Luttakaralisti Kapping 1-40 
 
  Stevnuheiti  FM Langgeil 2017    Prentdagur  19 May 2017   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  21:29   
  Fyrireikari  SSF og Su­uroyar Svimjifelag         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  25 May 2017         
 
 
Kapping 1, 800m Frisv°mning Damer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
50  Eidesgaard Vßr Erlingsd.  2001  Havnar    25 m  8:50.79   
66  Rannvßardˇttir Lena  1998  Havnar    25 m  9:19.53   
61  Mortensen Ey­ri­  2003  Havnar    25 m  9:34.03   
70  Tummasardˇttir S˙sanna  2001  Havnar    25 m  9:38.17   
68  Skßla Kristina ═  2005  Havnar    25 m  10:59.10   
44  Dßvadˇttir Signa Vßr  1998  Havnar    25 m  11:24.69   
65  Ëlavsdˇttir Bj°rg  2004  Havnar    25 m  11:36.17   
48  Eidesgaard Jˇhanna H.  2004  Havnar    25 m  11:40.62   
90  Joensen Jonna  2005  REYSTI    50 m  12:09.37   
10  62  Mortensen Miriam  2004  Havnar    50 m     
 
Kapping 2, 1500m Frisv°mning Herrer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
52  Gardshodn Marius Ihlen  1998  Havnar    25 m  15:44.76   
63  Mortensen Ëli  1996  Havnar    25 m  15:45.66   
42  Dam Johan N.  2002  Havnar    25 m  16:35.50   
57  Jßkupsson Ë­in  2002  Havnar    50 m     
 
Kapping 3, 200m Brystsv°mning Damer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
45  Debes Beinta Poulsdˇttir  1997  Havnar    25 m  2:38.22   
13  Nysted Sßra R.  2001  SUđUROYAR    25 m  2:42.61   
27  Hjelm ┴sbj°rg  1999  Ăgir    50 m  2:44.46   
31  Sigur­sson Sˇlvß A.  2002  Ăgir    50 m  2:55.06   
Jacobsen Lilja D  2003  SUđUROYAR    25 m  2:57.16   
35  Trygvadˇttir Rebekka  2004  Ăgir    50 m  2:59.07   
92  Lakjuni Aimi ┴  2002  REYSTI    25 m  3:13.08   
Christiansen Elin  2004  SUđUROYAR    50 m  3:20.17   
46  DÝmun Ronja Rˇ ═  2004  Havnar    25 m  3:22.34   
10  59  Magnadˇttir Rˇ Holm  2002  Havnar    25 m  3:30.19   
11  43  Dam Nancy N.  2005  Havnar    50 m  3:36.26   
 
Kapping 4, 200m Brystsv°mning Herrer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
14  Toftum Rˇland  1998  SUđUROYAR    25 m  2:17.55   
36  Trygvason Rˇkur  2000  Ăgir    50 m  2:30.48   
Jacobsen Rani  2001  SUđUROYAR    25 m  2:34.31   
47  Eidesgaard Bartal E.  2003  Havnar    25 m  2:39.45   
64  Nattestad Niels  1998  Havnar    50 m  2:40.49   
24  Thomsen Jˇgvan Jßkup  2001  Flot    25 m  2:46.63   
58  Lindenskov Schiller Jˇnas  2003  Havnar    25 m  3:03.33   
30  Matras Natanael  2002  Ăgir    50 m  3:23.30   
 
Kapping 5, 100m Butterfly Damer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
50  Eidesgaard Vßr Erlingsd.  2001  Havnar    25 m  1:03.15   
34  Thomsen Jana B.  2000  Ăgir    50 m  1:06.21   
49  Eidesgaard LÝv Erlingsd.  1999  Havnar    25 m  1:07.19   
53  Hansen Sigri­ F  2003  Havnar    25 m  1:18.71   
51  Erlendsdˇttir Elisabeth  2005  Havnar    25 m  1:20.62   
91  Jˇhansdˇttir Malan  2004  REYSTI    25 m  1:31.16   
 
Kapping 6, 100m Butterfly Herrer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
63  Mortensen Ëli  1996  Havnar    25 m  58.29   
54  Hofgaard Johan  1998  Havnar    25 m  1:03.60   
10  Lave Hugin NŠs  2001  SUđUROYAR    25 m  1:03.67   
20  Djurhuus Sigmundur J.  2000  Flot    25 m  1:12.04   
Hjelm Hans Jacob  2003  SUđUROYAR    25 m  1:17.57   
Debess Bartal  2002  SUđUROYAR    25 m  1:28.18   
Bech R˙ni  2002  SUđUROYAR    50 m     
89  Hansen Jˇnas  2002  REYSTI    50 m     
 
Kapping 7, 200m Medley Damer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
13  Nysted Sßra R.  2001  SUđUROYAR    25 m  2:19.64   
45  Debes Beinta Poulsdˇttir  1997  Havnar    25 m  2:22.81   
41  Antoft Maria  2000  Havnar    25 m  2:31.35   
60  Midjord Karin  2001  Havnar    25 m  2:33.40   
53  Hansen Sigri­ F  2003  Havnar    25 m  2:41.44   
Jacobsen Lilja D  2003  SUđUROYAR    25 m  2:41.96   
35  Trygvadˇttir Rebekka  2004  Ăgir    50 m  2:42.04   
12  Nielsen Petra A.  2003  SUđUROYAR    25 m  2:48.94   
68  Skßla Kristina ═  2005  Havnar    25 m  2:58.55   
10  43  Dam Nancy N.  2005  Havnar    25 m  3:02.89   
11  65  Ëlavsdˇttir Bj°rg  2004  Havnar    25 m  3:04.35   
12  91  Jˇhansdˇttir Malan  2004  REYSTI    50 m  3:18.67   
13  55  H°jgaard Anna  2004  Havnar    25 m  3:21.52   
14  48  Eidesgaard Jˇhanna H.  2004  Havnar    50 m  3:34.11   
 
Kapping 8, 200m Medley Herrer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
26  Hjelm Alvi  1996  Ăgir    50 m  2:08.13   
64  Nattestad Niels  1998  Havnar    25 m  2:10.97   
10  Lave Hugin NŠs  2001  SUđUROYAR    25 m  2:15.21   
36  Trygvason Rˇkur  2000  Ăgir    50 m  2:20.90   
Jacobsen Rani  2001  SUđUROYAR    25 m  2:24.38   
57  Jßkupsson Ë­in  2002  Havnar    25 m  2:33.74   
22  Jacobsen Otto  1999  Flot    25 m  2:35.89   
24  Thomsen Jˇgvan Jßkup  2001  Flot    25 m  2:38.64   
23  Petersen Ronni  2001  Flot    25 m  2:41.31   
 
Kapping 9, 50m Rygsv°mning Damer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
28  Joensen Signhild  2000  Ăgir    50 m  29.59   
15  Vestergňrd Alisa  2003  SUđUROYAR    25 m  31.66   
61  Mortensen Ey­ri­  2003  Havnar    25 m  31.99   
Johannessen Brynhild  2002  SUđUROYAR    25 m  32.13   
25  Debes Barbara  2000  Ăgir    50 m  32.46   
41  Antoft Maria  2000  Havnar    50 m  33.06   
51  Erlendsdˇttir Elisabeth  2005  Havnar    25 m  34.40   
53  Hansen Sigri­ F  2003  Havnar    25 m  34.65   
Christiansen Elin  2004  SUđUROYAR    25 m  35.01   
10  68  Skßla Kristina ═  2005  Havnar    25 m  35.28   
11  46  DÝmun Ronja Rˇ ═  2004  Havnar    25 m  35.55   
12  65  Ëlavsdˇttir Bj°rg  2004  Havnar    25 m  36.05   
13  29  Justinussen S˙sanna T.  2002  Ăgir    50 m  36.13   
14  18  Feilberg Sesilia  2003  Fuglafjar    50 m  36.53   
15  59  Magnadˇttir Rˇ Holm  2002  Havnar    25 m  37.77   
16  21  H°jgaard Samuelina Maria  2002  Flot    25 m  37.88   
17  90  Joensen Jonna  2005  REYSTI    25 m  38.30   
18  62  Mortensen Miriam  2004  Havnar    25 m  38.53   
19  55  H°jgaard Anna  2004  Havnar    25 m  38.94   
20  93  Nagurset Emma L  2004  REYSTI    25 m  39.08   
21  17  Bor­oy Estir  2001  Fuglafjar    50 m  39.54   
22  33  Steinhˇlm Sˇlveig  2002  Ăgir    50 m  40.08   
23  16  Winther Laura  2004  SUđUROYAR    25 m  40.39   
24  92  Lakjuni Aimi ┴  2002  REYSTI    50 m     
 
Kapping 10, 50m Rygsv°mning Herrer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
52  Gardshodn Marius Ihlen  1998  Havnar    25 m  27.15   
14  Toftum Rˇland  1998  SUđUROYAR    25 m  27.37   
10  Lave Hugin NŠs  2001  SUđUROYAR    25 m  29.29   
Debess Bartal  2002  SUđUROYAR    25 m  31.52   
36  Trygvason Rˇkur  2000  Ăgir    50 m  31.58   
22  Jacobsen Otto  1999  Flot    25 m  32.36   
37  Voropaev Denis  2000  Ăgir    50 m  32.94   
89  Hansen Jˇnas  2002  REYSTI    25 m  33.31   
20  Djurhuus Sigmundur J.  2000  Flot    25 m  33.71   
10  56  H°jgaard PŠtur  1999  Havnar    25 m  33.73   
11  Bech R˙ni  2002  SUđUROYAR    25 m  33.86   
12  69  Thomassen H°gni Hoydal  2002  Havnar    25 m  34.15   
13  32  Sivertsen Martin  2002  Ăgir    50 m  34.75   
14  23  Petersen Ronni  2001  Flot    25 m  34.85   
15  58  Lindenskov Schiller Jˇnas  2003  Havnar    25 m  36.17   
16  Hjelm Hans Jacob  2003  SUđUROYAR    25 m  38.62   
 
Kapping 11, 200m Frisv°mning Damer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
50  Eidesgaard Vßr Erlingsd.  2001  Havnar    25 m  2:05.40   
13  Nysted Sßra R.  2001  SUđUROYAR    50 m  2:08.59   
34  Thomsen Jana B.  2000  Ăgir    50 m  2:10.32   
70  Tummasardˇttir S˙sanna  2001  Havnar    25 m  2:11.17   
15  Vestergňrd Alisa  2003  SUđUROYAR    25 m  2:11.62   
Johannessen Brynhild  2002  SUđUROYAR    25 m  2:13.38   
66  Rannvßardˇttir Lena  1998  Havnar    25 m  2:14.05   
59  Magnadˇttir Rˇ Holm  2002  Havnar    25 m  2:28.86   
31  Sigur­sson Sˇlvß A.  2002  Ăgir    50 m  2:29.63   
10  11  Midjord Lea  2002  SUđUROYAR    25 m  2:31.48   
11  29  Justinussen S˙sanna T.  2002  Ăgir    50 m  2:32.06   
12  93  Nagurset Emma L  2004  REYSTI    25 m  2:34.88   
13  33  Steinhˇlm Sˇlveig  2002  Ăgir    50 m  2:35.56   
14  51  Erlendsdˇttir Elisabeth  2005  Havnar    25 m  2:37.34   
15  90  Joensen Jonna  2005  REYSTI    25 m  2:40.25   
16  44  Dßvadˇttir Signa Vßr  1998  Havnar    25 m  2:40.54   
17  62  Mortensen Miriam  2004  Havnar    25 m  2:40.88   
18  91  Jˇhansdˇttir Malan  2004  REYSTI    25 m  2:41.24   
19  43  Dam Nancy N.  2005  Havnar    25 m  2:42.36   
20  17  Bor­oy Estir  2001  Fuglafjar    50 m  2:43.89   
21  21  H°jgaard Samuelina Maria  2002  Flot    25 m  2:44.23   
22  48  Eidesgaard Jˇhanna H.  2004  Havnar    50 m  2:44.87   
23  16  Winther Laura  2004  SUđUROYAR    25 m  2:46.65   
24  49  Eidesgaard LÝv Erlingsd.  1999  Havnar    50 m     
 
Kapping 12, 200m Frisv°mning Herrer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
26  Hjelm Alvi  1996  Ăgir    50 m  1:56.94   
42  Dam Johan N.  2002  Havnar    25 m  2:01.40   
47  Eidesgaard Bartal E.  2003  Havnar    25 m  2:03.58   
22  Jacobsen Otto  1999  Flot    25 m  2:08.38   
36  Trygvason Rˇkur  2000  Ăgir    50 m  2:12.42   
24  Thomsen Jˇgvan Jßkup  2001  Flot    25 m  2:12.50   
32  Sivertsen Martin  2002  Ăgir    50 m  2:13.02   
69  Thomassen H°gni Hoydal  2002  Havnar    25 m  2:13.82   
37  Voropaev Denis  2000  Ăgir    50 m  2:16.93   
10  57  Jßkupsson Ë­in  2002  Havnar    25 m  2:17.85   
11  56  H°jgaard PŠtur  1999  Havnar    25 m  2:24.36   
12  20  Djurhuus Sigmundur J.  2000  Flot    25 m  2:27.91   
13  30  Matras Natanael  2002  Ăgir    50 m  2:31.70   
14  58  Lindenskov Schiller Jˇnas  2003  Havnar    25 m  2:33.76   
 
Kapping 13, 4X100m Medley Damer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
38  L1 - Kvinnur Ăgir 1  1999  Ăgir    50 m  4:34.16   
Susvim Gentur  2001  SUđUROYAR    50 m  4:45.76   
71  Hs 3 Ambassadors  2002  Havnar    50 m  5:02.54   
39  L1 - Kvinnur Ăgir 2  2002  Ăgir    50 m  5:06.98   
88  Reysta Gellurnar  2004  REYSTI    25 m  7:47.84   
73  Hs 3 Bluesharks  2002  Havnar    50 m     
76  1 Lx Hs 1  2002  Havnar    50 m     
82  2 Lx Hs 1  2002  Havnar    50 m     
 
Kapping 14, 4X100m Medley Herrer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
Susvim Dreingir  1998  SUđUROYAR    50 m  4:11.32   
40  L1 - Menn Ăgir 1  1996  Ăgir    50 m  4:27.04   
19  Flot  1999  Flot    25 m  4:47.83   
72  Hs 3 Ambassadors  2001  Havnar    25 m  4:57.13   
77  1 Lx Hs 1  1996  Havnar    50 m     
 
Kapping 15, 400m Frisv°mning Damer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
50  Eidesgaard Vßr Erlingsd.  2001  Havnar    25 m  4:18.67   
66  Rannvßardˇttir Lena  1998  Havnar    25 m  4:29.21   
61  Mortensen Ey­ri­  2003  Havnar    25 m  4:36.12   
70  Tummasardˇttir S˙sanna  2001  Havnar    25 m  4:36.97   
53  Hansen Sigri­ F  2003  Havnar    25 m  4:52.14   
68  Skßla Kristina ═  2005  Havnar    25 m  5:16.85   
59  Magnadˇttir Rˇ Holm  2002  Havnar    25 m  5:19.22   
44  Dßvadˇttir Signa Vßr  1998  Havnar    25 m  5:30.06   
43  Dam Nancy N.  2005  Havnar    25 m  5:31.07   
10  62  Mortensen Miriam  2004  Havnar    25 m  5:32.44   
11  33  Steinhˇlm Sˇlveig  2002  Ăgir    50 m  5:33.16   
12  90  Joensen Jonna  2005  REYSTI    25 m  5:40.72   
13  48  Eidesgaard Jˇhanna H.  2004  Havnar    25 m  5:45.80   
14  93  Nagurset Emma L  2004  REYSTI    25 m  5:50.08   
 
Kapping 16, 400m Frisv°mning Herrer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
63  Mortensen Ëli  1996  Havnar    25 m  3:57.61   
52  Gardshodn Marius Ihlen  1998  Havnar    25 m  4:04.23   
64  Nattestad Niels  1998  Havnar    25 m  4:11.79   
42  Dam Johan N.  2002  Havnar    25 m  4:17.42   
47  Eidesgaard Bartal E.  2003  Havnar    25 m  4:31.18   
57  Jßkupsson Ë­in  2002  Havnar    25 m  4:38.61   
69  Thomassen H°gni Hoydal  2002  Havnar    25 m  4:39.99   
32  Sivertsen Martin  2002  Ăgir    50 m  4:44.03   
37  Voropaev Denis  2000  Ăgir    50 m  4:46.83   
 
Kapping 17, 50m Butterfly Damer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
50  Eidesgaard Vßr Erlingsd.  2001  Havnar    50 m  28.80   
49  Eidesgaard LÝv Erlingsd.  1999  Havnar    25 m  29.19   
45  Debes Beinta Poulsdˇttir  1997  Havnar    25 m  29.92   
15  Vestergňrd Alisa  2003  SUđUROYAR    25 m  30.52   
34  Thomsen Jana B.  2000  Ăgir    50 m  30.57   
41  Antoft Maria  2000  Havnar    25 m  31.10   
12  Nielsen Petra A.  2003  SUđUROYAR    25 m  31.74   
11  Midjord Lea  2002  SUđUROYAR    25 m  32.06   
27  Hjelm ┴sbj°rg  1999  Ăgir    50 m  33.20   
10  51  Erlendsdˇttir Elisabeth  2005  Havnar    25 m  33.25   
11  Christiansen Elin  2004  SUđUROYAR    25 m  33.46   
12  46  DÝmun Ronja Rˇ ═  2004  Havnar    25 m  33.69   
13  31  Sigur­sson Sˇlvß A.  2002  Ăgir    50 m  34.23   
14  68  Skßla Kristina ═  2005  Havnar    25 m  34.49   
15  17  Bor­oy Estir  2001  Fuglafjar    50 m  34.70   
16  18  Feilberg Sesilia  2003  Fuglafjar    50 m  35.61   
17  35  Trygvadˇttir Rebekka  2004  Ăgir    50 m  36.20   
18  65  Ëlavsdˇttir Bj°rg  2004  Havnar    25 m  37.96   
19  33  Steinhˇlm Sˇlveig  2002  Ăgir    50 m  38.24   
20  55  H°jgaard Anna  2004  Havnar    25 m  38.35   
21  44  Dßvadˇttir Signa Vßr  1998  Havnar    25 m  38.44   
22  91  Jˇhansdˇttir Malan  2004  REYSTI    50 m  38.64   
23  48  Eidesgaard Jˇhanna H.  2004  Havnar    25 m  39.72   
24  93  Nagurset Emma L  2004  REYSTI    25 m  40.42   
25  92  Lakjuni Aimi ┴  2002  REYSTI    50 m     
 
Kapping 18, 50m Butterfly Herrer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
14  Toftum Rˇland  1998  SUđUROYAR    25 m  25.41   
54  Hofgaard Johan  1998  Havnar    25 m  28.17   
36  Trygvason Rˇkur  2000  Ăgir    50 m  29.19   
89  Hansen Jˇnas  2002  REYSTI    25 m  30.91   
24  Thomsen Jˇgvan Jßkup  2001  Flot    25 m  31.65   
37  Voropaev Denis  2000  Ăgir    50 m  31.80   
69  Thomassen H°gni Hoydal  2002  Havnar    25 m  32.04   
22  Jacobsen Otto  1999  Flot    25 m  32.08   
20  Djurhuus Sigmundur J.  2000  Flot    50 m  32.24   
10  23  Petersen Ronni  2001  Flot    25 m  32.49   
11  32  Sivertsen Martin  2002  Ăgir    50 m  33.05   
12  Debess Bartal  2002  SUđUROYAR    25 m  33.11   
13  Hjelm Hans Jacob  2003  SUđUROYAR    25 m  33.58   
14  Bech R˙ni  2002  SUđUROYAR    25 m  34.06   
15  58  Lindenskov Schiller Jˇnas  2003  Havnar    25 m  36.19   
16  30  Matras Natanael  2002  Ăgir    50 m  41.12   
17  Jacobsen Rani  2001  SUđUROYAR    50 m     
 
Kapping 19, 100m Rygsv°mning Damer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
28  Joensen Signhild  2000  Ăgir    50 m  1:03.38   
13  Nysted Sßra R.  2001  SUđUROYAR    25 m  1:04.74   
41  Antoft Maria  2000  Havnar    25 m  1:07.81   
61  Mortensen Ey­ri­  2003  Havnar    25 m  1:08.99   
Johannessen Brynhild  2002  SUđUROYAR    25 m  1:09.10   
25  Debes Barbara  2000  Ăgir    50 m  1:12.50   
53  Hansen Sigri­ F  2003  Havnar    25 m  1:13.75   
51  Erlendsdˇttir Elisabeth  2005  Havnar    25 m  1:16.71   
29  Justinussen S˙sanna T.  2002  Ăgir    50 m  1:17.44   
10  68  Skßla Kristina ═  2005  Havnar    25 m  1:17.61   
11  65  Ëlavsdˇttir Bj°rg  2004  Havnar    25 m  1:19.19   
12  46  DÝmun Ronja Rˇ ═  2004  Havnar    25 m  1:19.37   
13  59  Magnadˇttir Rˇ Holm  2002  Havnar    25 m  1:20.24   
14  18  Feilberg Sesilia  2003  Fuglafjar    50 m  1:20.44   
15  21  H°jgaard Samuelina Maria  2002  Flot    25 m  1:22.43   
16  Christiansen Elin  2004  SUđUROYAR    50 m  1:23.09   
17  90  Joensen Jonna  2005  REYSTI    25 m  1:23.87   
18  33  Steinhˇlm Sˇlveig  2002  Ăgir    50 m  1:24.53   
19  55  H°jgaard Anna  2004  Havnar    25 m  1:27.93   
 
Kapping 20, 100m Rygsv°mning Herrer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
52  Gardshodn Marius Ihlen  1998  Havnar    25 m  59.48   
10  Lave Hugin NŠs  2001  SUđUROYAR    25 m  1:01.27   
26  Hjelm Alvi  1996  Ăgir    50 m  1:01.69   
57  Jßkupsson Ë­in  2002  Havnar    25 m  1:09.35   
89  Hansen Jˇnas  2002  REYSTI    25 m  1:13.53   
20  Djurhuus Sigmundur J.  2000  Flot    25 m  1:14.04   
37  Voropaev Denis  2000  Ăgir    50 m  1:14.19   
23  Petersen Ronni  2001  Flot    25 m  1:14.94   
32  Sivertsen Martin  2002  Ăgir    50 m  1:15.11   
10  Debess Bartal  2002  SUđUROYAR    25 m  1:15.99   
11  Bech R˙ni  2002  SUđUROYAR    25 m  1:17.25   
12  56  H°jgaard PŠtur  1999  Havnar    25 m  1:17.28   
13  58  Lindenskov Schiller Jˇnas  2003  Havnar    50 m  1:25.20   
 
Kapping 21, 100m Brystsv°mning Damer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
45  Debes Beinta Poulsdˇttir  1997  Havnar    25 m  1:14.79   
27  Hjelm ┴sbj°rg  1999  Ăgir    50 m  1:15.34   
60  Midjord Karin  2001  Havnar    25 m  1:18.36   
31  Sigur­sson Sˇlvß A.  2002  Ăgir    50 m  1:21.50   
35  Trygvadˇttir Rebekka  2004  Ăgir    50 m  1:21.67   
Jacobsen Lilja D  2003  SUđUROYAR    25 m  1:23.35   
92  Lakjuni Aimi ┴  2002  REYSTI    25 m  1:26.08   
Christiansen Elin  2004  SUđUROYAR    25 m  1:26.14   
46  DÝmun Ronja Rˇ ═  2004  Havnar    25 m  1:30.52   
10  43  Dam Nancy N.  2005  Havnar    25 m  1:32.36   
11  17  Bor­oy Estir  2001  Fuglafjar    50 m  1:34.21   
12  65  Ëlavsdˇttir Bj°rg  2004  Havnar    25 m  1:34.21   
13  59  Magnadˇttir Rˇ Holm  2002  Havnar    25 m  1:36.74   
14  48  Eidesgaard Jˇhanna H.  2004  Havnar    25 m  1:38.26   
15  62  Mortensen Miriam  2004  Havnar    25 m  1:44.59   
16  55  H°jgaard Anna  2004  Havnar    25 m  1:46.44   
17  91  Jˇhansdˇttir Malan  2004  REYSTI    25 m  1:48.15   
 
Kapping 22, 100m Brystsv°mning Herrer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
14  Toftum Rˇland  1998  SUđUROYAR    25 m  1:03.43   
36  Trygvason Rˇkur  2000  Ăgir    50 m  1:09.26   
24  Thomsen Jˇgvan Jßkup  2001  Flot    25 m  1:13.39   
Jacobsen Rani  2001  SUđUROYAR    50 m  1:13.73   
54  Hofgaard Johan  1998  Havnar    25 m  1:14.01   
47  Eidesgaard Bartal E.  2003  Havnar    25 m  1:14.58   
20  Djurhuus Sigmundur J.  2000  Flot    25 m  1:22.53   
57  Jßkupsson Ë­in  2002  Havnar    25 m  1:25.80   
58  Lindenskov Schiller Jˇnas  2003  Havnar    50 m  1:26.35   
10  30  Matras Natanael  2002  Ăgir    50 m  1:42.02   
 
Kapping 23, 100m Frisv°mning Damer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
50  Eidesgaard Vßr Erlingsd.  2001  Havnar    25 m  57.53   
15  Vestergňrd Alisa  2003  SUđUROYAR    25 m  59.49   
28  Joensen Signhild  2000  Ăgir    50 m  59.62   
34  Thomsen Jana B.  2000  Ăgir    50 m  1:00.51   
49  Eidesgaard LÝv Erlingsd.  1999  Havnar    25 m  1:00.59   
25  Debes Barbara  2000  Ăgir    50 m  1:01.81   
70  Tummasardˇttir S˙sanna  2001  Havnar    25 m  1:01.87   
66  Rannvßardˇttir Lena  1998  Havnar    25 m  1:02.47   
60  Midjord Karin  2001  Havnar    25 m  1:03.33   
10  Johannessen Brynhild  2002  SUđUROYAR    50 m  1:03.41   
11  61  Mortensen Ey­ri­  2003  Havnar    25 m  1:03.85   
12  53  Hansen Sigri­ F  2003  Havnar    25 m  1:04.05   
13  31  Sigur­sson Sˇlvß A.  2002  Ăgir    50 m  1:05.22   
14  11  Midjord Lea  2002  SUđUROYAR    25 m  1:06.85   
15  92  Lakjuni Aimi ┴  2002  REYSTI    25 m  1:08.17   
16  68  Skßla Kristina ═  2005  Havnar    25 m  1:08.28   
17  29  Justinussen S˙sanna T.  2002  Ăgir    50 m  1:08.52   
18  59  Magnadˇttir Rˇ Holm  2002  Havnar    25 m  1:09.41   
19  46  DÝmun Ronja Rˇ ═  2004  Havnar    25 m  1:09.65   
20  12  Nielsen Petra A.  2003  SUđUROYAR    25 m  1:09.74   
21  90  Joensen Jonna  2005  REYSTI    25 m  1:09.77   
22  65  Ëlavsdˇttir Bj°rg  2004  Havnar    25 m  1:10.62   
23  18  Feilberg Sesilia  2003  Fuglafjar    50 m  1:11.15   
24  51  Erlendsdˇttir Elisabeth  2005  Havnar    25 m  1:11.19   
25  62  Mortensen Miriam  2004  Havnar    25 m  1:11.26   
26  33  Steinhˇlm Sˇlveig  2002  Ăgir    50 m  1:11.32   
27  93  Nagurset Emma L  2004  REYSTI    25 m  1:11.99   
28  43  Dam Nancy N.  2005  Havnar    25 m  1:12.02   
29  44  Dßvadˇttir Signa Vßr  1998  Havnar    25 m  1:13.08   
30  21  H°jgaard Samuelina Maria  2002  Flot    25 m  1:13.92   
31  48  Eidesgaard Jˇhanna H.  2004  Havnar    50 m  1:15.17   
32  16  Winther Laura  2004  SUđUROYAR    25 m  1:15.47   
33  55  H°jgaard Anna  2004  Havnar    25 m  1:15.73   
34  91  Jˇhansdˇttir Malan  2004  REYSTI    50 m  1:17.14   
 
Kapping 24, 100m Frisv°mning Herrer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
63  Mortensen Ëli  1996  Havnar    25 m  54.42   
42  Dam Johan N.  2002  Havnar    25 m  56.49   
22  Jacobsen Otto  1999  Flot    25 m  56.96   
47  Eidesgaard Bartal E.  2003  Havnar    25 m  58.12   
54  Hofgaard Johan  1998  Havnar    25 m  58.64   
24  Thomsen Jˇgvan Jßkup  2001  Flot    25 m  59.73   
69  Thomassen H°gni Hoydal  2002  Havnar    25 m  1:00.45   
23  Petersen Ronni  2001  Flot    25 m  1:00.91   
Debess Bartal  2002  SUđUROYAR    50 m  1:01.11   
10  37  Voropaev Denis  2000  Ăgir    50 m  1:02.08   
11  32  Sivertsen Martin  2002  Ăgir    50 m  1:02.18   
12  89  Hansen Jˇnas  2002  REYSTI    25 m  1:02.50   
13  56  H°jgaard PŠtur  1999  Havnar    25 m  1:05.73   
14  Hjelm Hans Jacob  2003  SUđUROYAR    25 m  1:07.43   
15  58  Lindenskov Schiller Jˇnas  2003  Havnar    50 m  1:07.86   
16  Bech R˙ni  2002  SUđUROYAR    25 m  1:08.16   
17  30  Matras Natanael  2002  Ăgir    50 m  1:09.35   
 
Kapping 25, 400m Medley Damer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
13  Nysted Sßra R.  2001  SUđUROYAR    25 m  4:53.94   
Jacobsen Lilja D  2003  SUđUROYAR    25 m  5:45.65   
 
Kapping 26, 400m Medley Herrer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
26  Hjelm Alvi  1996  Ăgir    50 m  4:30.17   
64  Nattestad Niels  1998  Havnar    25 m  4:37.25   
63  Mortensen Ëli  1996  Havnar    50 m  4:41.61   
10  Lave Hugin NŠs  2001  SUđUROYAR    25 m  4:55.02   
Jacobsen Rani  2001  SUđUROYAR    25 m  5:02.25   
 
Kapping 27, 1500m Frisv°mning Damer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
50  Eidesgaard Vßr Erlingsd.  2001  Havnar    25 m  16:55.18   
66  Rannvßardˇttir Lena  1998  Havnar    25 m  17:43.92   
61  Mortensen Ey­ri­  2003  Havnar    25 m  18:14.83   
70  Tummasardˇttir S˙sanna  2001  Havnar    25 m  18:27.90   
44  Dßvadˇttir Signa Vßr  1998  Havnar    25 m  22:12.02   
90  Joensen Jonna  2005  REYSTI    50 m     
 
Kapping 28, 800m Frisv°mning Herrer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
63  Mortensen Ëli  1996  Havnar    25 m  8:13.24   
52  Gardshodn Marius Ihlen  1998  Havnar    25 m  8:20.50   
42  Dam Johan N.  2002  Havnar    25 m  8:44.21   
69  Thomassen H°gni Hoydal  2002  Havnar    25 m  9:43.35   
67  Sakarisson Sakaris  2001  Havnar    50 m     
 
Kapping 29, 4X200m Frisv°mning Damer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
38  L1 - Kvinnur Ăgir 1  1999  Ăgir    50 m  8:55.15   
Susvim Gentur  2001  SUđUROYAR    50 m  9:14.53   
39  L1 - Kvinnur Ăgir 2  2002  Ăgir    50 m  9:53.78   
81  1 Xl Hs 1  2002  Havnar    50 m     
83  2 Xl Hs 1  2002  Havnar    50 m     
84  Ambassadors Hs 3  2002  Havnar    50 m     
87  Bluesharks Hs 3  2004  Havnar    50 m     
88  Reysta Gellurnar  2004  REYSTI    50 m     
 
Kapping 30, 4X200m Frisv°mning Herrer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
75  1 Lx Hs  1990  Havnar    25 m  8:23.84   
40  L1 - Menn Ăgir 1  1996  Ăgir    50 m  8:29.30   
Susvim Dreingir  1998  SUđUROYAR    50 m  8:46.17   
19  Flot  1999  Flot    25 m  9:28.08   
80  1 Lx Hs1  1988  Havnar    50 m     
 
Kapping 31, 200m Butterfly Damer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
34  Thomsen Jana B.  2000  Ăgir    50 m  2:28.40   
91  Jˇhansdˇttir Malan  2004  REYSTI    50 m     
 
Kapping 32, 200m Butterfly Herrer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
63  Mortensen Ëli  1996  Havnar    25 m  2:08.45   
64  Nattestad Niels  1998  Havnar    25 m  2:14.75   
Jacobsen Rani  2001  SUđUROYAR    25 m  2:30.09   
67  Sakarisson Sakaris  2001  Havnar    25 m  2:34.42   
30  Matras Natanael  2002  Ăgir    50 m  2:57.51   
89  Hansen Jˇnas  2002  REYSTI    50 m     
 
Kapping 33, 50m Frisv°mning Damer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
50  Eidesgaard Vßr Erlingsd.  2001  Havnar    25 m  26.37   
49  Eidesgaard LÝv Erlingsd.  1999  Havnar    25 m  27.23   
15  Vestergňrd Alisa  2003  SUđUROYAR    25 m  27.78   
25  Debes Barbara  2000  Ăgir    50 m  28.04   
34  Thomsen Jana B.  2000  Ăgir    50 m  28.35   
Johannessen Brynhild  2002  SUđUROYAR    25 m  28.44   
60  Midjord Karin  2001  Havnar    25 m  28.59   
41  Antoft Maria  2000  Havnar    25 m  29.01   
70  Tummasardˇttir S˙sanna  2001  Havnar    25 m  29.16   
10  27  Hjelm ┴sbj°rg  1999  Ăgir    50 m  29.41   
11  61  Mortensen Ey­ri­  2003  Havnar    50 m  29.79   
12  53  Hansen Sigri­ F  2003  Havnar    50 m  29.91   
13  12  Nielsen Petra A.  2003  SUđUROYAR    25 m  29.93   
14  31  Sigur­sson Sˇlvß A.  2002  Ăgir    50 m  30.37   
15  Jacobsen Lilja D  2003  SUđUROYAR    25 m  30.41   
16  11  Midjord Lea  2002  SUđUROYAR    25 m  30.48   
17  46  DÝmun Ronja Rˇ ═  2004  Havnar    25 m  30.48   
18  17  Bor­oy Estir  2001  Fuglafjar    50 m  30.84   
19  35  Trygvadˇttir Rebekka  2004  Ăgir    50 m  30.95   
20  92  Lakjuni Aimi ┴  2002  REYSTI    25 m  31.03   
21  Christiansen Elin  2004  SUđUROYAR    25 m  31.46   
22  90  Joensen Jonna  2005  REYSTI    25 m  31.53   
23  65  Ëlavsdˇttir Bj°rg  2004  Havnar    25 m  31.60   
24  68  Skßla Kristina ═  2005  Havnar    25 m  31.76   
25  29  Justinussen S˙sanna T.  2002  Ăgir    50 m  31.77   
26  18  Feilberg Sesilia  2003  Fuglafjar    50 m  31.83   
27  33  Steinhˇlm Sˇlveig  2002  Ăgir    50 m  31.90   
28  59  Magnadˇttir Rˇ Holm  2002  Havnar    25 m  32.14   
29  51  Erlendsdˇttir Elisabeth  2005  Havnar    25 m  32.21   
30  93  Nagurset Emma L  2004  REYSTI    25 m  32.26   
31  62  Mortensen Miriam  2004  Havnar    25 m  32.43   
32  43  Dam Nancy N.  2005  Havnar    25 m  33.07   
33  16  Winther Laura  2004  SUđUROYAR    25 m  33.32   
34  21  H°jgaard Samuelina Maria  2002  Flot    25 m  33.38   
35  44  Dßvadˇttir Signa Vßr  1998  Havnar    25 m  33.40   
36  48  Eidesgaard Jˇhanna H.  2004  Havnar    25 m  33.47   
37  55  H°jgaard Anna  2004  Havnar    25 m  33.55   
38  91  Jˇhansdˇttir Malan  2004  REYSTI    25 m  34.07   
 
Kapping 34, 50m Frisv°mning Herrer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
14  Toftum Rˇland  1998  SUđUROYAR    25 m  23.35   
26  Hjelm Alvi  1996  Ăgir    50 m  25.57   
36  Trygvason Rˇkur  2000  Ăgir    50 m  25.83   
42  Dam Johan N.  2002  Havnar    25 m  25.87   
22  Jacobsen Otto  1999  Flot    25 m  25.91   
64  Nattestad Niels  1998  Havnar    25 m  26.29   
47  Eidesgaard Bartal E.  2003  Havnar    25 m  26.76   
Debess Bartal  2002  SUđUROYAR    25 m  26.81   
54  Hofgaard Johan  1998  Havnar    25 m  27.34   
10  23  Petersen Ronni  2001  Flot    25 m  27.36   
11  89  Hansen Jˇnas  2002  REYSTI    25 m  27.72   
12  69  Thomassen H°gni Hoydal  2002  Havnar    25 m  27.76   
13  67  Sakarisson Sakaris  2001  Havnar    50 m  27.95   
14  24  Thomsen Jˇgvan Jßkup  2001  Flot    25 m  28.03   
15  20  Djurhuus Sigmundur J.  2000  Flot    25 m  28.37   
16  37  Voropaev Denis  2000  Ăgir    50 m  28.64   
17  32  Sivertsen Martin  2002  Ăgir    50 m  28.70   
18  57  Jßkupsson Ë­in  2002  Havnar    25 m  29.26   
19  56  H°jgaard PŠtur  1999  Havnar    25 m  29.29   
20  Bech R˙ni  2002  SUđUROYAR    25 m  29.42   
21  Hjelm Hans Jacob  2003  SUđUROYAR    50 m  30.28   
22  58  Lindenskov Schiller Jˇnas  2003  Havnar    50 m  30.75   
23  30  Matras Natanael  2002  Ăgir    50 m  31.17   
 
Kapping 35, 200m Rygsv°mning Damer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
28  Joensen Signhild  2000  Ăgir    50 m  2:14.01   
13  Nysted Sßra R.  2001  SUđUROYAR    25 m  2:16.88   
41  Antoft Maria  2000  Havnar    25 m  2:25.63   
66  Rannvßardˇttir Lena  1998  Havnar    25 m  2:26.37   
61  Mortensen Ey­ri­  2003  Havnar    25 m  2:27.30   
Johannessen Brynhild  2002  SUđUROYAR    25 m  2:36.63   
68  Skßla Kristina ═  2005  Havnar    25 m  2:48.01   
29  Justinussen S˙sanna T.  2002  Ăgir    50 m  2:48.39   
59  Magnadˇttir Rˇ Holm  2002  Havnar    25 m  2:49.25   
10  18  Feilberg Sesilia  2003  Fuglafjar    50 m  2:54.26   
11  90  Joensen Jonna  2005  REYSTI    25 m  2:55.52   
12  21  H°jgaard Samuelina Maria  2002  Flot    25 m  2:55.61   
13  51  Erlendsdˇttir Elisabeth  2005  Havnar    25 m  2:58.46   
 
Kapping 36, 200m Rygsv°mning Herrer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
10  Lave Hugin NŠs  2001  SUđUROYAR    25 m  2:12.51   
26  Hjelm Alvi  1996  Ăgir    50 m  2:15.06   
57  Jßkupsson Ë­in  2002  Havnar    25 m  2:26.99   
32  Sivertsen Martin  2002  Ăgir    50 m  2:42.80   
37  Voropaev Denis  2000  Ăgir    50 m  2:48.83   
67  Sakarisson Sakaris  2001  Havnar    50 m     
89  Hansen Jˇnas  2002  REYSTI    50 m     
 
Kapping 37, 50m Brystsv°mning Damer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
45  Debes Beinta Poulsdˇttir  1997  Havnar    25 m  34.43   
27  Hjelm ┴sbj°rg  1999  Ăgir    50 m  34.61   
60  Midjord Karin  2001  Havnar    25 m  35.84   
35  Trygvadˇttir Rebekka  2004  Ăgir    50 m  36.58   
12  Nielsen Petra A.  2003  SUđUROYAR    25 m  37.79   
11  Midjord Lea  2002  SUđUROYAR    25 m  38.42   
31  Sigur­sson Sˇlvß A.  2002  Ăgir    50 m  38.49   
92  Lakjuni Aimi ┴  2002  REYSTI    25 m  39.07   
Christiansen Elin  2004  SUđUROYAR    25 m  39.74   
10  46  DÝmun Ronja Rˇ ═  2004  Havnar    25 m  40.40   
11  43  Dam Nancy N.  2005  Havnar    25 m  41.11   
12  17  Bor­oy Estir  2001  Fuglafjar    50 m  41.85   
13  48  Eidesgaard Jˇhanna H.  2004  Havnar    25 m  43.52   
14  18  Feilberg Sesilia  2003  Fuglafjar    50 m  44.28   
15  59  Magnadˇttir Rˇ Holm  2002  Havnar    25 m  44.32   
16  65  Ëlavsdˇttir Bj°rg  2004  Havnar    25 m  44.78   
17  16  Winther Laura  2004  SUđUROYAR    25 m  46.02   
18  68  Skßla Kristina ═  2005  Havnar    50 m  46.15   
19  62  Mortensen Miriam  2004  Havnar    25 m  46.64   
20  91  Jˇhansdˇttir Malan  2004  REYSTI    50 m  47.49   
21  55  H°jgaard Anna  2004  Havnar    25 m  48.16   
22  Jacobsen Lilja D  2003  SUđUROYAR    50 m     
 
Kapping 38, 50m Brystsv°mning Herrer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
14  Toftum Rˇland  1998  SUđUROYAR    25 m  28.99   
Jacobsen Rani  2001  SUđUROYAR    25 m  31.59   
36  Trygvason Rˇkur  2000  Ăgir    50 m  31.92   
54  Hofgaard Johan  1998  Havnar    25 m  33.41   
64  Nattestad Niels  1998  Havnar    50 m  33.85   
24  Thomsen Jˇgvan Jßkup  2001  Flot    25 m  33.93   
47  Eidesgaard Bartal E.  2003  Havnar    25 m  34.67   
67  Sakarisson Sakaris  2001  Havnar    25 m  36.41   
23  Petersen Ronni  2001  Flot    25 m  36.94   
10  20  Djurhuus Sigmundur J.  2000  Flot    25 m  37.92   
11  58  Lindenskov Schiller Jˇnas  2003  Havnar    50 m  38.30   
12  69  Thomassen H°gni Hoydal  2002  Havnar    25 m  40.51   
13  56  H°jgaard PŠtur  1999  Havnar    25 m  41.07   
14  Hjelm Hans Jacob  2003  SUđUROYAR    25 m  41.17   
15  30  Matras Natanael  2002  Ăgir    50 m  46.02   
16  89  Hansen Jˇnas  2002  REYSTI    50 m     
 
Kapping 39, 4X100m Frisv°mning Damer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
38  L1 - Kvinnur Ăgir 1  1999  Ăgir    50 m  4:05.79   
Susvim Gentur  2001  SUđUROYAR    50 m  4:08.75   
39  L1 - Kvinnur Ăgir 2  2002  Ăgir    50 m  4:33.32   
79  1 Lx Hs 2 Gentir  1997  Havnar    25 m  4:45.00   
74  Hs1 Havnar  1994  Havnar    50 m     
85  Ambassadors Hs 3  1991  Havnar    50 m     
86  Blueshark Hs 3  2002  Havnar    50 m     
88  Reysta Gellurnar  2004  REYSTI    50 m     
 
Kapping 40, 4X100m Frisv°mning Herrer 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
Susvim Dreingir  1998  SUđUROYAR    50 m  3:51.15   
40  L1 - Menn Ăgir 1  1996  Ăgir    50 m  3:53.77   
19  Flot  1999  Flot    25 m  4:09.05   
72  Hs 3 Ambassadors  2001  Havnar    50 m     
78  1 Lx Hs 1 Dreingir  1996  Havnar    50 m     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.25.10  Prentdagur  19 May 2017 
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya  Prenta­ kl  21:29