┌rslit Tilsamans - Offisiellur 
 
  Stevnuheiti  SMS Jˇlasprint 2016    Prentdagur  17 December 2016   
  Sta­ur  Tˇrshavn    Prenta­ kl  16:45   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  17 December 2016         
 
 
Kapping 1, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Jana B. Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik            29.37   
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik            30.30   
LÝv Eidesgaard  1999  Havnar Svimjifelag            30.46   
Beinta Poulsdottir Debes  1997  Havnar Svimjifelag            30.81   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            31.48   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag            32.36   
                     
 
Kapping 1, 50m Firvald Kvinnur, Innlei­andi 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Jana B. Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik            29.41   
LÝv Eidesgaard  1999  Havnar Svimjifelag            30.07   
Beinta Poulsdottir Debes  1997  Havnar Svimjifelag            30.31   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag            30.36   
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik            30.41   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            31.05   
Maria Antoft  2000  Havnar Svimjifelag            31.10   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag            31.93   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik            32.29   
10  Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag            33.22   
10  Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag            33.22   
12  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik            33.55   
13  Susanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag            33.81   
14  Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            34.65   
15  Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik            34.76   
16  Estir Bor­oy  2001  Fuglafjar­ar Svimjifelag            34.89   
17  Lena Rannvßardˇttir  1998  Havnar Svimjifelag            35.04   
18  Sesilia Feilberg  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag            35.70   
19  Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            36.36   
20  Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            36.66   
21  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag            36.72   
22  Sˇlveig Steinhˇlm  2002  Ăgir Klaksvik            38.49   
23  Malan Jˇhansdˇttir  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            38.75   
24  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag            38.77   
25  Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            40.17   
26  Emma L Nagurset  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            40.42   
27  Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag            42.94   
28  Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag            43.21   
29  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag            44.51   
30  Kristina K. Hansen  2003  Ăgir Klaksvik            44.82   
31  SofÝa Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            46.53   
32  Sunniva Leo  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            46.83   
33  Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            54.68   
Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag            DSQ  Ëjovn beinspark 
                     
 
Kapping 2, 50m Firvald Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            26.96   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik            28.79   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            29.07   
Johan Hofgaard  1998  Havnar Svimjifelag            29.90   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag            30.16   
Sigmundur J. Djurhuus  2000  Svimjifelagi­ Flot            33.20   
                     
 
Kapping 2, 50m Firvald Menn, Innlei­andi 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            26.45   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik            27.79   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            28.33   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag            28.46   
Johan Hofgaard  1998  Havnar Svimjifelag            29.50   
Sigmundur J. Djurhuus  2000  Svimjifelagi­ Flot            31.95   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik            32.41   
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001  Svimjifelagi­ Flot            32.77   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag            33.26   
10  Ë­in Jßkupsson  2002  Havnar Svimjifelag            33.95   
11  Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag            36.87   
12  Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag            37.31   
13  Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag            38.47   
14  Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            44.39   
15  Filip Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot            51.19   
16  Rˇkur Dragaberg  2004  Ăgir Klaksvik            53.31   
Jˇnas Hansen  2002  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNS   
Brandur A. Matras  2003  Ăgir Klaksvik            DSQ  Ëjovn bein 
Marius Steinholm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            DSQ  Tjˇvstart 
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  svam crawl 
                     
 
Kapping 3, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik            30.32   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag            31.97   
Maria Antoft  2000  Havnar Svimjifelag            32.47   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag            34.01   
Jana B. Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik            34.83   
Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag            35.07   
                     
 
Kapping 3, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Innlei­andi 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik            30.04   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag            31.58   
Jana B. Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik            31.73   
Maria Antoft  2000  Havnar Svimjifelag            32.04   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag            32.62   
Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag            33.85   
Eydrid Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag            34.72   
S˙sanna T. Justinussen  2002  Ăgir Klaksvik            34.73   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik            36.01   
10  Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik            36.24   
11  Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            37.07   
12  Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            37.40   
13  Sesilia Feilberg  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag            37.51   
14  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag            37.73   
15  Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            38.07   
16  Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik            38.21   
17  Rˇ Holm Magnadˇttir  2002  Havnar Svimjifelag            38.28   
18  Sˇlveig Steinhˇlm  2002  Ăgir Klaksvik            38.60   
19  Samuelina Maria H°jgaard  2002  Svimjifelagi­ Flot            38.93   
20  Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            39.13   
21  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag            39.96   
22  Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag            39.97   
23  Drˇs Olsen  2001  Svimjifelagi­ Flot            40.05   
24  Estir Bor­oy  2001  Fuglafjar­ar Svimjifelag            40.39   
25  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag            40.54   
26  Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag            40.65   
27  Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag            40.91   
28  Emma L Nagurset  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            42.18   
29  Malan Jˇhansdˇttir  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            42.42   
30  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag            45.23   
31  Sunniva Leo  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            47.02   
32  Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            48.25   
33  Kristina K. Hansen  2003  Ăgir Klaksvik            49.53   
34  SofÝa Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            49.87   
35  Eydna S˙sanna P. ═ Lon  2005  Fuglafjar­ar Svimjifelag            53.60   
36  Sßra Thomsen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            54.93   
Tanja Bogdanovic  2004  Ăgir Klaksvik            DSQ  ┌t ß b˙kinum i rygg 
                     
 
Kapping 4, 50m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            28.51   
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag            30.25   
Hugo MagalhŃes  2002  Havnar Svimjifelag            30.61   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag            31.60   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            34.08   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik            36.88   
                     
 
Kapping 4, 50m Ryggsvimjing Menn, Innlei­andi 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            28.90   
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag            29.55   
Hugo MagalhŃes  2002  Havnar Svimjifelag            30.07   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag            30.59   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            31.39   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik            31.64   
Denis Voropaev  2000  Ăgir Klaksvik            32.01   
Ë­in Jßkupsson  2002  Havnar Svimjifelag            35.36   
Ronni Petersen  2001  Svimjifelagi­ Flot            35.63   
10  PŠtur H°jgaard  1999  Havnar Svimjifelag            35.88   
11  Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag            36.15   
12  Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag            36.17   
13  Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag            37.76   
14  R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag            38.71   
15  Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag            39.34   
16  Mateus Magalhaes  2004  Havnar Svimjifelag            40.01   
17  Marius Steinholm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            40.88   
18  Pauli Jacobsen  2002  Havnar Svimjifelag            41.19   
19  Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            44.58   
20  Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag            45.13   
21  Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004  Svimjifelagi­ Flot            47.57   
22  Vuk Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            50.53   
Jˇnas Hansen  2002  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNS   
Tˇrßlvur S. Brestisson  2003  Ăgir Klaksvik            DNS   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik            DSQ  Svam ß b˙k Ý ryggven 
Otto Jacobsen  1999  Svimjifelagi­ Flot            DSQ  Tjˇvstart 
                     
 
Kapping 5, 50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            28.61   
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik            28.71   
Jana B. Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik            28.72   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag            28.87   
LÝv Eidesgaard  1999  Havnar Svimjifelag            29.22   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag            29.27   
                     
 
Kapping 5, 50m FrÝsvimjing Kvinnur, Innlei­andi 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik            27.64   
Jana B. Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik            27.68   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            27.97   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag            28.39   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag            28.48   
LÝv Eidesgaard  1999  Havnar Svimjifelag            29.08   
Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag            29.60   
Sigri­ F Hansen  2003  Havnar Svimjifelag            29.64   
Eydrid Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag            29.66   
10  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik            29.68   
11  Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik            29.94   
12  Susanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag            30.06   
13  Lena Rannvßardˇttir  1998  Havnar Svimjifelag            30.47   
14  S˙sanna T. Justinussen  2002  Ăgir Klaksvik            30.72   
15  Sˇlveig Steinhˇlm  2002  Ăgir Klaksvik            30.77   
16  Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            31.09   
17  Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik            31.12   
18  Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag            31.67   
19  Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            31.74   
20  Estir Bor­oy  2001  Fuglafjar­ar Svimjifelag            31.82   
21  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag            32.21   
22  Rˇ Holm Magnadˇttir  2002  Havnar Svimjifelag            32.23   
23  Sesilia Feilberg  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag            32.25   
24  Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            32.59   
25  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag            32.83   
26  Drˇs Olsen  2001  Svimjifelagi­ Flot            33.23   
27  Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            33.26   
28  Emma L Nagurset  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            33.70   
29  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag            34.27   
30  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag            34.39   
31  Samuelina Maria H°jgaard  2002  Svimjifelagi­ Flot            34.40   
32  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag            34.47   
33  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004  Havnar Svimjifelag            34.73   
34  Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag            35.01   
35  Malan Jˇhansdˇttir  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            35.04   
36  Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag            35.27   
37  Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag            35.79   
38  Krista T Justinussen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            36.10   
39  Sunniva Leo  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            36.90   
40  Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            37.71   
41  Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag            38.73   
42  Birita Vi­ Gil  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            39.94   
43  Kristina K. Hansen  2003  Ăgir Klaksvik            40.28   
44  Sßra Thomsen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            40.49   
45  SofÝa Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            45.20   
46  Eydna S˙sanna P. ═ Lon  2005  Fuglafjar­ar Svimjifelag            47.66   
47  Tanja Bogdanovic  2004  Ăgir Klaksvik            52.98   
                     
 
Kapping 6, 50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            24.75   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik            25.30   
Otto Jacobsen  1999  Svimjifelagi­ Flot            26.35   
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag            27.16   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            27.73   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag            28.63   
                     
 
Kapping 6, 50m FrÝsvimjing Menn, Innlei­andi 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik            25.22   
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            25.45   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            25.93   
Otto Jacobsen  1999  Svimjifelagi­ Flot            26.10   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag            26.52   
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag            26.61   
Bartal Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag            26.76   
Johan Hofgaard  1998  Havnar Svimjifelag            27.34   
Denis Voropaev  2000  Ăgir Klaksvik            27.75   
10  Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik            28.20   
11  Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag            28.23   
12  Ronni Petersen  2001  Svimjifelagi­ Flot            28.24   
13  Sigmundur J. Djurhuus  2000  Svimjifelagi­ Flot            28.48   
14  H°gni H. Thomassen  2002  Havnar Svimjifelag            28.71   
15  Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag            28.78   
16  Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001  Svimjifelagi­ Flot            29.06   
17  Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag            30.03   
18  PŠtur H°jgaard  1999  Havnar Svimjifelag            30.09   
19  R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag            30.22   
20  Ë­in Jßkupsson  2002  Havnar Svimjifelag            31.07   
21  Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag            32.04   
22  Magni Jˇhansson Hansen  1994  Fuglafjar­ar Svimjifelag            33.09   
23  Marius Steinholm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            33.34   
24  Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag            33.57   
25  Mateus Magalhaes  2004  Havnar Svimjifelag            34.73   
26  Brandur A. Matras  2003  Ăgir Klaksvik            34.93   
27  Pauli Jacobsen  2002  Havnar Svimjifelag            36.20   
28  Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            36.91   
29  Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004  Svimjifelagi­ Flot            39.21   
30  Filip Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot            41.84   
31  Rˇkur Dragaberg  2004  Ăgir Klaksvik            43.61   
32  Vuk Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            45.24   
Jˇnas Hansen  2002  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNS   
Karl Joensen  2005  Svimjifelagi­ Flot            DNS   
                     
 
Kapping 7, 100m Blanda­ Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    31.75        1:08.26   
Beinta Poulsdottir Debes  1997  Havnar Svimjifelag    32.41        1:09.12   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    34.17        1:12.27   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    35.45        1:14.73   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    34.10        1:14.84   
S˙sanna T. Justinussen  2002  Ăgir Klaksvik    34.92        1:15.84   
                     
 
Kapping 7, 100m Blanda­ Kvinnur, Innlei­andi 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Beinta Poulsdottir Debes  1997  Havnar Svimjifelag    31.84        1:09.01   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    32.86        1:10.51   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    34.42        1:12.20   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    36.42        1:13.47   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    34.55        1:14.16   
S˙sanna T. Justinussen  2002  Ăgir Klaksvik    34.87        1:16.13   
Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag    34.95        1:17.42   
Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    36.92        1:18.30   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    38.12        1:20.32   
10  Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag    37.88        1:20.50   
11  Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    37.28        1:21.22   
12  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    38.03        1:24.29   
13  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    40.50        1:27.07   
14  Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    41.11        1:27.86   
15  Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    40.35        1:28.14   
16  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    40.58        1:29.01   
17  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004  Havnar Svimjifelag    43.99        1:32.64   
18  Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag    43.48        1:33.01   
19  Malan Jˇhansdˇttir  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    43.75        1:33.83   
20  Emma L Nagurset  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    42.18        1:36.67   
21  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag    45.64        1:37.40   
22  Kristina K. Hansen  2003  Ăgir Klaksvik    46.40        1:39.51   
23  Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag    51.33        1:45.92   
24  SofÝa Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    49.45        1:48.31   
25  Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    56.20        1:55.61   
26  Eydna S˙sanna P. ═ Lon  2005  Fuglafjar­ar Svimjifelag    59.24        2:04.97   
Estir Bor­oy  2001  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 8, 100m Blanda­ Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    30.53        1:04.64   
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    30.67        1:05.18   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag    32.14        1:09.94   
Hugo MagalhŃes  2002  Havnar Svimjifelag    31.69        1:11.17   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    35.80        1:13.77   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    33.10        1:14.62   
                     
 
Kapping 8, 100m Blanda­ Menn, Innlei­andi 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    29.36        1:03.43   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag    30.18        1:05.83   
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    30.17        1:06.28   
Hugo MagalhŃes  2002  Havnar Svimjifelag    29.98        1:07.32   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    30.77        1:10.01   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    35.01        1:12.25   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    34.90        1:13.19   
Ë­in Jßkupsson  2002  Havnar Svimjifelag    35.81        1:16.19   
PŠtur H°jgaard  1999  Havnar Svimjifelag    36.10        1:18.55   
10  Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag    38.21        1:20.76   
11  Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    38.23        1:21.96   
12  Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag    43.48        1:27.87   
13  Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag    40.49        1:28.13   
14  Marius Steinholm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    42.70        1:29.43   
15  Pauli Jacobsen  2002  Havnar Svimjifelag    43.32        1:33.44   
16  Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    44.98        1:37.74   
17  Brandur A. Matras  2003  Ăgir Klaksvik    48.95        1:46.74   
Mateus Magalhaes  2004  Havnar Svimjifelag            DNS   
Tˇrßlvur S. Brestisson  2003  Ăgir Klaksvik            DNS   
Rˇkur Dragaberg  2004  Ăgir Klaksvik            DSQ  Saltovend fra rygg 
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  2 Firvaldspark ˙t 
                     
 
Kapping 9, 4X50m FrÝsvimjing Mix, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Susvim Mix  1998  Su­uroyar Svimjifelag            1:44.58   
        24.48        24.48   
        25.27        49.75   
        27.77        1:17.52   
        27.06        1:44.58   
                     
L 1 Ăgir Mix 1  2000  Ăgir Klaksvik            1:46.49   
        27.66        27.66   
        26.99        54.65   
        24.67        1:19.32   
        27.17        1:46.49   
                     
Havnar FrÝ  1997  Havnar Svimjifelag            1:50.54   
        26.93        26.93   
        26.80        53.73   
        28.33        1:22.06   
        28.48        1:50.54   
                     
Havnar Crawl  2003  Havnar Svimjifelag            1:53.33   
        27.49        27.49   
        27.02        54.51   
        29.80        1:24.31   
        29.02        1:53.33   
                     
Havnar Crol  2002  Havnar Svimjifelag            1:53.64   
        27.84        27.84   
        27.15        54.99   
        29.65        1:24.64   
        29.00        1:53.64   
                     
Susvim 2 Mix  1998  Su­uroyar Svimjifelag            1:55.02   
        26.93        26.93   
        27.82        54.75   
        29.15        1:23.90   
        31.12        1:55.02   
                     
Flot  Svimjifelagi­ Flot            1:59.73   
        26.00        26.00   
        28.29        54.29   
        32.76        1:27.05   
        32.68        1:59.73   
                     
L 2 Ăgir Mix 2  2000  Ăgir Klaksvik            2:02.48   
        28.24        28.24   
        29.88        58.12   
        36.48        1:34.60   
        27.88        2:02.48   
                     
Susvim 3 Mix  1998  Su­uroyar Svimjifelag            2:06.46   
        28.92        28.92   
        32.88        1:01.80   
        31.51        1:33.31   
        33.15        2:06.46   
                     
10  Hs 3 Ambassadors  2001  Havnar Svimjifelag            2:07.71   
        30.66        30.66   
        32.21        1:02.87   
        30.57        1:33.44   
        34.27        2:07.71   
                     
11  Fs Mix1-9  1970  Svimjifelagi­ Flot            2:12.05   
        31.34        31.34   
        37.85        1:09.19   
        35.14        1:44.33   
        27.72        2:12.05   
                     
12  Hs 3 Wahoos  2002  Havnar Svimjifelag            2:12.50   
        29.01        29.01   
        34.69        1:03.70   
        35.19        1:38.89   
        33.61        2:12.50   
                     
13  Hs 3 Bluesharks  2002  Havnar Svimjifelag            2:13.27   
        35.80        35.80   
        34.16        1:09.96   
        32.63        1:42.59   
        30.68        2:13.27   
                     
14  Fs 2  Fuglafjar­ar Svimjifelag            2:48.06   
        47.40        47.40   
        45.58        1:32.98   
        41.17        2:14.15   
        33.91        2:48.06   
                     
                     
 
Kapping 10, 200m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    30.45  1:04.44  1:39.77    2:16.63   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    32.73  1:07.91  1:43.06    2:17.63   
Lena Rannvßardˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    31.94  1:07.32  1:43.62    2:19.62   
Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag    32.19  1:08.15  1:45.18    2:20.53   
Susanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag    33.24  1:09.21  1:45.73    2:22.27   
Sigri­ F Hansen  2003  Havnar Svimjifelag    34.03  1:11.02  1:48.14    2:24.44   
Sˇlveig Steinhˇlm  2002  Ăgir Klaksvik    35.11  1:13.09  1:51.80    2:29.68   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag    34.44  1:14.77  1:56.10    2:35.04   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    34.77  1:15.25  1:56.61    2:35.20   
10  Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    35.66  1:15.52  1:56.63    2:37.15   
11  Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    35.75  1:17.21  1:58.56    2:40.08   
12  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag    36.39  1:19.03  2:01.87    2:42.52   
13  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    36.30  1:19.30  2:03.50    2:43.56   
14  Estir Bor­oy  2001  Fuglafjar­ar Svimjifelag    36.48  1:17.65  2:01.55    2:43.89   
15  Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    37.26  1:20.60  2:04.26    2:44.08   
16  Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    38.87  1:23.92  2:08.85    2:50.86   
17  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag    40.34  1:25.36  2:12.88    2:57.86   
18  Emma L Nagurset  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    37.71  1:23.47  2:11.59    2:59.79   
Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            DNS   
Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag            DNS   
Rˇ Holm Magnadˇttir  2002  Havnar Svimjifelag            DNS   
Sßra Thomsen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            DNS   
Krista T Justinussen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            DSQ  Tjˇvstart 
                     
 
Kapping 11, 200m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    28.55  59.85  1:29.68    1:58.95   
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    28.38  59.25  1:30.29    1:59.94   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag    28.16  59.89  1:31.75    2:04.60   
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag    28.67  1:01.09  1:34.28    2:05.50   
Bartal Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    29.12  1:00.90  1:33.97    2:06.93   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    28.26  1:00.35  1:34.03    2:07.54   
Andrass Thomsen  1982  Havnar Svimjifelag    30.12  1:02.59  1:35.99    2:08.68   
Denis Voropaev  2000  Ăgir Klaksvik    29.76  1:03.15  1:37.90    2:11.91   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    30.43  1:04.71  1:39.47    2:13.33   
10  Otto Jacobsen  1999  Svimjifelagi­ Flot    30.15  1:04.58  1:40.28    2:13.81   
11  Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    31.02  1:06.40  1:41.77    2:17.46   
12  Ë­in Jßkupsson  2002  Havnar Svimjifelag    33.35  1:09.74  1:47.04    2:23.60   
13  Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    31.01  1:07.75  1:47.22    2:23.71   
14  H°gni H. Thomassen  2002  Havnar Svimjifelag    31.13  1:08.81  1:49.48    2:28.88   
15  Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag    34.31  1:12.87  1:52.29    2:29.43   
16  Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag    32.90  1:11.96  1:53.08    2:33.76   
17  Mateus Magalhaes  2004  Havnar Svimjifelag    38.46  1:21.48  2:06.39    2:50.87   
18  Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag    39.17  1:25.31  2:12.24    2:59.92   
19  Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    46.28  1:38.16  2:28.99    3:20.26   
20  Vuk Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    52.43  1:57.12  2:59.37    3:58.94   
Jˇnas Hansen  2002  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 12, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Beinta Poulsdottir Debes  1997  Havnar Svimjifelag    35.70        1:15.49   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    36.81        1:17.43   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    38.31        1:19.55   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    38.34        1:19.83   
Jana B. Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik    38.85        1:21.24   
Eva Trygvadottir  1996  Svimjifelagi­ REYSTI    36.98        1:21.25   
Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag    40.89        1:27.08   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag    40.21        1:27.19   
Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    42.45        1:29.04   
10  S˙sanna T. Justinussen  2002  Ăgir Klaksvik    42.47        1:29.74   
11  Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    42.99        1:30.15   
12  Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    42.48        1:30.58   
13  Estir Bor­oy  2001  Fuglafjar­ar Svimjifelag    44.47        1:34.99   
14  Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    44.78        1:35.87   
15  Rˇ Holm Magnadˇttir  2002  Havnar Svimjifelag    46.30        1:36.74   
16  Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    46.68        1:38.65   
17  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag    46.85        1:39.03   
18  Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    47.89        1:39.26   
19  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    50.33        1:45.59   
20  Malan Jˇhansdˇttir  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    49.15        1:48.15   
21  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004  Havnar Svimjifelag    51.15        1:48.69   
22  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag    52.35        1:50.56   
23  Birita Vi­ Gil  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    53.72        1:53.35   
24  Emma L Nagurset  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    54.39        1:54.47   
25  Krista T Justinussen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    53.84        1:56.91   
26  SofÝa Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    54.78        1:57.30   
27  Sßra Thomsen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    56.40        2:04.05   
Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            DNS   
                     
 
Kapping 13, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    30.79        1:06.01   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    31.70        1:07.73   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag    34.66        1:13.91   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    35.78        1:15.34   
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001  Svimjifelagi­ Flot    37.54        1:21.39   
Sigmundur J. Djurhuus  2000  Svimjifelagi­ Flot    39.25        1:24.15   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    41.32        1:29.94   
Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag    42.14        1:30.97   
Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag    48.87        1:45.47   
10  Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    53.10        1:53.22   
11  Filip Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot    56.25        1:55.04   
12  Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004  Svimjifelagi­ Flot    54.69        1:55.31   
                     
 
Kapping 14, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    30.48        1:03.39   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    33.64        1:09.20   
Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag    35.73        1:12.40   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    35.51        1:12.69   
Eydrid Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag    36.04        1:12.73   
S˙sanna T. Justinussen  2002  Ăgir Klaksvik    35.88        1:14.24   
Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    39.48        1:20.63   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    40.19        1:22.17   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    42.03        1:24.98   
10  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    42.50        1:25.81   
11  Samuelina Maria H°jgaard  2002  Svimjifelagi­ Flot    42.51        1:26.32   
12  Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    41.95        1:26.42   
13  Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    41.69        1:26.69   
14  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag    45.84        1:34.13   
15  Malan Jˇhansdˇttir  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    47.15        1:35.17   
16  Sßra Thomsen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    1:02.61        2:07.94   
Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            DNS   
Emma L Nagurset  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            DNS   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik            DNS   
Sesilia Feilberg  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 15, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    30.07        1:02.11   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag    31.53        1:03.86   
Hugo MagalhŃes  2002  Havnar Svimjifelag    30.99        1:04.06   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    34.20        1:10.63   
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag    34.40        1:10.75   
Denis Voropaev  2000  Ăgir Klaksvik    34.74        1:13.10   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    36.38        1:13.85   
Ronni Petersen  2001  Svimjifelagi­ Flot    37.15        1:17.93   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    38.70        1:20.15   
10  Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    39.82        1:25.50   
11  Marius Steinholm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    42.84        1:27.57   
12  R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag    41.31        1:28.01   
13  Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag    47.59        1:38.33   
14  Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    48.20        1:40.42   
15  Vuk Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    56.66        1:56.76   
                     
 
Kapping 16, 100m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    28.93        59.07   
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    29.09        59.66   
Jana B. Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik    29.48        1:00.93   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    30.57        1:03.18   
Maria Antoft  2000  Havnar Svimjifelag    30.90        1:04.38   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    32.06        1:04.77   
Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag    31.54        1:06.09   
Sigri­ F Hansen  2003  Havnar Svimjifelag    31.52        1:06.15   
Lena Rannvßardˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    31.72        1:06.68   
10  Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    32.56        1:07.07   
11  S˙sanna T. Justinussen  2002  Ăgir Klaksvik    33.27        1:09.11   
12  Sˇlveig Steinhˇlm  2002  Ăgir Klaksvik    33.68        1:09.52   
13  Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    34.01        1:11.39   
14  Drˇs Olsen  2001  Svimjifelagi­ Flot    35.10        1:11.99   
15  Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag    33.84        1:12.22   
16  Sesilia Feilberg  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag    34.43        1:13.07   
17  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    34.84        1:13.43   
18  Estir Bor­oy  2001  Fuglafjar­ar Svimjifelag    33.76        1:13.52   
19  Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    35.08        1:14.17   
20  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    35.92        1:14.20   
21  Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    35.85        1:15.43   
22  Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    36.05        1:16.58   
23  Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag    37.61        1:20.30   
24  Malan Jˇhansdˇttir  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    38.80        1:20.52   
25  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004  Havnar Svimjifelag    37.86        1:20.57   
26  Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag    38.63        1:21.44   
27  Krista T Justinussen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    39.37        1:24.89   
28  Birita Vi­ Gil  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    42.76        1:31.33   
29  Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    43.45        1:31.37   
30  SofÝa Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    46.57        1:39.41   
31  Sßra Thomsen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    48.65        1:45.90   
Emma L Nagurset  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            DNS   
Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            DSQ  Tjˇvstart 
                     
 
Kapping 17, 100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    27.27        54.75   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    26.96        55.68   
Otto Jacobsen  1999  Svimjifelagi­ Flot    28.06        57.68   
Bartal Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    28.56        58.12   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    28.07        58.32   
Johan Hofgaard  1998  Havnar Svimjifelag    28.51        59.31   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag    29.02        1:00.18   
Denis Voropaev  2000  Ăgir Klaksvik    28.86        1:00.65   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    29.45        1:01.75   
10  Sigmundur J. Djurhuus  2000  Svimjifelagi­ Flot    29.02        1:01.89   
11  Ronni Petersen  2001  Svimjifelagi­ Flot    29.56        1:03.55   
12  Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001  Svimjifelagi­ Flot    30.30        1:03.66   
13  Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    30.44        1:04.91   
14  Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    31.03        1:05.43   
15  H°gni H. Thomassen  2002  Havnar Svimjifelag    31.22        1:06.90   
16  PŠtur H°jgaard  1999  Havnar Svimjifelag    32.27        1:09.15   
17  Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag    34.07        1:10.48   
18  Marius Steinholm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    36.68        1:15.68   
19  R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag    35.29        1:16.26   
20  Magni Jˇhansson Hansen  1994  Fuglafjar­ar Svimjifelag    37.31        1:20.51   
21  Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag    37.59        1:20.87   
22  Filip Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot    44.88        1:31.86   
23  Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    42.79        1:32.66   
24  Vuk Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    48.20        1:51.96   
Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004  Svimjifelagi­ Flot            DNS   
Jˇnas Hansen  2002  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNS   
Karl Joensen  2005  Svimjifelagi­ Flot            DNS   
                     
 
Kapping 18, 4X50m Blanda­ Mix, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
L 1 Ăgir Mix 1  2000  Ăgir Klaksvik            1:56.96   
        29.78        29.78   
        31.44        1:01.22   
        28.98        1:30.20   
        26.76        1:56.96   
                     
Susvim Mix  1998  Su­uroyar Svimjifelag            1:58.38   
        30.13        30.13   
        30.09        1:00.22   
        30.51        1:30.73   
        27.65        1:58.38   
                     
Havnar Junior  2000  Havnar Svimjifelag            2:01.64   
        31.82        31.82   
        33.18        1:05.00   
        29.90        1:34.90   
        26.74        2:01.64   
                     
Havnar Mix  2003  Havnar Svimjifelag            2:04.46   
        34.01        34.01   
        35.40        1:09.41   
        28.37        1:37.78   
        26.68        2:04.46   
                     
Havnar Mixed  2001  Havnar Svimjifelag            2:08.48   
        30.36        30.36   
        38.50        1:08.86   
        30.55        1:39.41   
        29.07        2:08.48   
                     
Susvim 2 Mix  1998  Su­uroyar Svimjifelag            2:08.61   
        34.97        34.97   
        34.28        1:09.25   
        28.20        1:37.45   
        31.16        2:08.61   
                     
L 2 Ăgir Mix 2  2000  Ăgir Klaksvik            2:19.35   
        33.44        33.44   
        37.60        1:11.04   
        32.62        1:43.66   
        35.69        2:19.35   
                     
Susvim 3 Mix  1998  Su­uroyar Svimjifelag            2:23.14   
        38.94        38.94   
        40.64        1:19.58   
        35.64        1:55.22   
        27.92        2:23.14   
                     
Fs Mix1-9  1970  Svimjifelagi­ Flot            2:23.72   
        37.99        37.99   
        42.52        1:20.51   
        29.64        1:50.15   
        33.57        2:23.72   
                     
10  Flot  Svimjifelagi­ Flot            2:24.33   
        40.00        40.00   
        37.61        1:17.61   
        33.75        1:51.36   
        32.97        2:24.33   
                     
11  Hs 3 Ambassadors  2002  Havnar Svimjifelag            2:27.53   
        35.14        35.14   
        44.80        1:19.94   
        37.11        1:57.05   
        30.48        2:27.53   
                     
12  Hs 3 Bluesharks  2002  Havnar Svimjifelag            2:34.01   
        36.20        36.20   
        44.71        1:20.91   
        1:13.10        2:34.01   
                2:34.01   
                     
13  Hs 3 Wahoos  2002  Havnar Svimjifelag            2:42.94   
        40.54        40.54   
        45.44        1:25.98   
        40.67        2:06.65   
        36.29        2:42.94   
                     
                     
 
Kapping 19, 6 X 50 special Mix, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hs Maxmix  1910  Havnar Svimjifelag    26.99  57.33  1:25.23    2:48.13   
Flot  Svimjifelagi­ Flot            3:00.00   
Fs Mix1-9  1970  Svimjifelagi­ Flot            DNS   
L3 Ăgir Specialmix  1960  Ăgir Klaksvik            DNS   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.25.10  Prentdagur  17 December 2016 
Lisensin eigur: Havnar Svimjifelag  Prenta­ kl  16:45