Seedede heat 
 
  StŠvne navn  Susvim Stevna    Udskriftsdato  03 marts 2017   
  StŠvne by  Vßgur    Udskriftstidspunkt  14:03   
  Arrang°r  Su­uroyar Svimjifelag         
  Bassin  50m         
  StŠvne dato  04 marts 2017         
 
 
 
L°b 1, 400m Frisv°mning Damer  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
51  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    Havnar    50m   
49  Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  5:48.83 
94  Jonna Joensen  2005    REYSTI    25m  6:07.89 
               
               

 
Heat 2 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
50  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998    Havnar    25m  5:43.53 
38  Sigri­ F Hansen  2003    Havnar    50m  5:21.22 
45  Susanna Tummasardˇttir  2001    Havnar    50m  4:54.65 
80  S˙sanna T. Justinussen  2002    Ăgir    50m  5:09.44 
60  Rˇ Holm Magnadˇttir  2002    Havnar    25m  5:37.56 
               

 
Heat 3 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
41  Eydrid Mortensen  2003    Havnar    50m  4:49.52 
43  Lena Rannvßardˇttir  1998    Havnar    50m  4:42.21 
25  Sßra R. Nysted  2001    SUđUROYAR    25m  4:24.73 
36  Vßr Eidesgaard  2001    Havnar    50m  4:26.87 
28  Alisa Vestergňrd  2003    SUđUROYAR    50m  4:46.86 
90  Rebekka Trygvadˇttir  2004    Ăgir    50m  4:53.16 

 
 
L°b 2, 400m Frisv°mning Herrer  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
73  H°gni H. Thomassen  2002    Havnar    50m   
54  Jˇhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  5:14.82 
56  Ë­in Jßkupsson  2002    Havnar    25m  4:47.19 
34  Bartal Eidesgaard  2003    Havnar    50m  4:48.22 
70  Sakaris Sakarisson  2001    Havnar    50m  5:21.33 
               

 
Heat 2 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
92  Denis Voropaev  2000    Ăgir    50m  4:41.54 
42  Niels Nattestad  1998    Havnar    50m  4:27.64 
37  Marius Ihlen Gardshodn  1998    Havnar    50m  4:05.36 
91  Rˇkur Trygvason  2000    Ăgir    50m  4:18.96 
32  Johan Dam  2002    Havnar    50m  4:33.48 
88  Martin Sivertsen  2002    Ăgir    50m  4:42.32 

 
 
L°b 3, 100m Rygsv°mning Damer  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
69  Emma Clarita Sakarisson  2003    Havnar    50m   
96  Bj°rk L S°rensen  2004    REYSTI    50m  1:44.36 
63  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m  1:30.25 
53  Heidi Eliasen  1995    Havnar    25m  1:33.32 
93  Rˇsa Hansen  2006    REYSTI    25m  1:46.96 
               

 
Heat 2 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
62  Heidi K. Mikkelsen  2002    Havnar    25m  1:26.31 
94  Jonna Joensen  2005    REYSTI    25m  1:23.87 
86  Bj°rt A. Sigur­sson  2004    Ăgir    50m  1:21.57 
72  Kristina ═ Skßla  2005    Havnar    25m  1:22.58 
66  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    Havnar    25m  1:25.69 
29  Laura Winther  2004    SUđUROYAR    25m  1:28.70 

 
Heat 3 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
80  S˙sanna T. Justinussen  2002    Ăgir    50m  1:14.33 
75  Barbara Debes  2000    Ăgir    50m  1:09.80 
79  Signhild Joensen  2000    Ăgir    50m  1:02.86 
31  Maria Antoft  2000    Havnar    50m  1:08.80 
15  Brynhild Johannessen  2002    SUđUROYAR    50m  1:12.58 
13  Lilja D Jacobsen  2003    SUđUROYAR    25m  1:16.76 

 
 
L°b 4, 100m Rygsv°mning Herrer  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
65  SÝmun G. Nielsen  2005    Havnar    50m   
Hans Jˇn Debess Bech  2004    SUđUROYAR    50m  1:46.23 
30  Teitur Winther  2005    SUđUROYAR    25m  1:35.52 
10  SÝmun Debess  2005    SUđUROYAR    25m  1:37.05 
71  Jˇnas L. Schiller  2003    Havnar    50m   
               

 
Heat 2 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
59  Mateus Magalhaes  2004    Havnar    25m  1:26.16 
92  Denis Voropaev  2000    Ăgir    50m  1:10.14 
18  Hugin NŠs Lave  2001    SUđUROYAR    25m  1:03.81 
40  Hugo MagalhŃes  2002    Havnar    50m  1:07.98 
88  Martin Sivertsen  2002    Ăgir    50m  1:12.62 
R˙ni Dahl  2004    SUđUROYAR    25m  1:29.57 

 
 
L°b 5, 100m Brystsv°mning Damer  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
77  Kristina K. Hansen  2003    Ăgir    50m  1:49.69 
62  Heidi K. Mikkelsen  2002    Havnar    25m  1:41.65 
63  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m  1:45.54 
69  Emma Clarita Sakarisson  2003    Havnar    50m  2:01.19 
               

 
Heat 2 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
49  Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  1:39.26 
60  Rˇ Holm Magnadˇttir  2002    Havnar    25m  1:36.74 
86  Bj°rt A. Sigur­sson  2004    Ăgir    50m  1:30.31 
Elin Christiansen  2004    SUđUROYAR    25m  1:31.94 
51  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    Havnar    25m  1:36.97 
50  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998    Havnar    25m  1:40.92 

 
Heat 3 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
20  Lea Midjord  2002    SUđUROYAR    25m  1:24.10 
87  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    Ăgir    50m  1:19.94 
78  ┴sbj°rg Hjelm  1999    Ăgir    50m  1:14.38 
33  Beinta Poulsdottir Debes  1997    Havnar    50m  1:16.57 
90  Rebekka Trygvadˇttir  2004    Ăgir    50m  1:20.79 
24  Petra A. Nielsen  2003    SUđUROYAR    25m  1:25.30 

 
 
L°b 6, 100m Brystsv°mning Herrer  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
85  Natanael Matras  2002    Ăgir    50m   
84  Brandur A. Matras  2003    Ăgir    50m  1:53.15 
10  SÝmun Debess  2005    SUđUROYAR    25m  1:57.55 
               
               

 
Heat 2 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
55  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  1:37.98 
73  H°gni H. Thomassen  2002    Havnar    25m  1:31.23 
70  Sakaris Sakarisson  2001    Havnar    25m  1:23.82 
Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    50m  1:24.94 
17  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003    SUđUROYAR    25m  1:36.11 
               

 
Heat 3 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
39  Johan Hofgaard  1998    Havnar    50m  1:21.51 
14  Rani Jacobsen  2001    SUđUROYAR    50m  1:13.73 
27  Rˇland Toftum  1998    SUđUROYAR    25m  1:03.43 
91  Rˇkur Trygvason  2000    Ăgir    50m  1:08.81 
42  Niels Nattestad  1998    Havnar    50m  1:15.36 
71  Jˇnas L. Schiller  2003    Havnar    25m  1:23.74 

 
 
L°b 7, 200m Butterfly Damer  Finaler (1) 
Heat 1 (1) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
89  Jana B. Thomsen  2000    Ăgir    50m  2:25.04 
25  Sßra R. Nysted  2001    SUđUROYAR    25m  2:28.32 
               
               

 
 
L°b 9, 50m Frisv°mning Damer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
93  Rˇsa Hansen  2006    REYSTI    25m  39.52 
96  Bj°rk L S°rensen  2004    REYSTI    50m  37.54 
69  Emma Clarita Sakarisson  2003    Havnar    25m  35.72 
53  Heidi Eliasen  1995    Havnar    25m  36.76 
77  Kristina K. Hansen  2003    Ăgir    50m  38.12 
48  Oddvß Sedea D. Nattestad  2006    Havnar    50m   

 
Heat 2 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
50  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998    Havnar    25m  34.12 
49  Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  34.01 
63  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m  33.65 
72  Kristina ═ Skßla  2005    Havnar    25m  33.75 
95  Malan Jˇhansdˇttir  2004    REYSTI    25m  34.07 
62  Heidi K. Mikkelsen  2002    Havnar    25m  35.36 

 
Heat 3 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
66  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    Havnar    25m  32.96 
60  Rˇ Holm Magnadˇttir  2002    Havnar    25m  32.21 
Elin Christiansen  2004    SUđUROYAR    25m  32.07 
41  Eydrid Mortensen  2003    Havnar    50m  32.17 
51  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    Havnar    25m  32.42 
29  Laura Winther  2004    SUđUROYAR    25m  33.32 

 
Heat 4 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
94  Jonna Joensen  2005    REYSTI    25m  31.53 
80  S˙sanna T. Justinussen  2002    Ăgir    50m  31.06 
38  Sigri­ F Hansen  2003    Havnar    50m  30.82 
13  Lilja D Jacobsen  2003    SUđUROYAR    25m  30.87 
43  Lena Rannvßardˇttir  1998    Havnar    50m  31.17 
86  Bj°rt A. Sigur­sson  2004    Ăgir    50m  31.96 

 
Heat 5 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
24  Petra A. Nielsen  2003    SUđUROYAR    25m  30.61 
87  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    Ăgir    50m  30.29 
15  Brynhild Johannessen  2002    SUđUROYAR    50m  29.69 
45  Susanna Tummasardˇttir  2001    Havnar    50m  30.14 
20  Lea Midjord  2002    SUđUROYAR    25m  30.48 
90  Rebekka Trygvadˇttir  2004    Ăgir    50m  30.81 

 
Heat 6 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
89  Jana B. Thomsen  2000    Ăgir    50m  28.54 
35  LÝv Eidesgaard  1999    Havnar    50m  28.10 
36  Vßr Eidesgaard  2001    Havnar    50m  27.52 
79  Signhild Joensen  2000    Ăgir    50m  27.57 
28  Alisa Vestergňrd  2003    SUđUROYAR    25m  28.17 
75  Barbara Debes  2000    Ăgir    50m  28.67 

 
 
L°b 10, 50m Frisv°mning Herrer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
76  Rˇkur Dragaberg  2004    Ăgir    50m  40.79 
10  SÝmun Debess  2005    SUđUROYAR    25m  37.87 
30  Teitur Winther  2005    SUđUROYAR    25m  39.20 
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
Hans Jˇn Debess Bech  2004    SUđUROYAR    50m  37.21 
55  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  36.20 
65  SÝmun G. Nielsen  2005    Havnar    25m  36.09 
11  Heini Hansen  2003    SUđUROYAR    50m  36.20 
Jßkup B˙ason  2005    SUđUROYAR    25m  36.21 
               

 
Heat 3 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
84  Brandur A. Matras  2003    Ăgir    50m  35.66 
59  Mateus Magalhaes  2004    Havnar    25m  34.53 
17  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003    SUđUROYAR    25m  31.84 
85  Natanael Matras  2002    Ăgir    50m  33.76 
R˙ni Dahl  2004    SUđUROYAR    25m  34.62 
67  Dßnjal Olsen  2004    Havnar    25m  35.99 

 
Heat 4 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
54  Jˇhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  31.20 
56  Ë­in Jßkupsson  2002    Havnar    25m  30.07 
39  Johan Hofgaard  1998    Havnar    50m  29.16 
71  Jˇnas L. Schiller  2003    Havnar    25m  30.03 
R˙ni Bech  2002    SUđUROYAR    25m  30.38 
12  Hans Jacob Hjelm  2003    SUđUROYAR    25m  31.45 

 
Heat 5 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
92  Denis Voropaev  2000    Ăgir    50m  28.31 
34  Bartal Eidesgaard  2003    Havnar    50m  28.10 
32  Johan Dam  2002    Havnar    50m  27.73 
70  Sakaris Sakarisson  2001    Havnar    25m  27.94 
73  H°gni H. Thomassen  2002    Havnar    25m  28.20 
88  Martin Sivertsen  2002    Ăgir    50m  28.53 

 
Heat 6 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
91  Rˇkur Trygvason  2000    Ăgir    50m  26.60 
37  Marius Ihlen Gardshodn  1998    Havnar    25m  24.86 
27  Rˇland Toftum  1998    SUđUROYAR    25m  23.35 
Rˇi Bech  2001    SUđUROYAR    25m  24.82 
44  Birni Sigvardsen  1999    Havnar    50m  26.09 
Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    50m  27.68 

 
 
L°b 11, 200m Medley Damer  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
95  Malan Jˇhansdˇttir  2004    REYSTI    50m  3:31.86 
86  Bj°rt A. Sigur­sson  2004    Ăgir    50m   
               
               

 
Heat 2 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
66  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    Havnar    25m  3:08.94 
31  Maria Antoft  2000    Havnar    50m  2:39.66 
25  Sßra R. Nysted  2001    SUđUROYAR    25m  2:19.64 
78  ┴sbj°rg Hjelm  1999    Ăgir    50m  2:30.66 
24  Petra A. Nielsen  2003    SUđUROYAR    50m  2:53.07 
72  Kristina ═ Skßla  2005    Havnar    50m  3:10.77 

 
 
L°b 12, 200m Medley Herrer  Finaler (1) 
Heat 1 (1) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
67  Dßnjal Olsen  2004    Havnar    25m  3:26.39 
40  Hugo MagalhŃes  2002    Havnar    50m  2:36.43 
18  Hugin NŠs Lave  2001    SUđUROYAR    25m  2:19.97 
42  Niels Nattestad  1998    Havnar    50m  2:21.87 
70  Sakaris Sakarisson  2001    Havnar    25m  2:41.43 
65  SÝmun G. Nielsen  2005    Havnar    50m   

 
 
L°b 13, 100m Frisv°mning Damer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
93  Rˇsa Hansen  2006    REYSTI    25m  1:32.05 
53  Heidi Eliasen  1995    Havnar    25m  1:23.30 
96  Bj°rk L S°rensen  2004    REYSTI    25m  1:24.27 
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
69  Emma Clarita Sakarisson  2003    Havnar    25m  1:18.94 
62  Heidi K. Mikkelsen  2002    Havnar    25m  1:16.98 
29  Laura Winther  2004    SUđUROYAR    25m  1:15.47 
49  Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  1:16.11 
95  Malan Jˇhansdˇttir  2004    REYSTI    25m  1:17.23 
               

 
Heat 3 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
63  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m  1:13.65 
51  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    Havnar    25m  1:12.09 
16  Sˇlrun KjŠrbo  1999    SUđUROYAR    25m  1:11.56 
72  Kristina ═ Skßla  2005    Havnar    25m  1:11.85 
66  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    Havnar    25m  1:13.43 
50  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998    Havnar    25m  1:14.52 

 
Heat 4 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
94  Jonna Joensen  2005    REYSTI    25m  1:09.77 
38  Sigri­ F Hansen  2003    Havnar    50m  1:08.29 
20  Lea Midjord  2002    SUđUROYAR    25m  1:06.93 
13  Lilja D Jacobsen  2003    SUđUROYAR    25m  1:07.65 
24  Petra A. Nielsen  2003    SUđUROYAR    25m  1:09.74 
Elin Christiansen  2004    SUđUROYAR    25m  1:11.18 

 
Heat 5 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
41  Eydrid Mortensen  2003    Havnar    50m  1:06.00 
87  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    Ăgir    50m  1:05.05 
15  Brynhild Johannessen  2002    SUđUROYAR    25m  1:02.98 
43  Lena Rannvßardˇttir  1998    Havnar    50m  1:04.80 
45  Susanna Tummasardˇttir  2001    Havnar    50m  1:05.10 
80  S˙sanna T. Justinussen  2002    Ăgir    50m  1:06.54 

 
Heat 6 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
35  LÝv Eidesgaard  1999    Havnar    50m  1:01.46 
89  Jana B. Thomsen  2000    Ăgir    50m  1:00.28 
25  Sßra R. Nysted  2001    SUđUROYAR    25m  58.00 
36  Vßr Eidesgaard  2001    Havnar    50m  59.22 
28  Alisa Vestergňrd  2003    SUđUROYAR    25m  1:01.14 
75  Barbara Debes  2000    Ăgir    50m  1:02.39 

 
 
L°b 14, 100m Frisv°mning Herrer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
Hans Jˇn Debess Bech  2004    SUđUROYAR    25m  1:27.23 
Jßkup B˙ason  2005    SUđUROYAR    25m  1:23.43 
10  SÝmun Debess  2005    SUđUROYAR    25m  1:26.41 
76  Rˇkur Dragaberg  2004    Ăgir    50m  1:33.70 
               

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
55  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  1:21.05 
11  Heini Hansen  2003    SUđUROYAR    50m  1:20.79 
59  Mateus Magalhaes  2004    Havnar    25m  1:18.88 
67  Dßnjal Olsen  2004    Havnar    25m  1:19.76 
65  SÝmun G. Nielsen  2005    Havnar    25m  1:21.03 
30  Teitur Winther  2005    SUđUROYAR    25m  1:23.04 

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
85  Natanael Matras  2002    Ăgir    50m  1:16.85 
R˙ni Bech  2002    SUđUROYAR    25m  1:12.94 
17  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003    SUđUROYAR    25m  1:11.29 
12  Hans Jacob Hjelm  2003    SUđUROYAR    50m  1:11.93 
R˙ni Dahl  2004    SUđUROYAR    25m  1:15.50 
84  Brandur A. Matras  2003    Ăgir    50m  1:17.81 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
73  H°gni H. Thomassen  2002    Havnar    25m  1:03.76 
Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    50m  1:02.52 
70  Sakaris Sakarisson  2001    Havnar    25m  1:01.71 
88  Martin Sivertsen  2002    Ăgir    50m  1:01.94 
39  Johan Hofgaard  1998    Havnar    50m  1:02.64 
54  Jˇhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  1:09.62 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
34  Bartal Eidesgaard  2003    Havnar    50m  1:01.20 
91  Rˇkur Trygvason  2000    Ăgir    50m  56.71 
27  Rˇland Toftum  1998    SUđUROYAR    25m  51.63 
37  Marius Ihlen Gardshodn  1998    Havnar    50m  56.22 
92  Denis Voropaev  2000    Ăgir    50m  1:00.97 
32  Johan Dam  2002    Havnar    50m  1:01.42 

 
 
L°b 15, 200m Rygsv°mning Damer  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
60  Rˇ Holm Magnadˇttir  2002    Havnar    25m  2:57.14 
13  Lilja D Jacobsen  2003    SUđUROYAR    50m  2:51.14 
43  Lena Rannvßardˇttir  1998    Havnar    50m  2:40.14 
41  Eydrid Mortensen  2003    Havnar    50m  2:41.54 
94  Jonna Joensen  2005    REYSTI    25m  2:55.52 
93  Rˇsa Hansen  2006    REYSTI    50m   

 
Heat 2 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
15  Brynhild Johannessen  2002    SUđUROYAR    25m  2:34.48 
33  Beinta Poulsdottir Debes  1997    Havnar    25m  2:25.21 
79  Signhild Joensen  2000    Ăgir    50m  2:15.61 
25  Sßra R. Nysted  2001    SUđUROYAR    50m  2:21.48 
31  Maria Antoft  2000    Havnar    50m  2:26.54 
80  S˙sanna T. Justinussen  2002    Ăgir    50m  2:37.16 

 
 
L°b 16, 200m Rygsv°mning Herrer  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
54  Jˇhannis Erlendsson  2003    Havnar    50m   
30  Teitur Winther  2005    SUđUROYAR    25m  3:22.78 
59  Mateus Magalhaes  2004    Havnar    50m   
               
               

 
Heat 2 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
88  Martin Sivertsen  2002    Ăgir    50m  2:40.98 
40  Hugo MagalhŃes  2002    Havnar    50m  2:28.44 
18  Hugin NŠs Lave  2001    SUđUROYAR    25m  2:18.86 
37  Marius Ihlen Gardshodn  1998    Havnar    50m  2:21.13 
92  Denis Voropaev  2000    Ăgir    50m  2:35.20 
56  Ë­in Jßkupsson  2002    Havnar    25m  2:41.64 

 
 
L°b 17, 50m Brystsv°mning Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
72  Kristina ═ Skßla  2005    Havnar    50m   
96  Bj°rk L S°rensen  2004    REYSTI    25m  55.43 
94  Jonna Joensen  2005    REYSTI    50m  48.20 
69  Emma Clarita Sakarisson  2003    Havnar    25m  52.44 
48  Oddvß Sedea D. Nattestad  2006    Havnar    50m   
               

 
Heat 2 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
95  Malan Jˇhansdˇttir  2004    REYSTI    50m  47.49 
49  Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  46.61 
62  Heidi K. Mikkelsen  2002    Havnar    25m  45.79 
29  Laura Winther  2004    SUđUROYAR    25m  46.02 
50  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998    Havnar    25m  47.21 
63  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m  47.63 

 
Heat 3 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
51  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    Havnar    25m  44.73 
86  Bj°rt A. Sigur­sson  2004    Ăgir    50m  42.32 
20  Lea Midjord  2002    SUđUROYAR    25m  38.69 
Elin Christiansen  2004    SUđUROYAR    25m  42.18 
60  Rˇ Holm Magnadˇttir  2002    Havnar    25m  44.71 
66  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    Havnar    25m  44.78 

 
Heat 4 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
87  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    Ăgir    50m  37.82 
16  Sˇlrun KjŠrbo  1999    SUđUROYAR    50m  37.37 
78  ┴sbj°rg Hjelm  1999    Ăgir    50m  34.13 
33  Beinta Poulsdottir Debes  1997    Havnar    50m  36.54 
90  Rebekka Trygvadˇttir  2004    Ăgir    50m  37.47 
24  Petra A. Nielsen  2003    SUđUROYAR    25m  37.90 

 
 
L°b 18, 50m Brystsv°mning Herrer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
76  Rˇkur Dragaberg  2004    Ăgir    50m   
67  Dßnjal Olsen  2004    Havnar    50m  56.16 
85  Natanael Matras  2002    Ăgir    50m   
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
11  Heini Hansen  2003    SUđUROYAR    50m  54.35 
65  SÝmun G. Nielsen  2005    Havnar    25m  53.60 
R˙ni Dahl  2004    SUđUROYAR    50m  46.22 
84  Brandur A. Matras  2003    Ăgir    50m  49.66 
10  SÝmun Debess  2005    SUđUROYAR    25m  53.68 
               

 
Heat 3 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
17  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003    SUđUROYAR    25m  44.55 
71  Jˇnas L. Schiller  2003    Havnar    25m  38.73 
Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    25m  38.18 
34  Bartal Eidesgaard  2003    Havnar    50m  38.41 
73  H°gni H. Thomassen  2002    Havnar    25m  40.72 
55  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  45.67 

 
Heat 4 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
39  Johan Hofgaard  1998    Havnar    50m  37.39 
14  Rani Jacobsen  2001    SUđUROYAR    50m  32.76 
27  Rˇland Toftum  1998    SUđUROYAR    25m  29.00 
91  Rˇkur Trygvason  2000    Ăgir    50m  32.49 
42  Niels Nattestad  1998    Havnar    50m  34.66 
70  Sakaris Sakarisson  2001    Havnar    25m  37.69 

 
 
L°b 19, 100m Butterfly Damer  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
90  Rebekka Trygvadˇttir  2004    Ăgir    50m   
38  Sigri­ F Hansen  2003    Havnar    50m  1:24.44 
95  Malan Jˇhansdˇttir  2004    REYSTI    25m  1:31.16 
               
               

 
Heat 2 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
20  Lea Midjord  2002    SUđUROYAR    25m  1:19.20 
35  LÝv Eidesgaard  1999    Havnar    50m  1:10.54 
36  Vßr Eidesgaard  2001    Havnar    50m  1:05.42 
89  Jana B. Thomsen  2000    Ăgir    50m  1:05.43 
45  Susanna Tummasardˇttir  2001    Havnar    50m  1:15.96 
31  Maria Antoft  2000    Havnar    50m  1:19.78 

 
 
L°b 20, 100m Butterfly Herrer  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
76  Rˇkur Dragaberg  2004    Ăgir    50m   
               
               
               

 
Heat 2 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
12  Hans Jacob Hjelm  2003    SUđUROYAR    25m  1:28.97 
70  Sakaris Sakarisson  2001    Havnar    25m  1:11.66 
27  Rˇland Toftum  1998    SUđUROYAR    25m  57.32 
40  Hugo MagalhŃes  2002    Havnar    50m  1:10.46 
56  Ë­in Jßkupsson  2002    Havnar    25m  1:19.70 
54  Jˇhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  1:36.61 

 
 
L°b 21, 400m Medley Damer  Finaler (1) 
Heat 1 (1) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
25  Sßra R. Nysted  2001    SUđUROYAR    25m  5:04.92 
15  Brynhild Johannessen  2002    SUđUROYAR    50m  5:47.92 
               
               

 
 
L°b 22, 400m Medley Herrer  Finaler (1) 
Heat 1 (1) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
42  Niels Nattestad  1998    Havnar    50m  4:59.91 
32  Johan Dam  2002    Havnar    25m  5:14.37 
               
               

 
 
L°b 23, 4X100m Frisv°mning Mix  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
23  Susvim Mix 3  1998    SUđUROYAR    50m   
61  Hs 3 Mako Sharks  2003    Havnar    50m   
47  Hs 3 Bluesharks  2002    Havnar    50m   
22  Susvim Mix 2  1998    SUđUROYAR    50m   
46  Hs 3 Ambassadors  2001    Havnar    50m   
               

 
Heat 2 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
74  Hs 3 Wahoos  2002    Havnar    50m   
82  Ăgir 2 Li­ 1 Mix  2000    Ăgir    50m  4:44.40 
21  Susvim Mix 1  1998    SUđUROYAR    50m  3:55.45 
81  Ăgir 1 Li­ 1 Mix  1999    Ăgir    50m  4:07.92 
68  Hs Rey­ Mix  2005    Havnar    50m   
83  Ăgir 3 Li­ 1 Mix  2002    Ăgir    50m   

 
 
L°b 24, 50m Rygsv°mning Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
26  Birgit Thomsen  2006    SUđUROYAR    25m  49.31 
49  Nancy N. Dam  2005    Havnar    50m  43.02 
69  Emma Clarita Sakarisson  2003    Havnar    25m  41.68 
53  Heidi Eliasen  1995    Havnar    25m  42.37 
96  Bj°rk L S°rensen  2004    REYSTI    25m  45.88 
93  Rˇsa Hansen  2006    REYSTI    25m  50.46 

 
Heat 2 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
50  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998    Havnar    25m  40.54 
72  Kristina ═ Skßla  2005    Havnar    25m  38.55 
86  Bj°rt A. Sigur­sson  2004    Ăgir    50m  37.88 
94  Jonna Joensen  2005    REYSTI    25m  38.30 
29  Laura Winther  2004    SUđUROYAR    25m  40.27 
63  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m  40.91 

 
Heat 3 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
51  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    Havnar    25m  37.73 
24  Petra A. Nielsen  2003    SUđUROYAR    25m  35.07 
80  S˙sanna T. Justinussen  2002    Ăgir    50m  35.02 
90  Rebekka Trygvadˇttir  2004    Ăgir    50m  35.03 
13  Lilja D Jacobsen  2003    SUđUROYAR    25m  35.44 
66  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    Havnar    25m  37.77 

 
Heat 4 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
33  Beinta Poulsdottir Debes  1997    Havnar    50m  33.78 
75  Barbara Debes  2000    Ăgir    50m  32.17 
79  Signhild Joensen  2000    Ăgir    50m  30.03 
31  Maria Antoft  2000    Havnar    50m  31.78 
35  LÝv Eidesgaard  1999    Havnar    50m  33.39 
16  Sˇlrun KjŠrbo  1999    SUđUROYAR    25m  34.57 

 
 
L°b 25, 50m Rygsv°mning Herrer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
76  Rˇkur Dragaberg  2004    Ăgir    50m   
84  Brandur A. Matras  2003    Ăgir    50m  48.63 
85  Natanael Matras  2002    Ăgir    50m   
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
19  Bjarti Ludvig  2006    SUđUROYAR    25m  46.50 
30  Teitur Winther  2005    SUđUROYAR    25m  45.19 
65  SÝmun G. Nielsen  2005    Havnar    25m  42.27 
10  SÝmun Debess  2005    SUđUROYAR    25m  44.85 
Hans Jˇn Debess Bech  2004    SUđUROYAR    25m  45.60 
               

 
Heat 3 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
55  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  41.19 
59  Mateus Magalhaes  2004    Havnar    25m  39.66 
71  Jˇnas L. Schiller  2003    Havnar    25m  36.17 
R˙ni Bech  2002    SUđUROYAR    25m  37.63 
67  Dßnjal Olsen  2004    Havnar    25m  40.58 
R˙ni Dahl  2004    SUđUROYAR    25m  41.49 

 
Heat 4 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
70  Sakaris Sakarisson  2001    Havnar    25m  35.09 
40  Hugo MagalhŃes  2002    Havnar    50m  32.81 
27  Rˇland Toftum  1998    SUđUROYAR    25m  28.08 
92  Denis Voropaev  2000    Ăgir    50m  32.37 
88  Martin Sivertsen  2002    Ăgir    50m  33.94 
73  H°gni H. Thomassen  2002    Havnar    25m  35.83 

 
 
L°b 26, 200m Frisv°mning Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
93  Rˇsa Hansen  2006    REYSTI    25m  3:34.17 
96  Bj°rk L S°rensen  2004    REYSTI    25m  3:05.38 
26  Birgit Thomsen  2006    SUđUROYAR    25m  3:17.23 
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
63  Miriam Mortensen  2004    Havnar    50m  2:59.66 
62  Heidi K. Mikkelsen  2002    Havnar    25m  2:54.46 
66  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    Havnar    25m  2:44.24 
29  Laura Winther  2004    SUđUROYAR    25m  2:46.65 
64  Bßra D. Nattestad  2004    Havnar    25m  2:57.93 
               

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
50  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998    Havnar    25m  2:42.80 
72  Kristina ═ Skßla  2005    Havnar    25m  2:38.70 
13  Lilja D Jacobsen  2003    SUđUROYAR    50m  2:34.27 
Elin Christiansen  2004    SUđUROYAR    25m  2:34.41 
49  Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  2:42.36 
94  Jonna Joensen  2005    REYSTI    25m  2:44.08 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
38  Sigri­ F Hansen  2003    Havnar    50m  2:27.76 
41  Eydrid Mortensen  2003    Havnar    50m  2:21.54 
90  Rebekka Trygvadˇttir  2004    Ăgir    50m  2:17.65 
43  Lena Rannvßardˇttir  1998    Havnar    50m  2:21.37 
80  S˙sanna T. Justinussen  2002    Ăgir    50m  2:24.27 
20  Lea Midjord  2002    SUđUROYAR    25m  2:31.48 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
15  Brynhild Johannessen  2002    SUđUROYAR    25m  2:14.99 
89  Jana B. Thomsen  2000    Ăgir    50m  2:08.92 
25  Sßra R. Nysted  2001    SUđUROYAR    25m  2:03.95 
79  Signhild Joensen  2000    Ăgir    50m  2:07.98 
28  Alisa Vestergňrd  2003    SUđUROYAR    25m  2:12.16 
45  Susanna Tummasardˇttir  2001    Havnar    50m  2:16.58 

 
 
L°b 27, 200m Frisv°mning Herrer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
Tˇti Christiansen  2006    SUđUROYAR    50m   
19  Bjarti Ludvig  2006    SUđUROYAR    25m  3:19.04 
10  SÝmun Debess  2005    SUđUROYAR    25m  3:20.26 
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
Hans Jˇn Debess Bech  2004    SUđUROYAR    25m  3:12.98 
Jßkup B˙ason  2005    SUđUROYAR    25m  3:00.12 
30  Teitur Winther  2005    SUđUROYAR    25m  2:56.75 
11  Heini Hansen  2003    SUđUROYAR    50m  2:59.49 
Andreas Debess  2006    SUđUROYAR    25m  3:12.17 
               

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
R˙ni Bech  2002    SUđUROYAR    25m  2:46.60 
12  Hans Jacob Hjelm  2003    SUđUROYAR    25m  2:44.57 
54  Jˇhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  2:27.84 
17  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003    SUđUROYAR    25m  2:35.09 
67  Dßnjal Olsen  2004    Havnar    25m  2:45.84 
R˙ni Dahl  2004    SUđUROYAR    25m  2:51.06 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
56  Ë­in Jßkupsson  2002    Havnar    25m  2:23.59 
70  Sakaris Sakarisson  2001    Havnar    25m  2:18.35 
92  Denis Voropaev  2000    Ăgir    50m  2:12.69 
40  Hugo MagalhŃes  2002    Havnar    50m  2:18.05 
73  H°gni H. Thomassen  2002    Havnar    25m  2:19.08 
Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    50m  2:23.62 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
32  Johan Dam  2002    Havnar    50m  2:11.01 
18  Hugin NŠs Lave  2001    SUđUROYAR    25m  2:03.97 
37  Marius Ihlen Gardshodn  1998    Havnar    50m  1:59.00 
42  Niels Nattestad  1998    Havnar    25m  1:59.94 
88  Martin Sivertsen  2002    Ăgir    50m  2:10.21 
34  Bartal Eidesgaard  2003    Havnar    50m  2:12.14 

 
 
L°b 28, 50m Butterfly Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
51  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    Havnar    50m   
26  Birgit Thomsen  2006    SUđUROYAR    25m  59.44 
62  Heidi K. Mikkelsen  2002    Havnar    50m   
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
64  Bßra D. Nattestad  2004    Havnar    25m  46.10 
29  Laura Winther  2004    SUđUROYAR    25m  40.17 
95  Malan Jˇhansdˇttir  2004    REYSTI    25m  38.75 
66  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    Havnar    25m  38.77 
53  Heidi Eliasen  1995    Havnar    25m  43.19 
               

 
Heat 3 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
50  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998    Havnar    25m  38.44 
24  Petra A. Nielsen  2003    SUđUROYAR    50m  34.50 
87  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    Ăgir    50m  33.52 
16  Sˇlrun KjŠrbo  1999    SUđUROYAR    50m  33.60 
86  Bj°rt A. Sigur­sson  2004    Ăgir    50m  36.28 
72  Kristina ═ Skßla  2005    Havnar    25m  38.56 

 
Heat 4 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
20  Lea Midjord  2002    SUđUROYAR    25m  32.64 
89  Jana B. Thomsen  2000    Ăgir    50m  30.24 
36  Vßr Eidesgaard  2001    Havnar    50m  29.23 
35  LÝv Eidesgaard  1999    Havnar    50m  29.55 
31  Maria Antoft  2000    Havnar    50m  31.90 
90  Rebekka Trygvadˇttir  2004    Ăgir    50m  33.04 

 
 
L°b 29, 50m Butterfly Herrer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
65  SÝmun G. Nielsen  2005    Havnar    50m   
85  Natanael Matras  2002    Ăgir    50m   
11  Heini Hansen  2003    SUđUROYAR    50m   
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
19  Bjarti Ludvig  2006    SUđUROYAR    25m  57.36 
10  SÝmun Debess  2005    SUđUROYAR    25m  54.27 
76  Rˇkur Dragaberg  2004    Ăgir    50m  53.04 
Jßkup B˙ason  2005    SUđUROYAR    25m  53.29 
84  Brandur A. Matras  2003    Ăgir    50m  55.25 
               

 
Heat 3 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
59  Mateus Magalhaes  2004    Havnar    25m  40.20 
12  Hans Jacob Hjelm  2003    SUđUROYAR    25m  37.52 
73  H°gni H. Thomassen  2002    Havnar    25m  36.09 
71  Jˇnas L. Schiller  2003    Havnar    25m  36.19 
54  Jˇhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  38.47 
67  Dßnjal Olsen  2004    Havnar    25m  40.63 

 
Heat 4 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
92  Denis Voropaev  2000    Ăgir    50m  31.80 
44  Birni Sigvardsen  1999    Havnar    25m  28.17 
27  Rˇland Toftum  1998    SUđUROYAR    25m  25.41 
Rˇi Bech  2001    SUđUROYAR    50m  27.60 
70  Sakaris Sakarisson  2001    Havnar    25m  30.97 
56  Ë­in Jßkupsson  2002    Havnar    25m  33.95 

 
 
L°b 30, 200m Brystsv°mning Damer  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
95  Malan Jˇhansdˇttir  2004    REYSTI    25m  3:45.19 
13  Lilja D Jacobsen  2003    SUđUROYAR    50m  3:12.57 
Elin Christiansen  2004    SUđUROYAR    50m  3:20.17 
               
               

 
Heat 2 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
90  Rebekka Trygvadˇttir  2004    Ăgir    50m  2:51.71 
25  Sßra R. Nysted  2001    SUđUROYAR    50m  2:48.14 
78  ┴sbj°rg Hjelm  1999    Ăgir    50m  2:41.74 
33  Beinta Poulsdottir Debes  1997    Havnar    50m  2:45.31 
87  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    Ăgir    50m  2:50.18 
24  Petra A. Nielsen  2003    SUđUROYAR    25m  2:57.99 

 
 
L°b 31, 200m Brystsv°mning Herrer  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
Tˇti Christiansen  2006    SUđUROYAR    50m   
R˙ni Dahl  2004    SUđUROYAR    25m  3:34.06 
Andreas Debess  2006    SUđUROYAR    25m  4:04.48 
               
               

 
Heat 2 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
34  Bartal Eidesgaard  2003    Havnar    25m  2:49.22 
14  Rani Jacobsen  2001    SUđUROYAR    25m  2:38.81 
27  Rˇland Toftum  1998    SUđUROYAR    25m  2:20.75 
91  Rˇkur Trygvason  2000    Ăgir    50m  2:28.03 
42  Niels Nattestad  1998    Havnar    50m  2:45.53 
55  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  3:31.82 

 
 
L°b 32, 800m Frisv°mning Damer  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
95  Malan Jˇhansdˇttir  2004    REYSTI    50m   
               
               
               

 
Heat 2 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
45  Susanna Tummasardˇttir  2001    Havnar    50m  10:16.85 
31  Maria Antoft  2000    Havnar    50m  9:56.04 
36  Vßr Eidesgaard  2001    Havnar    50m  9:09.34 
43  Lena Rannvßardˇttir  1998    Havnar    50m  9:33.11 
41  Eydrid Mortensen  2003    Havnar    50m  10:02.03 
38  Sigri­ F Hansen  2003    Havnar    25m  10:20.23 

 
 
L°b 33, 1500m Frisv°mning Herrer  Finaler (1) 
Heat 1 (1) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
37  Marius Ihlen Gardshodn  1998    Havnar    50m  15:58.96 
32  Johan Dam  2002    Havnar    50m  17:40.12 
               
               

 
 
L°b 34, 4X100m Medley Mix  Finaler (1) 
Heat 1 (1) 
 
Nr.  Bane  Navn  F°dt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
23  Susvim Mix 3  1998    SUđUROYAR    50m   
82  Ăgir 2 Li­ 1 Mix  2000    Ăgir    50m  5:21.29 
21  Susvim Mix 1  1998    SUđUROYAR    50m  4:18.93 
81  Ăgir 1 Li­ 1 Mix  1999    Ăgir    50m  4:40.10 
22  Susvim Mix 2  1998    SUđUROYAR    50m   
               

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  03 marts 2017 
Licens til Su­uroyar Svimjifelag  Udskriftstidspunkt  14:03