hansen  2006      36.92        36.92   
  Hildigunn Steinhˇlm  2007      40.50        1:17.42   
  Anna Vi­ Gil  2006      43.36        2:00.78   
  Birna Isholm  2006      39.94        2:40.72   
                     
Fs Super Team  2006    160          2:53.57   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
  Jˇhanna Ëlavsdˇttir  2007      43.50        43.50   
  Margit H°jbro  2007      44.13        1:27.63   
  Rebekka Rˇ­insdˇttir  2007      49.24        2:16.87   
  SofÝa Toftegaard  2006      36.70        2:53.57   
                     
 
Kapping 13, 4X50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 2004-2005 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Hs 4 Ambassadors  2004    413          2:06.46   
  Havnar Svimjifelag                   
  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004      30.48        30.48   
  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005      32.07        1:02.55   
  Kristina ═ Skßla  2005      32.08        1:34.63   
  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004      31.83        2:06.46   
                     
Reysta Diddurnar  2004    377          2:10.39   
  Reysti  2:24.13                 
  Malan Jˇhansdˇttir  2004      32.87        32.87   
  Emma L Nagurset  2004      31.49        1:04.36   
  Krista Justinussen  2005      34.71        1:39.07   
  Jonna Joensen  2005      31.32        2:10.39   
                     
Hs 4 Bluesharks  2004    361          2:12.31   
  Havnar Svimjifelag  1:56.43                 
  Nancy N. Dam  2005      33.07        33.07   
  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004      32.54        1:05.61   
  Maria Suma Poulsen  2004      35.09        1:40.70   
  Miriam Mortensen  2004      31.61        2:12.31   
                     
Gentur Susvim 2  2004    335          2:15.63   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
  S˙sanna Mortensen  2004      34.92        34.92   
  Laura Winther  2004      33.82        1:08.74   
  Elin Christiansen  2004      30.61        1:39.35   
  Birgit Thomsen  2006      36.28        2:15.63   
                     
Reysta Gellurnar  2004    273          2:25.25   
  Reysti  2:33.10                 
  Sunniva Leo  2005      33.64        33.64   
  Bj°rk L S°rensen  2004      36.15        1:09.79   
  Birita Vi­ Gil  2004      37.95        1:47.74   
  Sßra Thomsen  2005      37.51        2:25.25   
                     
 
Kapping 13, 4X50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 2002-2003 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Gentur Susvim 1  2002    548          1:55.16   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:57.44                 
  Petra A. Nielsen  2003      29.93        29.93   
  Lilja D Jacobsen  2003      29.95        59.88   
  Alisa Vestergňrd  2003      27.05        1:26.93   
  Brynhild Johannessen  2002      28.23        1:55.16   
                     
L1 - Kvinnur Ăgir 2  2002    425          2:05.28   
  Ăgir Klaksvik  2:02.50                 
  Rebekka Trygvadˇttir  2004      29.37        29.37   
  S˙sanna T. Justinussen  2002      30.09        59.46   
  Sˇlveig Steinhˇlm  2002      31.61        1:31.07   
  Kristina K. Hansen  2003      34.21        2:05.28   
                     
Hs1 Jun Yngri 1 Ld  2002              DSQ  Tjˇvstart 
  Havnar Svimjifelag  2:06.69                 
  Eydrid Mortensen  2003      29.54        29.54   
  Sigri­ F Hansen  2003      29.69        59.23   
  Emma Clarita Sakarisson  2003      33.95        1:33.18   
                     
 
Kapping 13, 4X50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 2000-2001 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
L1 - Kvinnur Ăgir 1  2000    634          1:49.68   
  Ăgir Klaksvik  1:50.26                 
  Signhild Joensen  2000      26.93        26.93   
  Jana B. Thomsen  2000      27.18        54.11   
  Barbara Debes  2000      26.92        1:21.03   
  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002      28.65        1:49.68   
                     
Hs1 Junior Eldri  2000    486          1:59.80   
  Havnar Svimjifelag  1:54.00                 
  Karin Midjord  2001      28.59        28.59   
  Jenny Petersen  2001      35.43        1:04.02   
  Susanna Tummasardˇttir  2001      28.66        1:32.68   
  Vßr Eidesgaard  2001      27.12        1:59.80   
                     
 
Kapping 14, 4X50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 2007-2017 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Fs Yngri  2008    51          3:41.61   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
  Dßnial Petur Abrahamsen  2009      54.82        54.82   
  Ey­un Rˇ­insson  2008      2:46.79        3:41.61   
  Bjarni Lundsbjerg  2008                 
  Bßr­ur Ëlavsson  2008      3:41.61        3:41.61   
                     
 
Kapping 14, 4X50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 2005-2006 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Dreingir Susvim 3  2005    199          2:21.33   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
  Jßkup B˙ason  2005      33.89        33.89   
  Andreas Debess  2006      35.23        1:09.12   
  SÝmun Debess  2005      35.15        1:44.27   
  Teitur Winther  2005      37.06        2:21.33   
                     
Flot 2  2005    151          2:35.00   
  Svimjifelagi­ Flot                   
  Karl Joensen  2005      36.17        36.17   
  William Hansen  2005      41.66        1:17.83   
  Bjarki ═ Jßkupsstovu  2005      23.89        1:41.72   
  Filip Hansen  2005      53.28        2:35.00   
                     
Fs K˙llar  2006    124          2:45.35   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
  Vuk Ilic  2006      42.49        42.49   
  Sßmal Torkilsson  2006      45.70        1:28.19   
  Silas Toftegaard  2006      40.66        2:08.85   
  Filip Ilic  2006      36.50        2:45.35   
                     
 
Kapping 14, 4X50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 2003-2004 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Hs1 Bolkur 4  2003    316          2:01.15   
  Havnar Svimjifelag  2:00.00                 
  Bartal Eidesgaard  2003      27.31        27.31   
  Jˇnas Lindenskov Schiller  2003      29.78        57.09   
  Jˇhannis Erlendsson  2003      30.81        1:27.90   
  Mateus Magalhaes  2004      33.25        2:01.15   
                     
Dreingir Susvim 2  2003    239          2:12.92   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:12.45                 
  Hans Jacob Hjelm  2003      30.42        30.42   
  Heini Hansen  2003      32.33        1:02.75   
  R˙ni Dahl  2004      33.19        1:35.94   
  Hans Jˇn Debess Bech  2004      36.98        2:12.92   
                     
Hs 3 Ambassadors  2003    168          2:29.43   
  Havnar Svimjifelag                   
  Bergur J°kladal  2004      40.85        40.85   
  Jˇan Petur Olsen  2003      37.29        1:18.14   
  Niklas Jˇgvan Arge  2004      35.36        1:53.50   
  Dßnjal Olsen  2004      35.93        2:29.43   
                     
 
Kapping 14, 4X50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 2001-2002 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Hs1 Junior Yngri  2001    485          1:45.06   
  Havnar Svimjifelag  1:49.00                 
  Johan Dam  2002      25.88        25.88   
  Sakaris Sakarisson  2001      26.38        52.26   
  Hugo MagalhŃes  2002      26.19        1:18.45   
  H°gni H. Thomassen  2002      26.61        1:45.06   
                     
Dreingir Susvim 1  2001    448          1:47.92   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:50.11                 
  Hugin NŠs Lave  2001      25.75        25.75   
  Bartal Debess  2002      25.95        51.70   
  Rani Jacobsen  2001      27.57        1:19.27   
  R˙ni Bech  2002      28.65        1:47.92   
                     
 
Kapping 14, 4X50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 1999-2000 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Flot 1  1999    294          2:04.13   
  Svimjifelagi­ Flot  1:55.98                 
  Otto Jacobsen  1999      26.72        26.72   
  Elmar Jacobsen  1999      31.39        58.11   
  Sigmundur J. Djurhuus  2000      28.20        1:26.31   
  Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004      37.82        2:04.13   
                     
 
Kapping 15, 50m Bringusvimjing Kvinnu, Finalur 2008-2017 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Sandra Kristin Stampe Niclasen  2008    103          1:01.42   
  Ăgir Klaksvik  1:09.28                 
Henny VÝk  2008    88          1:04.54   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
Kßra A. Sigur­sson  2009    87          1:04.77   
  Ăgir Klaksvik  1:25.11                 
Tˇra D. Lassen  2008    56          1:14.99   
  Ăgir Klaksvik                   
Katrin Joensen  2008              DNS   
  Ăgir Klaksvik                   
Durita M. Askham  2008              DSQ  Tjˇvstart 
  Ăgir Klaksvik                   
Lea Osberg H°jsted  2008              DSQ  Ein hond Ý mßl 
  Ăgir Klaksvik                   
 
Kapping 15, 50m Bringusvimjing Kvinnu, Finalur 2006-2007 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
SofÝa Toftegaard  2006    206          48.69   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag  50.99                 
Birgit Thomsen  2006    183          50.72   
  Su­uroyar Svimjifelag  56.41                 
Hildigunn Steinhˇlm  2007    169          52.05   
  Reysti  59.02                 
Durita J. Vang  2006    120          58.38   
  Ăgir Klaksvik                   
Sissal Dalsß  2007    116          58.98   
  Reysti  1:09.96                 
Birna Isholm  2006    114          59.39   
  Reysti  1:06.10                 
Hanna S. Petersen  2007    103          1:01.40   
  Svimjifelagi­ Flot                   
Anna Vi­ Gil  2006    102          1:01.57   
  Reysti  1:05.24                 
Rebekka Rˇ­insdˇttir  2007    101          1:01.75   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
10  Lena R. Loburak  2007    90          1:04.06   
  Ăgir Klaksvik  1:25.43                 
11  Naomi Petersen  2007    58          1:14.30   
  Reysti                   
Eva Vi­stein  2007              DNS   
  Ăgir Klaksvik                   
Sita K. Samson  2006              DNS   
  Ăgir Klaksvik                   
Jˇhanna Ëlavsdˇttir  2007              DSQ  Tjˇvstart 
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
Margit H°jbro  2007              DSQ  Fleiri firv.sp. 
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
Oddvß Sedea D. Nattestad  2006              DSQ  Crawl beinsp°rk 
  Havnar Svimjifelag                   
 
Kapping 15, 50m Bringusvimjing Kvinnu, Finalur 2004-2005 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rebekka Trygvadˇttir  2004    521          35.79   
  Ăgir Klaksvik  35.75                 
Elin Christiansen  2004    380          39.74   
  Su­uroyar Svimjifelag  41.10                 
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    362          40.40   
  Havnar Svimjifelag  44.16                 
Nancy N. Dam  2005    343          41.11   
  Havnar Svimjifelag  46.61                 
Bj°rt Sigurdsson  2004    339          41.30   
  Ăgir Klaksvik  41.32                 
Jˇhanna H. Eidesgaard  2004    289          43.52   
  Havnar Svimjifelag  46.44                 
Malan Jˇhansdˇttir  2004    265          44.79   
  Reysti  48.47                 
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    263          44.90   
  Havnar Svimjifelag  44.78                 
Miriam Mortensen  2004    235          46.64   
  Havnar Svimjifelag  46.80                 
10  Marjun Hjelm  2005    221          47.61   
  Ăgir Klaksvik  50.34                 
11  Maria Suma Poulsen  2004    210          48.41   
  Havnar Svimjifelag                   
12  Birita Vi­ Gil  2004    201          49.12   
  Reysti  52.99                 
13  Bßra D. Nattestad  2004    184          50.56   
  Havnar Svimjifelag  52.83                 
14  Krista Justinussen  2005    180          50.97   
  Reysti  51.24                 
15  Sßra Thomsen  2005    169          52.02   
  Reysti  50.95                 
16  Eydna S˙sanna P. ═ Lon  2005    145          54.70   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag  59.38                 
17  Maja Samson  2004    103          1:01.41   
  Ăgir Klaksvik  1:08.54                 
Bj°rk L S°rensen  2004              DNS   
  Reysti  58.08                 
Tˇra Bj°rk Sigur­sdˇttir  2005              DSQ  Crawl beinsp 
  Ăgir Klaksvik                   
 
Kapping 15, 50m Bringusvimjing Kvinnu, Finalur 2002-2003 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    470          37.02   
  Ăgir Klaksvik  36.05                 
Petra A. Nielsen  2003    426          38.27   
  Su­uroyar Svimjifelag  37.79                 
Alisa Vestergňrd  2003    424          38.33   
  Su­uroyar Svimjifelag  39.98                 
Lea Midjord  2002    421          38.42   
  Su­uroyar Svimjifelag  38.48                 
Aimi ┴ Lakjuni  2002    416          38.56   
  Reysti  37.28                 
S˙sanna T. Justinussen  2002    371          40.06   
  Ăgir Klaksvik                   
Sigri­ F Hansen  2003    355          40.66   
  Havnar Svimjifelag  40.44                 
Rˇ Holm Magnadˇttir  2002    244          46.04   
  Havnar Svimjifelag  45.89                 
Emma Clarita Sakarisson  2003    240          46.30   
  Havnar Svimjifelag  52.04                 
10  Samuelina Maria H°jgaard  2002    212          48.27   
  Svimjifelagi­ Flot  47.52                 
11  Kristina K. Hansen  2003    177          51.29   
  Ăgir Klaksvik  50.96                 
Sˇlveig Steinhˇlm  2002              DSQ  Tjˇvstart 
  Ăgir Klaksvik                   
 
Kapping 15, 50m Bringusvimjing Kvinnu, Finalur 2000-2001 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Sßra R. Nysted  2001    520          35.81   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Karin Midjord  2001    518          35.86   
  Havnar Svimjifelag  35.84                 
Jana B. Thomsen  2000    480          36.78   
  Ăgir Klaksvik                   
Estir Bor­oy  2001    301          42.95   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag  41.85                 
Jenny Petersen  2001    142          55.13   
  Havnar Svimjifelag                   
 
Kapping 16, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 2007-2017 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Erling Erlendsson  2007    118          51.42   
  Havnar Svimjifelag  55.57                 
Bßr­ur Ëlavsson  2008    83          57.69   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
Lukas Bessason  2007    49          1:08.54   
  Svimjifelagi­ Flot                   
PŠtur E. Thorkildsh°j  2007    43          1:11.80   
  Havnar Svimjifelag                   
Ëlavur R. Av Steinum  2007              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
Bjarni Lundsbjerg  2008              DSQ  Ein hond Ý vend. 
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
Ey­un Rˇ­insson  2008              DSQ  Ëj°vn beinsp. 
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
Markus H. Tummasarson  2009              DSQ  Filrvald beinsp. 
  Havnar Svimjifelag                   
Mattias V. Tummasarson  2007              DSQ  Armt°k til mjadnar 
  Havnar Svimjifelag                   
 
Kapping 16, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 2005-2006 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Marius Steinhˇlm  2005    189          43.97   
  Ăgir Klaksvik  44.75                 
Andreas Debess  2006    159          46.55   
  Su­uroyar Svimjifelag  54.08                 
Filip Ilic  2006    139          48.73   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag  52.90                 
Filip Hansen  2005    135          49.17   
  Svimjifelagi­ Flot  51.01                 
SÝmun Debess  2005    130          49.76   
  Su­uroyar Svimjifelag  51.09                 
Karl Joensen  2005    128          50.02   
  Svimjifelagi­ Flot  53.73                 
Tˇti Christiansen  2006    111          52.49   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Dßvid Gislason  2005    100          54.29   
  Havnar Svimjifelag  58.45                 
Silas Toftegaard  2006    86          57.17   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
10  Heini M. Askham  2006    84          57.46   
  Ăgir Klaksvik                   
11  Vuk Ilic  2006    71          1:00.73   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag  1:00.72                 
Jˇgvan J. Joensen  2006              DNS   
  Ăgir Klaksvik                   
Bjarki ═ Jßkupsstovu  2005              DSQ  Ëj°vn beinsp. 
  Svimjifelagi­ Flot                   
Hanus Lydersen  2006              DSQ  Crawlbein 
  Ăgir Klaksvik                   
 
Kapping 16, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 2003-2004 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Bartal Eidesgaard  2003    358          35.56   
  Havnar Svimjifelag  34.67                 
Jˇnas Lindenskov Schiller  2003    326          36.66   
  Havnar Svimjifelag  38.65                 
Hans Jacob Hjelm  2003    230          41.17   
  Su­uroyar Svimjifelag  43.97                 
Niklas Jˇgvan Arge  2004    218          41.91   
  Havnar Svimjifelag  44.78                 
R˙ni Dahl  2004    205          42.77   
  Su­uroyar Svimjifelag  45.40                 
Brandur A. Matras  2003    169          45.66   
  Ăgir Klaksvik  48.56                 
Mateus Magalhaes  2004    152          47.30   
  Havnar Svimjifelag  48.44                 
Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004    117          51.59   
  Svimjifelagi­ Flot  54.81                 
Jˇan Petur Olsen  2003              DSQ  Byrja­i crawl 
  Havnar Svimjifelag                   
Rˇkur Dragaberg  2004              DSQ  Ein hond Ý veggin 
  Ăgir Klaksvik                   
Tˇrßlvur S. Brestisson  2003              DSQ  Ein hond Ý vending 
  Ăgir Klaksvik                   
 
Kapping 16, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 2001-2002 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rani Jacobsen  2001    510          31.59   
  Su­uroyar Svimjifelag  32.20                 
Hugin NŠs Lave  2001    498          31.84   
  Su­uroyar Svimjifelag  32.80                 
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001    412          33.93   
  Svimjifelagi­ Flot  37.59                 
Sakaris Sakarisson  2001    333          36.41   
  Havnar Svimjifelag  37.69                 
Ronni Petersen  2001    319          36.94   
  Svimjifelagi­ Flot  37.20                 
Ë­in Jßkupsson  2002    298          37.77   
  Havnar Svimjifelag  41.09                 
Martin Sivertsen  2002    275          38.79   
  Ăgir Klaksvik  42.73                 
Natanael Matras  2002    233          41.03   
  Ăgir Klaksvik                   
Pauli Jacobsen  2002    192          43.73   
  Havnar Svimjifelag  45.67                 
H°gni H. Thomassen  2002              DSQ  Crawlbein undir 
  Havnar Svimjifelag  40.51                 
Jˇnas Hansen  2002              DSQ  Crawl beinsp 
  Reysti                   
 
Kapping 16, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 1999-2000 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rˇkur Trygvason  2000    455          32.81   
  Ăgir Klaksvik  31.39                 
Sigmundur J. Djurhuus  2000    284          38.39   
  Svimjifelagi­ Flot  37.92                 
Otto Jacobsen  1999    236          40.85   
  Svimjifelagi­ Flot  40.91                 
 
Kapping 17, 100m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 2008-2017 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Lea Osberg H°jsted  2008    146  43.81        1:36.47   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Sandra Kristin Stampe Niclasen  2008    131  47.90        1:40.06   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Henny VÝk  2008    102  49.89        1:48.74   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Tˇra D. Lassen  2008    93  53.14        1:52.05   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Kßra A. Sigur­sson  2009    75  53.80        2:00.56   
  Ăgir Klaksvik  2:03.62                 
                     
Katrin Joensen  2008              DNS   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Durita M. Askham  2008              DNF   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
 
Kapping 17, 100m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 2006-2007 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rˇsa Hansen  2006    233  38.45        1:22.71   
  Reysti  1:32.05                 
                     
Birgit Thomsen  2006    230  40.11        1:23.01   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:28.68                 
                     
Hildigunn Steinhˇlm  2007    170  41.36        1:31.78   
  Reysti  1:34.42                 
                     
Birna Isholm  2006    158  41.63        1:34.07   
  Reysti  1:38.58                 
                     
Margit H°jbro  2007    151  45.44        1:35.49   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Anna Vi­ Gil  2006    126  45.41        1:41.43   
  Reysti  1:43.00                 
                     
Jˇhanna Ëlavsdˇttir  2007    126  1:41.51        1:41.51   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Lena R. Loburak  2007    113  46.12        1:45.28   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Naomi Petersen  2007    110  47.31        1:46.12   
  Reysti                   
                     
10  Sita K. Samson  2006    109  46.19        1:46.45   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
11  Sissal Dalsß  2007    105  48.14        1:47.70   
  Reysti  1:46.44                 
                     
12  Hanna S. Petersen  2007    102  48.97        1:48.85   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
13  Oddvß Sedea D. Nattestad  2006    91  47.92        1:52.83   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
14  Rebekka Rˇ­insdˇttir  2007    77  47.46        1:59.25   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
15  Viktoria Olsen  2007    72  47.51        2:01.89   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Eva Vi­stein  2007              DNS   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Durita J. Vang  2006              DSQ  Tjˇvstart 
  Ăgir Klaksvik                   
                     
 
Kapping 17, 100m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 2004-2005 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rebekka Trygvadˇttir  2004    528  30.36        1:02.96   
  Ăgir Klaksvik  1:04.42                 
                     
Bj°rt Sigurdsson  2004    434  31.93        1:07.21   
  Ăgir Klaksvik  1:06.66                 
                     
Elin Christiansen  2004    399  32.95        1:09.11   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:10.50                 
                     
Emma L Nagurset  2004    390  32.62        1:09.63   
  Reysti  1:10.91                 
                     
Kristina ═ Skßla  2005    390  33.13        1:09.65   
  Havnar Svimjifelag  1:11.16                 
                     
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    390  33.10        1:09.65   
  Havnar Svimjifelag  1:12.09                 
                     
Jonna Joensen  2005    384  32.55        1:10.01   
  Reysti  1:09.77                 
                     
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    374  33.36        1:10.62   
  Havnar Svimjifelag  1:13.43                 
                     
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    365  33.39        1:11.19   
  Havnar Svimjifelag  1:13.32                 
                     
10  Miriam Mortensen  2004    364  34.41        1:11.26   
  Havnar Svimjifelag  1:13.65                 
                     
11  Nancy N. Dam  2005    353  34.66        1:12.02   
  Havnar Svimjifelag  1:16.11                 
                     
12  Malan Jˇhansdˇttir  2004    341  34.13        1:12.83   
  Reysti  1:17.23                 
                     
13  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004    309  35.33        1:15.27   
  Havnar Svimjifelag  1:14.15                 
                     
14  Laura Winther  2004    282  36.44        1:17.57   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:15.47                 
                     
15  Bßra D. Nattestad  2004    269  37.53        1:18.79   
  Havnar Svimjifelag  1:23.17                 
                     
16  S˙sanna Mortensen  2004    267  37.03        1:18.97   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
17  Marjun Hjelm  2005    266  37.85        1:19.14   
  Ăgir Klaksvik  1:22.88                 
                     
18  Krista Justinussen  2005    255  38.44        1:20.20   
  Reysti  1:21.48                 
                     
19  Birita Vi­ Gil  2004    225  38.96        1:23.66   
  Reysti  1:23.63                 
                     
20  Bj°rk L S°rensen  2004    218  37.97        1:24.55   
  Reysti  1:24.08                 
                     
21  Maria Suma Poulsen  2004    212  38.43        1:25.34   
  Havnar Svimjifelag  1:19.18                 
                     
22  Sßra Thomsen  2005    180  42.06        1:30.02   
  Reysti  1:34.56                 
                     
23  Maja Samson  2004    168  43.69        1:32.09   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
24  Eydna S˙sanna P. ═ Lon  2005    130  45.95        1:40.43   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Tˇra Bj°rk Sigur­sdˇttir  2005              DNF   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Sunniva Leo  2005              DSQ  Tjˇvstart 
  Reysti  1:20.95                 
                     
 
Kapping 17, 100m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 2002-2003 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Alisa Vestergňrd  2003    605  28.90        1:00.17   
  Su­uroyar Svimjifelag  59.49                 
                     
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    548  30.24        1:02.18   
  Ăgir Klaksvik  1:03.14                 
                     
Brynhild Johannessen  2002    545  29.29        1:02.32   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:01.63                 
                     
Eydrid Mortensen  2003    505  30.72        1:03.92   
  Havnar Svimjifelag  1:02.18                 
                     
Sigri­ F Hansen  2003    476  30.94        1:05.16   
  Havnar Svimjifelag  1:04.05                 
                     
S˙sanna T. Justinussen  2002    474  31.10        1:05.29   
  Ăgir Klaksvik  1:05.04                 
                     
Lilja D Jacobsen  2003    460  31.43        1:05.94   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:07.30                 
                     
Sˇlveig Steinhˇlm  2002    398  32.78        1:09.16   
  Ăgir Klaksvik  1:08.91                 
                     
Rˇ Holm Magnadˇttir  2002    394  32.71        1:09.41   
  Havnar Svimjifelag  1:09.99                 
                     
10  Aimi ┴ Lakjuni  2002    390  32.18        1:09.63   
  Reysti  1:07.82                 
                     
11  Samuelina Maria H°jgaard  2002    319  35.88        1:14.46   
  Svimjifelagi­ Flot  1:13.92                 
                     
12  Emma Clarita Sakarisson  2003    258  37.43        1:19.87   
  Havnar Svimjifelag  1:18.14                 
                     
13  Kristina K. Hansen  2003    247  37.73        1:21.05   
  Ăgir Klaksvik  1:22.35                 
                     
 
Kapping 17, 100m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 2000-2001 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Signhild Joensen  2000    673  28.19        58.09   
  Ăgir Klaksvik  57.76                 
                     
Vßr Eidesgaard  2001    652  28.55        58.70   
  Havnar Svimjifelag  57.53                 
                     
Jana B. Thomsen  2000    630  28.74        59.36   
  Ăgir Klaksvik  58.30                 
                     
Sßra R. Nysted  2001    625  28.93        59.54   
  Su­uroyar Svimjifelag  58.54                 
                     
Barbara Debes  2000    603  28.87        1:00.26   
  Ăgir Klaksvik  59.53                 
                     
Susanna Tummasardˇttir  2001    531  30.14        1:02.83   
  Havnar Svimjifelag  1:01.87                 
                     
Jenny Petersen  2001    183  42.13        1:29.64   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Karin Midjord  2001              DNS   
  Havnar Svimjifelag  1:04.80                 
                     
 
Kapping 18, 100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 2007-2017 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Erling Erlendsson  2007    160  39.34        1:22.69   
  Havnar Svimjifelag  1:26.18                 
                     
Bßr­ur Ëlavsson  2008    94  47.61        1:38.63   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Jˇannes Clementsen  2007    87  45.95        1:41.20   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Mattias V. Tummasarson  2007    87  49.72        1:41.20   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
LÝggjas Joensen  2008    73  48.28        1:47.30   
  Reysti                   
                     
PŠtur E. Thorkildsh°j  2007    57  53.16        1:56.65   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Ëlavur R. Av Steinum  2007              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Lukas Bessason  2007              DSQ  Nart ikki Ý vending 
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
 
Kapping 18, 100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 2005-2006 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Marius Steinhˇlm  2005    246  34.75        1:11.65   
  Ăgir Klaksvik  1:13.42                 
                     
SÝmun G. Nielsen  2005    204  36.39        1:16.23   
  Havnar Svimjifelag  1:21.03                 
                     
Jßkup B˙ason  2005    199  36.11        1:16.91   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:23.35                 
                     
Filip Ilic  2006    178  38.21        1:19.76   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag  1:24.26                 
                     
Karl Joensen  2005    171  36.92        1:20.89   
  Svimjifelagi­ Flot  1:22.59                 
                     
Andreas Debess  2006    170  37.95        1:21.03   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:29.30                 
                     
SÝmun Debess  2005    168  38.36        1:21.43   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:27.41                 
                     
Teitur Winther  2005    153  39.11        1:24.00   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:26.06                 
                     
Bjarti Ludvig  2006    150  38.88        1:24.44   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
10  Bjarki ═ Jßkupsstovu  2005    148  40.31        1:24.87   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
11  Dßvid Gislason  2005    140  40.40        1:26.44   
  Havnar Svimjifelag  1:35.57                 
                     
12  Filip Hansen  2005    140  41.84        1:26.52   
  Svimjifelagi­ Flot  1:31.86                 
                     
13  Tˇti Christiansen  2006    121  41.79        1:30.80   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
14  William Hansen  2005    116  42.41        1:32.08   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
15  Silas Toftegaard  2006    113  43.06        1:32.85   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
16  Heini M. Askham  2006    112  40.20        1:32.99   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
17  Vuk Ilic  2006    89  46.39        1:40.39   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag  1:49.07                 
                     
18  Sßmal Torkilsson  2006    72  49.03        1:47.85   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
19  Hanus Lydersen  2006    44  57.23        2:06.76   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Jˇgvan J. Joensen  2006              DNS   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
 
Kapping 18, 100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 2003-2004 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Bartal Eidesgaard  2003    390  29.46        1:01.48   
  Havnar Svimjifelag  58.12                 
                     
Jˇnas Lindenskov Schiller  2003    331  31.08        1:04.94   
  Havnar Svimjifelag  1:07.10