┌rslit Tilsamans - Offisiellur 
 
  Stevnuheiti  Ăgir - Stevna Oktober 2016    Prentdagur  23 October 2016   
  Sta­ur  KlaksvÝk    Prenta­ kl  17:04   
  Fyrireikari  Rannvß SigfrÝ­sdˇttir         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 October 2016         
 
 
Kapping 1, 100m Blanda­ Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    31.60        1:06.90   
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    30.05        1:07.44   
Beinta Poulsdottir Debes  1997  Havnar Svimjifelag    31.80        1:07.61   
Jana B. Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik    31.75        1:08.44   
Maria Antoft  2000  Havnar Svimjifelag    31.64        1:11.65   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    34.84        1:14.12   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    35.24        1:15.08   
S˙sanna T Justinussen  2002  Ăgir Klaksvik    35.30        1:16.01   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag    37.09        1:17.68   
10  Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    36.92        1:17.93   
11  Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    37.81        1:19.94   
12  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    36.78        1:22.77   
13  Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    36.09        1:22.84   
14  Sˇlveig Steinhˇlm  2002  Ăgir Klaksvik    39.21        1:24.30   
15  Rˇ Holm Magnadˇttir  2002  Havnar Svimjifelag    38.20        1:24.54   
16  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag    40.05        1:27.88   
17  Malan Jˇhansdˇttir  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    40.56        1:28.07   
18  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    39.18        1:29.49   
19  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    41.35        1:29.60   
20  Emma L Nagurset  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    41.53        1:31.90   
21  Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    44.16        1:32.68   
22  Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag    42.08        1:33.25   
23  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004  Havnar Svimjifelag    47.40        1:36.45   
24  Kristina K Hansen  2003  Ăgir Klaksvik    47.68        1:40.88   
25  Emma Clarita Sakarisson  2003  Havnar Svimjifelag    44.06        1:41.28   
26  Sunniva Leo  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    45.67        1:45.00   
27  Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    52.89        1:45.89   
28  SofÝa Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    51.10        1:52.14   
29  Rˇsa Hansen  2006  Svimjifelagi­ REYSTI    1:53.53        1:53.53   
30  Hildigunn Steinhˇlm  2007  Svimjifelagi­ REYSTI    56.69        1:58.57   
Estir Bor­oy  2001  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNS   
Helena Skylv Hansen  2004  Havnar Svimjifelag            DNS   
Sesilia Feilberg  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNF   
Birgit Thomsen  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Svam ß b˙k. 
Ranja ═ Lßgab°  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart. 
                     
 
Kapping 2, 100m Blanda­ Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    27.76        1:00.08   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    31.18        1:03.66   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag    30.12        1:05.25   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    31.35        1:09.38   
Johan Hofgaard  1998  Havnar Svimjifelag    32.53        1:09.62   
Hugo MagalhŃes  2002  Havnar Svimjifelag    31.04        1:10.10   
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag    32.58        1:11.00   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    35.58        1:12.98   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    34.87        1:14.27   
10  Otto Jacobsen  1999  Svimjifelagi­ Flot    33.99        1:14.62   
11  Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    34.74        1:15.37   
12  Sakaris Sakarisson  2001  Havnar Svimjifelag    33.96        1:15.96   
13  Sigmundur J. Djurhuus  2000  Svimjifelagi­ Flot    34.99        1:16.94   
14  Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag    39.25        1:22.99   
15  Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    40.73        1:27.62   
16  Mateus Magalhaes  2004  Havnar Svimjifelag    39.73        1:27.92   
17  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag    42.44        1:28.19   
18  R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    41.49        1:30.30   
19  Dßnjal Olsen  2004  Havnar Svimjifelag    42.17        1:35.83   
20  Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    46.91        1:39.93   
21  Simun G Nielsen  2005  Havnar Svimjifelag    45.92        1:41.69   
22  SÝmun Debess  2005  Su­uroyar Svimjifelag    45.67        1:42.72   
23  Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag    50.71        1:42.87   
24  Hans Jˇn Debess Bech  2004  Su­uroyar Svimjifelag    48.81        1:44.71   
25  Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004  Svimjifelagi­ Flot    51.91        1:46.58   
Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Ëj°vn beinsp°rk. 
H°gni H. Thomassen  2002  Havnar Svimjifelag            DSQ  ┴ rygg Ý bringu. 
Jˇhann H°jbro  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart. 
                     
 
Kapping 3, 400m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    1:03.24  2:09.92  3:16.74    4:22.73   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    1:03.37  2:10.92  3:21.35    4:35.41   
LÝv Eidesgaard  1999  Havnar Svimjifelag    1:06.89  2:17.80  3:28.42    4:39.07   
Susanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag    1:07.61  2:18.55  3:29.90    4:41.00   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    1:05.95  2:18.39  3:32.46    4:46.63   
Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag    1:09.65  2:24.69  3:41.60    4:57.31   
Sigri­ F Hansen  2003  Havnar Svimjifelag    1:13.69  2:32.56  3:50.83    5:07.28   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    1:15.04  2:35.94  3:58.02    5:19.68   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    1:26.98  3:00.00  4:30.04    5:54.68   
10  Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    1:26.04  3:00.57  4:35.47    6:07.89   
11  Malan Jˇhansdˇttir  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    1:25.03  3:00.31  4:37.96    6:12.40   
Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag            DNS   
Rˇ Holm Magnadˇttir  2002  Havnar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 4, 400m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Marius Ihlen Gardshodn  1998  Havnar Svimjifelag    1:00.12  2:02.84  3:05.46    4:07.53   
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    1:01.11  2:04.78  3:09.65    4:13.74   
Bartal Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    1:06.43  2:17.91  3:29.68    4:39.98   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    1:09.56  2:24.07  3:38.21    4:49.19   
Ë­in Jßkupsson  2002  Havnar Svimjifelag    1:11.96  2:29.18  3:46.43    5:02.07   
Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag    1:20.19  2:47.87  4:14.60    5:35.68   
Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag    1:30.35  3:05.78  4:43.08    6:17.12   
                     
 
Kapping 5, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    30.81        1:03.01   
Maria Antoft  2000  Havnar Svimjifelag    33.14        1:07.81   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik    32.82        1:09.21   
S˙sanna T Justinussen  2002  Ăgir Klaksvik    35.11        1:13.15   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    37.80        1:17.92   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    39.80        1:20.70   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    38.81        1:21.62   
Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    39.98        1:22.13   
Sesilia Feilberg  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag    40.01        1:22.98   
10  Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    41.63        1:24.64   
11  Samuelina Maria H°jgaard  2002  Svimjifelagi­ Flot    40.07        1:24.85   
12  Drˇs Olsen  2001  Svimjifelagi­ Flot    42.33        1:26.20   
13  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    43.08        1:28.20   
14  Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    43.37        1:32.74   
15  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag    45.99        1:33.20   
16  Heidi Eliasen  1995  Havnar Svimjifelag    45.09        1:35.09   
17  Birgit Thomsen  2006  Su­uroyar Svimjifelag    53.98        1:47.97   
18  Rˇsa Hansen  2006  Svimjifelagi­ REYSTI    52.93        1:49.44   
19  Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag    1:29.96        1:57.78   
20  Hildigunn Steinhˇlm  2007  Svimjifelagi­ REYSTI    57.32        1:59.98   
21  Birna Isholm  2006  Svimjifelagi­ REYSTI    57.08        2:03.35   
22  Anna Vi­ Gil  2006  Svimjifelagi­ REYSTI    59.38        2:05.99   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik            DNS   
Ranja ═ Lßgab°  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Svam ß b˙k. 
                     
 
Kapping 6, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Marius Ihlen Gardshodn  1998  Havnar Svimjifelag    30.14        1:01.83   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag    30.95        1:03.81   
Hugo MagalhŃes  2002  Havnar Svimjifelag    32.23        1:06.54   
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag    35.42        1:12.09   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    35.72        1:12.40   
Johan Hofgaard  1998  Havnar Svimjifelag    35.21        1:12.84   
Ronni Petersen  2001  Svimjifelagi­ Flot    36.45        1:17.45   
Sigmundur J. Djurhuus  2000  Svimjifelagi­ Flot    37.04        1:17.52   
PŠtur H°jgaard  1999  Havnar Svimjifelag    36.97        1:18.70   
10  Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    37.22        1:18.75   
11  Mateus Magalhaes  2004  Havnar Svimjifelag    42.91        1:28.01   
12  Jˇhann H°jbro  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag    44.11        1:28.68   
13  R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    43.38        1:32.66   
14  SÝmun Debess  2005  Su­uroyar Svimjifelag    47.16        1:37.05   
15  Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag    47.71        1:37.47   
16  Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    48.78        1:41.39   
17  Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag    51.06        1:45.29   
18  Jßkup B˙ason  2005  Su­uroyar Svimjifelag    50.37        1:45.64   
19  Vuk Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    1:49.77        1:49.77   
Hans Jˇn Debess Bech  2004  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Svam ß b˙k. 
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Svam ß b˙k. 
                     
 
Kapping 7, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
┴sbj°rg Hjelm  1999  Ăgir Klaksvik    34.80        1:15.17   
Beinta Poulsdottir Debes  1997  Havnar Svimjifelag    35.59        1:15.24   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    37.86        1:20.12   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    39.69        1:22.36   
Maria Antoft  2000  Havnar Svimjifelag    40.02        1:24.07   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag    39.33        1:24.51   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    41.45        1:26.11   
Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    43.60        1:31.23   
Sigri­ F Hansen  2003  Havnar Svimjifelag    43.70        1:31.74   
10  Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    43.48        1:31.94   
11  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag    46.88        1:36.97   
12  Malan Jˇhansdˇttir  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    48.68        1:43.80   
13  Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    49.41        1:43.99   
14  Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    49.96        1:45.40   
15  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    50.18        1:48.07   
16  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004  Havnar Svimjifelag    51.45        1:53.29   
17  Sßra Thomsen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    52.39        1:54.20   
18  Emma L Nagurset  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    53.75        1:54.76   
19  Krista T Justinussen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    54.82        1:54.89   
20  SofÝa Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    59.05        2:01.32   
21  Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    58.44        2:04.80   
22  Hildigunn Steinhˇlm  2007  Svimjifelagi­ REYSTI    1:02.83        2:15.00   
23  Anna Vi­ Gil  2006  Svimjifelagi­ REYSTI    1:11.48        2:30.39   
24  Ranja ═ Lßgab°  2006  Su­uroyar Svimjifelag    1:14.31        2:39.07   
Birgit Thomsen  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
Estir Bor­oy  2001  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNS   
Birita Vi­ Gil  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            DSQ  Tjˇvstart. 
                     
 
Kapping 8, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    30.32        1:05.22   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    32.25        1:07.80   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag    32.91        1:11.01   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    34.90        1:15.71   
Bartal Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    37.40        1:19.24   
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001  Svimjifelagi­ Flot    38.06        1:21.77   
Sakaris Sakarisson  2001  Havnar Svimjifelag    39.82        1:24.43   
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag    40.54        1:25.78   
Ë­in Jßkupsson  2002  Havnar Svimjifelag    41.40        1:28.00   
10  Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag    42.87        1:31.19   
11  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag    46.04        1:39.23   
12  Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    47.99        1:39.41   
13  Jˇhann H°jbro  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag    48.20        1:39.50   
14  R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    47.64        1:40.23   
15  Niklas Jˇgvan Arge  2004  Havnar Svimjifelag    47.79        1:41.66   
16  Filip Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot    53.93        1:50.28   
17  Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag    54.11        1:53.27   
18  Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    54.32        1:54.09   
19  Karl Joensen  2005  Svimjifelagi­ Flot    54.80        1:56.03   
20  SÝmun Debess  2005  Su­uroyar Svimjifelag    55.76        1:57.55   
21  Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004  Svimjifelagi­ Flot    55.03        1:57.72   
22  Dßnjal Olsen  2004  Havnar Svimjifelag    56.03        1:59.36   
23  Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag    57.51        2:00.82   
24  Hans Jˇn Debess Bech  2004  Su­uroyar Svimjifelag    1:02.78        2:14.18   
Bergur J°kladal  2004  Havnar Svimjifelag            DNS   
Vuk Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DSQ  Crawlbein. 
                     
 
Kapping 9, 200m Firvald Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Jana B. Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik    31.00  1:07.01  1:45.01    2:22.64   
Vßr Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    32.39  1:10.26  1:50.05    2:28.13   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    32.14  1:09.29  1:49.19    2:28.32   
Susanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag    35.41  1:16.07  1:58.30    2:40.81   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    40.10  1:28.41  2:21.15    3:13.43   
                     
 
Kapping 10, 200m Firvald Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    30.50  1:05.30  1:41.54    2:17.54   
Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    50.41  1:50.09  2:51.76    3:50.56   
                     
 
Kapping 11, 50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik            27.29   
Vßr Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag            27.30   
Jana B. Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik            27.74   
LÝv Eidesgaard  1999  Havnar Svimjifelag            28.04   
Beinta Poulsdottir Debes  1997  Havnar Svimjifelag            28.27   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            28.50   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag            28.56   
┴sbj°rg Hjelm  1999  Ăgir Klaksvik            29.66   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik            29.75   
10  Susanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag            29.80   
11  Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag            30.13   
12  S˙sanna T Justinussen  2002  Ăgir Klaksvik            30.40   
13  Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag            30.58   
14  Sigri­ F Hansen  2003  Havnar Svimjifelag            30.64   
15  Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik            30.70   
16  Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            31.20   
17  Sˇlveig Steinhˇlm  2002  Ăgir Klaksvik            31.46   
18  Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik            31.99   
19  Drˇs Olsen  2001  Svimjifelagi­ Flot            32.07   
20  Sesilia Feilberg  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag            32.20   
21  Rˇ Holm Magnadˇttir  2002  Havnar Svimjifelag            32.21   
22  Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            32.33   
23  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag            32.36   
24  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag            33.32   
25  Samuelina Maria H°jgaard  2002  Svimjifelagi­ Flot            33.38   
26  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag            33.88   
27  Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag            34.09   
28  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag            34.25   
29  Emma L Nagurset  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            34.68   
30  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag            34.72   
31  Malan Jˇhansdˇttir  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            35.27   
32  Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            35.34   
33  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004  Havnar Svimjifelag            36.01   
34  Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag            36.22   
35  Krista T Justinussen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            36.54   
36  Emma Clarita Sakarisson  2003  Havnar Svimjifelag            36.74   
37  Heidi Eliasen  1995  Havnar Svimjifelag            36.76   
38  Sunniva Leo  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            37.28   
39  Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            37.87   
40  Kristina K Hansen  2003  Ăgir Klaksvik            38.37   
41  Sßra Thomsen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            41.82   
42  Birita Vi­ Gil  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            41.88   
43  Birna Isholm  2006  Svimjifelagi­ REYSTI            42.89   
44  Hildigunn Steinhˇlm  2007  Svimjifelagi­ REYSTI            43.57   
45  SofÝa Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            46.35   
46  Helena Skylv Hansen  2004  Havnar Svimjifelag            46.92   
47  Anna Vi­ Gil  2006  Svimjifelagi­ REYSTI            49.33   
48  Sandra K. S. Niclasen  2008  Ăgir Klaksvik            51.31   
49  Tanja Bogdanovic  2004  Ăgir Klaksvik            51.43   
50  Lea Osberg H°jsted  2008  Ăgir Klaksvik            51.73   
51  Lena R. Loburak  2007  Ăgir Klaksvik            54.56   
52  Ranja ═ Lßgab°  2006  Su­uroyar Svimjifelag            55.54   
53  Oddvß Sedea D. Nattestad  2006  Havnar Svimjifelag            56.23   
54  Durita J. Vang  2006  Ăgir Klaksvik            56.57   
55  Tˇra Bj°rk Sigur­sdˇttir  2005  Ăgir Klaksvik            57.19   
56  Kßra A. Sigur­sson  2009  Ăgir Klaksvik            1:01.01   
57  Sita K. Samson  2006  Ăgir Klaksvik            1:11.69   
Annika M. ═ Grˇtinum  2003  Havnar Svimjifelag            DNS   
Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag            DNS   
Birgit Thomsen  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
Estir Bor­oy  2001  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNS   
Rˇsa Hansen  2006  Svimjifelagi­ REYSTI            DSQ  Tjˇvstart. 
                     
 
Kapping 12, 50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            24.18   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            25.65   
Marius Ihlen Gardshodn  1998  Havnar Svimjifelag            25.86   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik            26.13   
Otto Jacobsen  1999  Svimjifelagi­ Flot            26.38   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag            26.79   
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag            27.03   
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag            27.03   
Bartal Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag            27.69   
10  Johan Hofgaard  1998  Havnar Svimjifelag            27.83   
11  Ronni Petersen  2001  Svimjifelagi­ Flot            27.91   
12  Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag            28.03   
13  Sakaris Sakarisson  2001  Havnar Svimjifelag            28.11   
14  Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik            28.36   
15  Hugo MagalhŃes  2002  Havnar Svimjifelag            28.38   
16  Sigmundur J. Djurhuus  2000  Svimjifelagi­ Flot            28.80   
17  Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001  Svimjifelagi­ Flot            29.03   
18  Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag            29.17   
19  H°gni H. Thomassen  2002  Havnar Svimjifelag            29.23   
20  PŠtur H°jgaard  1999  Havnar Svimjifelag            29.75   
21  Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag            30.96   
22  Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag            31.99   
23  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag            32.33   
24  Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            33.47   
25  Jˇhann H°jbro  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag            33.66   
26  R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag            34.62   
27  Mateus Magalhaes  2004  Havnar Svimjifelag            35.19   
28  Jßkup B˙ason  2005  Su­uroyar Svimjifelag            36.21   
29  Tˇki Hßkunarson  2003  Havnar Svimjifelag            36.36   
30  Brandur A. Matras  2003  Ăgir Klaksvik            36.92   
31  Niklas Jˇgvan Arge  2004  Havnar Svimjifelag            37.23   
32  Simun G Nielsen  2005  Havnar Svimjifelag            37.48   
33  SÝmun Debess  2005  Su­uroyar Svimjifelag            37.87   
34  Hans Jˇn Debess Bech  2004  Su­uroyar Svimjifelag            38.00   
34  Karl Joensen  2005  Svimjifelagi­ Flot            38.00   
36  Dßnjal Olsen  2004  Havnar Svimjifelag            38.91   
37  Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag            39.25   
38  Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004  Svimjifelagi­ Flot            39.60   
39  Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag            39.61   
40  Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            39.73   
41  David Gislason  2005  Havnar Svimjifelag            40.21   
42  Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag            40.40   
43  Filip Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot            41.28   
44  Vuk Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            44.47   
45  Rˇkur Dragaberg  2004  Ăgir Klaksvik            45.12   
46  Tˇrßlvur S. Brestisson  2003  Ăgir Klaksvik            47.99   
Bergur J°kladal  2004  Havnar Svimjifelag            DNS   
Jˇan Petur Olsen  2003  Havnar Svimjifelag            DNS   
Jˇnatan Nor­berg  2007  Ăgir Klaksvik            DNS   
Jˇnas Hansen  2002  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart 
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart 
                     
 
Kapping 13, 4X100m Blanda­ Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ăgir 1  1999  Ăgir Klaksvik            4:26.18   
  Signhild Joensen  2000      30.68  1:02.96      1:02.96   
  ┴sbj°rg Hjelm  1999      36.43  1:18.64      2:21.60   
  Jana B. Thomsen  2000      29.24  1:04.22      3:25.82   
  Barbara Debes  2000      28.54  1:00.36      4:26.18   
                     
Hs1 Havnar 1 Ld  1994  Havnar Svimjifelag            4:30.94   
  Maria Antoft  2000      33.13  1:07.84      1:07.84   
  Beinta Poulsdottir Debes  1997      35.17  1:15.03      2:22.87   
  Vßr Eidesgaard  2001      30.23  1:05.99      3:28.86   
  LÝv Eidesgaard  1999      29.18  1:02.08      4:30.94   
                     
Susvim Gentur 1  2003  Su­uroyar Svimjifelag            4:53.81   
  Brynhild Johannessen  2002      36.09  1:13.60      1:13.60   
  Lea Midjord  2002      40.49  1:27.36      2:40.96   
  Sßra R. Nysted  2001      31.67  1:08.22      3:49.18   
  Alisa Vestergňrd  2003      30.34  1:04.63      4:53.81   
                     
Ăgir 2  2002  Ăgir Klaksvik            5:06.83   
  S˙sanna T Justinussen  2002      36.03  1:13.55      1:13.55   
  Rebekka Trygvadˇttir  2004      39.67  1:23.55      2:37.10   
  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002      35.66  1:18.85      3:55.95   
  Sˇlveig Steinhˇlm  2002      33.25  1:10.88      5:06.83   
                     
Susvim Gentur 2  2004  Su­uroyar Svimjifelag            5:35.08   
  Elin Christiansen  2004      40.42  1:23.22      1:23.22   
  Petra A. Nielsen  2003      40.90  1:26.94      2:50.16   
  Lilja D Jacobsen  2003      39.26  1:27.39      4:17.55   
  Laura Winther  2004      37.97  1:17.53      5:35.08   
                     
Hs 3 Ambassadors  2002  Havnar Svimjifelag            5:37.08   
  Kristina ═ Skßla  2005      41.96  1:25.08      1:25.08   
  Rˇ Holm Magnadˇttir  2002      46.21  1:39.47      3:04.55   
  Sigri­ F Hansen  2003      36.52  1:21.09      4:25.64   
  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005      33.53  1:11.44      5:37.08   
                     
Hs 3 Bluesharks  2002  Havnar Svimjifelag            6:11.21   
  Anna H°jgaard  2004      1:30.94  2:18.80      2:18.80   
  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004      55.03  1:37.76      3:56.56   
  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998      1:14.19  2:14.65      6:11.21   
  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004              6:11.21   
                     
Hs 3 Wahoos  2002  Havnar Svimjifelag            6:29.00   
  Heidi Eliasen  1995      45.81  1:35.89      1:35.89   
  Nancy N. Dam  2005      49.99  1:46.71      3:22.60   
  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004      44.27  1:40.05      5:02.65   
  Emma Clarita Sakarisson  2003      40.26  1:26.35      6:29.00   
                     
Reysta Diddurnar  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            6:49.28   
  Jonna Joensen  2005      43.82  1:32.60      1:32.60   
  Sßra Thomsen  2005      57.86  2:04.66      3:37.26   
  Malan Jˇhansdˇttir  2004      45.08  1:38.07      5:15.33   
  Birita Vi­ Gil  2004      43.75  1:33.95      6:49.28   
                     
10  Reysta Gellurnar  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            7:20.60   
  Rˇsa Hansen  2006      53.76  2:50.53      2:50.53   
  Bj°rk L S°rensen  2004      1:08.02  1:58.95      4:49.48   
  Emma L Nagurset  2004      59.87  2:31.12      7:20.60   
  Sunniva Leo  2005              7:20.60   
                     
Fs Gentur  1994  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNS   
                   
                   
                   
                DNS   
                     
Ăgir 3  2003  Ăgir Klaksvik            DNS   
                   
                   
                   
                DNS   
                     
Ăgir 4  2004  Ăgir Klaksvik            DNS   
        7:28.38           
                   
                   
                DNS   
                     
Reysta Diddur  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            DSQ  Svam ß b˙k. 
                     
                     
 
Kapping 14, 4X100m Blanda­ Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Susvim Dreingir 1  1998  Su­uroyar Svimjifelag            4:18.76   
  Hugin NŠs Lave  2001      31.23  1:04.03      1:04.03   
  Rani Jacobsen  2001      34.71  1:15.46      2:19.49   
  Rˇland Toftum  1998      27.42  1:02.02      3:21.51   
  Rˇi Bech  2001      26.84  57.25      4:18.76   
                     
Hs1 Havnar 1 Lh  1994  Havnar Svimjifelag            4:29.85   
  Hugo MagalhŃes  2002      32.25  1:06.59      1:06.59   
  Bartal Eidesgaard  2003      37.07  1:19.31      2:25.90   
  Niels Nattestad  1998      29.88  1:04.13      3:30.03   
  Johan Dam  2002      28.55  59.82      4:29.85   
                     
Flot1  1999  Svimjifelagi­ Flot            5:02.46   
  Ronni Petersen  2001      37.39  1:18.74      1:18.74   
  Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001      38.29  1:22.53      2:41.27   
  Sigmundur J. Djurhuus  2000      33.62  1:16.59      3:57.86   
  Otto Jacobsen  1999      30.41  1:04.60      5:02.46   
                     
Hs 3 Ambassadors  2001  Havnar Svimjifelag            5:12.10   
  Ë­in Jßkupsson  2002      38.10  1:18.05      1:18.05   
  Jˇnas L. Schiller  2003      42.65  1:30.68      2:48.73   
  Sakaris Sakarisson  2001      33.48  1:15.15      4:03.88   
  PŠtur H°jgaard  1999      32.59  1:08.22      5:12.10   
                     
Ăgir  2000  Ăgir Klaksvik            8:48.51   
  Martin Sivertsen  2002      36.86  1:15.93      1:15.93   
  Brandur A. Matras  2003      59.44  2:17.74      3:33.67   
  Rˇkur Trygvason  2000      26.09  1:04.23      4:37.90   
  Rˇkur Dragaberg  2004      1:44.71  4:10.61      8:48.51   
                     
Fs K˙llar  2002  Fuglafjar­ar Svimjifelag            9:23.75   
  Filip Ilic  2006                 
  Jˇnas Hansen  2002                 
  Bjarti H°jbro  2003                 
  Jˇhann H°jbro  2004        9:23.75      9:23.75   
                     
Hs 3 Bluesharks  2002  Havnar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart. 
  Dßnjal Olsen  2004                 
                     
Hs Rey­ir  2002  Havnar Svimjifelag            DSQ  Ëj°vn beinsp°rk. 
        53.73  1:53.06      1:53.06   
        48.86  1:45.31      3:38.37   
                     
                     
 
Kapping 15, 100m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    29.40        59.22   
Jana B. Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik    29.50        1:00.01   
Vßr Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    29.34        1:00.36   
LÝv Eidesgaard  1999  Havnar Svimjifelag    29.51        1:00.99   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik    29.48        1:01.29   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    29.59        1:01.90   
┴sbj°rg Hjelm  1999  Ăgir Klaksvik    29.94        1:02.26   
Susanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag    31.06        1:02.84   
Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag    30.91        1:03.50   
10  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    31.34        1:05.34   
11  S˙sanna T Justinussen  2002  Ăgir Klaksvik    31.87        1:05.62   
12  Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    32.96        1:06.10   
13  Sigri­ F Hansen  2003  Havnar Svimjifelag    32.08        1:07.73   
14  Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    33.36        1:08.85   
15  Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    33.19        1:08.87   
16  Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag    32.63        1:09.07   
17  Sˇlveig Steinhˇlm  2002  Ăgir Klaksvik    34.06        1:09.69   
18  Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    33.66        1:09.74   
19  Drˇs Olsen  2001  Svimjifelagi­ Flot    34.51        1:11.18   
20  Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    34.50        1:11.43   
21  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    34.89        1:13.70   
22  Sesilia Feilberg  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag    34.76        1:13.88   
23  Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    36.87        1:14.95   
24  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    36.55        1:15.31   
25  Samuelina Maria H°jgaard  2002  Svimjifelagi­ Flot    35.67        1:16.18   
26  Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    37.15        1:16.76   
27  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag    1:17.11        1:17.11   
28  Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    39.28        1:20.50   
29  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004  Havnar Svimjifelag    38.90        1:22.27   
30  Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag    39.39        1:23.82   
31  Krista T Justinussen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    39.75        1:24.30   
32  Heidi Eliasen  1995  Havnar Svimjifelag    40.50        1:24.39   
33  Kristina K Hansen  2003  Ăgir Klaksvik    40.23        1:24.50   
34  Emma Clarita Sakarisson  2003  Havnar Svimjifelag    40.99        1:27.18   
35  Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    42.26        1:27.43   
36  Birgit Thomsen  2006  Su­uroyar Svimjifelag    41.78        1:28.68   
37  Rˇsa Hansen  2006  Svimjifelagi­ REYSTI    45.50        1:36.08   
38  Hildigunn Steinhˇlm  2007  Svimjifelagi­ REYSTI    46.21        1:36.31   
39  Birna Isholm  2006  Svimjifelagi­ REYSTI    48.13        1:42.70   
40  SofÝa Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    47.74        1:45.39   
41  Ranja ═ Lßgab°  2006  Su­uroyar Svimjifelag    2:06.29        2:06.29   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 16, 100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    25.91        53.55   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    27.70        55.82   
Marius Ihlen Gardshodn  1998  Havnar Svimjifelag    27.10        55.96   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    27.72        58.43   
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag    28.74        58.92   
Bartal Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    28.79        59.25   
Otto Jacobsen  1999  Svimjifelagi­ Flot    28.93        1:00.10   
Hugo MagalhŃes  2002  Havnar Svimjifelag    29.18        1:01.20   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    29.49        1:01.44   
10  Johan Hofgaard  1998  Havnar Svimjifelag    29.04        1:01.87   
11  Sakaris Sakarisson  2001  Havnar Svimjifelag    29.75        1:02.33   
12  Ronni Petersen  2001  Svimjifelagi­ Flot    29.39        1:02.49   
13  Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    29.52        1:03.72   
14  Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001  Svimjifelagi­ Flot    30.39        1:03.80   
15  Sigmundur J. Djurhuus  2000  Svimjifelagi­ Flot    30.16        1:03.98   
16  H°gni H. Thomassen  2002  Havnar Svimjifelag    33.32        1:08.48   
17  PŠtur H°jgaard  1999  Havnar Svimjifelag    32.55        1:09.19   
18  Ë­in Jßkupsson  2002  Havnar Svimjifelag    32.81        1:09.50   
19  Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag    33.79        1:10.64   
20  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag    34.45        1:11.29   
21  Jˇhann H°jbro  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag    36.44        1:14.61   
22  Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    35.28        1:15.40   
23  Mateus Magalhaes  2004  Havnar Svimjifelag    37.00        1:19.25   
24  R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    37.69        1:21.70   
25  Jßkup B˙ason  2005  Su­uroyar Svimjifelag    40.25        1:23.43   
26  Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004  Svimjifelagi­ Flot    40.83        1:25.79   
27  Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag    40.80        1:26.06   
28  Simun G Nielsen  2005  Havnar Svimjifelag    42.06        1:26.15   
29  Karl Joensen  2005  Svimjifelagi­ Flot    42.37        1:27.18   
30  Hans Jˇn Debess Bech  2004  Su­uroyar Svimjifelag    1:27.23        1:27.23   
31  Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag    42.02        1:29.30   
32  SÝmun Debess  2005  Su­uroyar Svimjifelag    41.84        1:29.61   
33  Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    43.00        1:32.02   
34  Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag    43.24        1:32.73   
35  Filip Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot    45.98        1:33.30   
36  Vuk Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    49.32        1:49.07   
Jˇan Petur Olsen  2003  Havnar Svimjifelag            DNS   
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 17, 200m Blanda­ Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    31.68  1:06.59  1:49.55    2:22.77   
Beinta Poulsdottir Debes  1997  Havnar Svimjifelag    32.22  1:10.63  1:51.76    2:27.46   
┴sbj°rg Hjelm  1999  Ăgir Klaksvik    33.12  1:14.82  1:58.13    2:33.16   
Maria Antoft  2000  Havnar Svimjifelag    33.72  1:11.95  1:59.78    2:35.79   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    41.36  1:26.46  2:19.39    3:01.11   
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    42.69  1:30.19  2:30.00    3:14.63   
Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag    50.41  1:41.36  2:44.96    3:31.03   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik            DNS   
                     
 
Kapping 18, 200m Blanda­ Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    30.55  1:05.51  1:46.13    2:16.82   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    30.26  1:08.54  1:44.63    2:16.89   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag    30.26  1:07.35  1:47.98    2:23.12   
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag    33.33  1:13.78  2:02.39    2:34.00   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    35.20  1:19.55  2:00.48    2:35.80   
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001  Svimjifelagi­ Flot    34.29  1:16.54  2:04.11    2:40.39   
Sakaris Sakarisson  2001  Havnar Svimjifelag    34.48  1:17.28  2:08.19    2:45.53   
Dßnjal Olsen  2004  Havnar Svimjifelag    47.82  1:40.31  2:46.76    3:32.47   
                     
 
Kapping 19, 200m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    31.85  1:06.43  1:41.86    2:16.75   
Maria Antoft  2000  Havnar Svimjifelag    34.26  1:11.46  1:48.90    2:25.77   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    36.09  1:14.65  1:54.14    2:33.56   
S˙sanna T Justinussen  2002  Ăgir Klaksvik    37.62  1:16.85  1:56.54    2:35.22   
Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag    37.29  1:17.14  1:57.67    2:36.63   
Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    39.87  1:22.63  2:04.93    2:46.25   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    39.94  1:22.61  2:06.02    2:49.89   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    41.18  1:25.42  2:09.85    2:53.26   
Rˇ Holm Magnadˇttir  2002  Havnar Svimjifelag    42.03  1:27.57  2:13.11    2:57.14   
10  Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    43.56  1:29.95  2:17.49    3:03.05   
11  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    44.22  1:31.30  2:19.76    3:06.80   
12  Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    45.16  1:33.96  2:23.31    3:12.15   
13  Birgit Thomsen  2006  Su­uroyar Svimjifelag    54.63  1:55.12  2:54.57    3:52.12   
Heidi Eliasen  1995  Havnar Svimjifelag            DSQ  Gley Ý vend. 
Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Undir ß mßl. 
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Gley Ý vend. 
                     
 
Kapping 20, 200m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Marius Ihlen Gardshodn  1998  Havnar Svimjifelag    32.39  1:06.48  1:41.29    2:15.32   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag    33.06  1:08.26  1:44.96    2:20.97   
Hugo MagalhŃes  2002  Havnar Svimjifelag    34.43  1:10.45  1:46.92    2:23.04   
Bartal Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    37.12  1:16.45  1:55.85    2:35.01   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    38.52  1:19.48  1:59.85    2:39.52   
Ë­in Jßkupsson  2002  Havnar Svimjifelag    39.17  1:19.81  2:01.16    2:41.64   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    45.69  1:35.47  2:27.39    3:15.58   
Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag    49.63  1:41.65  2:33.09    3:22.78   
Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag    53.62  1:51.09  3:46.03    3:46.03   
10  Jßkup B˙ason  2005  Su­uroyar Svimjifelag    54.08  1:53.38  3:48.07    3:48.07   
11  Hans Jˇn Debess Bech  2004  Su­uroyar Svimjifelag    1:57.35  3:54.72      3:54.72   
Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DSQ  Svam ß b˙k. 
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  2 crawlt°k undir ven 
SÝmun Debess  2005  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Svam ß b˙k. 
                     
 
Kapping 21, 100m Firvald Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Jana B. Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik    29.90        1:04.43   
Vßr Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    31.46        1:06.73   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    32.15        1:08.33   
LÝv Eidesgaard  1999  Havnar Svimjifelag    32.85        1:09.61   
Beinta Poulsdottir Debes  1997  Havnar Svimjifelag    32.93        1:10.61   
Susanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag    33.96        1:13.57   
Sigri­ F Hansen  2003  Havnar Svimjifelag    36.39        1:18.71   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag    36.21        1:20.44   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    39.50        1:25.00   
10  Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    40.24        1:28.07   
11  Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    40.85        1:29.68   
12  Sˇlveig Steinhˇlm  2002  Ăgir Klaksvik    41.64        1:31.48   
Sesilia Feilberg  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNF   
                     
 
Kapping 22, 100m Firvald Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    27.89        1:02.05   
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    30.35        1:04.83   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    30.33        1:09.22   
Johan Hofgaard  1998  Havnar Svimjifelag    31.66        1:09.46   
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag    32.40        1:09.92   
Sigmundur J. Djurhuus  2000  Svimjifelagi­ Flot    34.09        1:19.36   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    38.42        1:29.29   
Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag    43.75        1:39.35   
Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    47.58        1:41.91   
                     
 
Kapping 23, 50m Bringusvimjing Kvinnu, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
┴sbj°rg Hjelm  1999  Ăgir Klaksvik            34.44   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik            37.22   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik            38.47   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            38.50   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag            39.08   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag            39.98   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            43.25   
Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik            43.73   
Drˇs Olsen  2001  Svimjifelagi­ Flot            44.33   
10  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag            44.88   
11  Rˇ Holm Magnadˇttir  2002  Havnar Svimjifelag            46.64   
12  Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag            47.30   
13  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag            47.35   
14  Samuelina Maria H°jgaard  2002  Svimjifelagi­ Flot            48.21   
15  Sesilia Feilberg  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag            48.28   
16  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag            48.61   
17  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004  Havnar Svimjifelag            49.19   
18  Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            50.29   
19  Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag            52.03   
20  Sßra Thomsen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            53.09   
21  Krista T Justinussen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            53.37   
22  SofÝa Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            54.23   
23  Emma Clarita Sakarisson  2003  Havnar Svimjifelag            55.04   
24  Kristina K Hansen  2003  Ăgir Klaksvik            55.23   
25  Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            55.43   
26  Birgit Thomsen  2006  Su­uroyar Svimjifelag            56.41   
27  Tanja Bogdanovic  2004  Ăgir Klaksvik            58.08   
28  Hildigunn Steinhˇlm  2007  Svimjifelagi­ REYSTI            59.91   
29  Rˇsa Hansen  2006  Svimjifelagi­ REYSTI            1:03.62   
30  Ranja ═ Lßgab°  2006  Su­uroyar Svimjifelag            1:12.50   
31  Sandra K. S. Niclasen  2008  Ăgir Klaksvik            1:18.27   
32  Kßra A. Sigur­sson  2009  Ăgir Klaksvik            1:25.11   
33  Lena R. Loburak  2007  Ăgir Klaksvik            1:25.43   
Birna Isholm  2006  Svimjifelagi­ REYSTI            DNS   
Tˇra Bj°rk Sigur­sdˇttir  2005  Ăgir Klaksvik            DNS   
Durita J. Vang  2006  Ăgir Klaksvik            DSQ  Crawlbein. 
Lea Osberg H°jsted  2008  Ăgir Klaksvik            DSQ  Crawlbein. 
Sita K. Samson  2006  Ăgir Klaksvik            DSQ  Crawlbein. 
                     
 
Kapping 24, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            30.01   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik            31.75   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag            33.42   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag            34.31   
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag            34.35   
Johan Hofgaard  1998  Havnar Svimjifelag            35.72   
Bartal Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag            36.60   
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001  Svimjifelagi­ Flot            37.99   
Sakaris Sakarisson  2001  Havnar Svimjifelag            38.08   
10  Ronni Petersen  2001  Svimjifelagi­ Flot            38.34   
11  Hugo MagalhŃes  2002  Havnar Svimjifelag            38.35   
12  Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag            39.13   
13  Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag            40.81   
14  Ë­in Jßkupsson  2002  Havnar Svimjifelag            41.09   
15  PŠtur H°jgaard  1999  Havnar Svimjifelag            41.73   
16  Otto Jacobsen  1999  Svimjifelagi­ Flot            42.52   
17  H°gni H. Thomassen  2002  Havnar Svimjifelag            42.74   
18  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag            46.46   
19  Jˇhann H°jbro  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag            46.63   
20  R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag            47.33   
21  Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            47.66   
22  Mateus Magalhaes  2004  Havnar Svimjifelag            48.44   
23  Filip Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot            51.88   
24  Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            52.90   
25  SÝmun Debess  2005  Su­uroyar Svimjifelag            53.68   
26  Karl Joensen  2005  Svimjifelagi­ Flot            53.73   
27  Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag            54.08   
28  Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004  Svimjifelagi­ Flot            54.81   
29  Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag            55.57   
30  David Gislason  2005  Havnar Svimjifelag            58.45   
31  Hans Jˇn Debess Bech  2004  Su­uroyar Svimjifelag            1:00.04   
32  Vuk Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            1:00.72   
33  Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag            1:00.74   
Jˇnatan Nor­berg  2007  Ăgir Klaksvik            DNS   
Brandur A. Matras  2003  Ăgir Klaksvik            DSQ  Eina hond. 
Dßnjal Olsen  2004  Havnar Svimjifelag            DSQ  Fyrvald bein 
Rˇkur Dragaberg  2004  Ăgir Klaksvik            DSQ  Crawl bein. 
Simun G Nielsen  2005  Havnar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart 
Tˇrßlvur S. Brestisson  2003  Ăgir Klaksvik            DSQ  Svam fyrvald. 
                     
 
Kapping 25, 4X50m Blanda­ Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ăgir 1  1999  Ăgir Klaksvik            2:01.04   
  Signhild Joensen  2000      30.03        30.03   
  ┴sbj°rg Hjelm  1999      34.48        1:04.51   
  Jana B. Thomsen  2000      29.12        1:33.63   
  Barbara Debes  2000      27.41        2:01.04   
                     
Hs1 Havnar 1 Ld  1994  Havnar Svimjifelag            2:05.66   
  Maria Antoft  2000      31.85        31.85   
  Beinta Poulsdottir Debes  1997      34.65        1:06.50   
  LÝv Eidesgaard  1999      30.40        1:36.90   
  Susanna Tummasardˇttir  2001      28.76        2:05.66   
                     
Susvim Gentur 1  2003  Su­uroyar Svimjifelag            2:16.02   
  Brynhild Johannessen  2002      34.96        34.96   
  Lea Midjord  2002      39.94        1:14.90   
  Sßra R. Nysted  2001      31.70        1:46.60   
  Alisa Vestergňrd  2003      29.42        2:16.02   
                     
Ăgir 2  2002  Ăgir Klaksvik            2:25.63   
  S˙sanna T Justinussen  2002      35.09        35.09   
  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002      38.98        1:14.07   
  Sˇlveig Steinhˇlm  2002      40.14        1:54.21   
  Rebekka Trygvadˇttir  2004      31.42        2:25.63   
                     
Hs 3 Ambassadors  2002  Havnar Svimjifelag            2:29.35   
  Kristina ═ Skßla  2005      38.94        38.94   
  Sigri­ F Hansen  2003      40.82        1:19.76   
  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005      36.53        1:56.29   
  Rˇ Holm Magnadˇttir  2002      33.06        2:29.35   
                     
Susvim Gentur 2  2004  Su­uroyar Svimjifelag            2:30.90   
  Elin Christiansen  2004      38.41        38.41   
  Petra A. Nielsen  2003      39.34        1:17.75   
  Lilja D Jacobsen  2003      38.47        1:56.22   
  Laura Winther  2004      34.68        2:30.90   
                     
Hs 3 Wahoos  2002  Havnar Svimjifelag            2:49.38   
  Heidi Eliasen  1995      44.12        44.12   
  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004      46.27        1:30.39   
  Emma Clarita Sakarisson  2003      43.09        2:13.48   
  Anna H°jgaard  2004      35.90        2:49.38   
                     
Hs 3 Bluesharks  2002  Havnar Svimjifelag            2:53.43   
  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998      42.79        42.79   
  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004      50.64        1:33.43   
  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004      42.27        2:15.70   
  Nancy N. Dam  2005      37.73        2:53.43   
                     
Reysta Diddurnar  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            3:15.40   
  Jonna Joensen  2005      42.11        42.11   
  Sßra Thomsen  2005      55.33        1:37.44   
  Hildigunn Steinhˇlm  2007      1:00.04        2:37.48   
  Bj°rk L S°rensen  2004      37.92        3:15.40   
                     
Reysta Diddur  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            DNS   
                   
                   
                   
                DNS   
                     
Reysta Gellurnar  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            DNS   
                   
                   
                   
                DNS   
                     
Ăgir 3  2003  Ăgir Klaksvik            DSQ  Svam crawl t°k. 
  Kristina K Hansen  2003      1:48.38        1:48.38   
                     
                     
 
Kapping 26, 4X50m Blanda­ Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Susvim Dreingir 1  1998  Su­uroyar Svimjifelag            1:57.13   
  Hugin NŠs Lave  2001      31.37        31.37   
  Rani Jacobsen  2001      33.89        1:05.26   
  Rˇland Toftum  1998      26.58        1:31.84   
  Rˇi Bech  2001      25.29        1:57.13   
                     
Hs1 Havnar 1 Lh  1998  Havnar Svimjifelag            2:00.36   
  Marius Ihlen Gardshodn  1998      29.85        29.85   
  Niels Nattestad  1998      34.15        1:04.00   
  Johan Hofgaard  1998      29.73        1:33.73   
  Johan Dam  2002      26.63        2:00.36   
                     
Flot1  1999  Svimjifelagi­ Flot            2:15.10   
  Ronni Petersen  2001      36.52        36.52   
  Sigmundur J. Djurhuus  2000      37.26        1:13.78   
  Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001      34.52        1:48.30   
  Otto Jacobsen  1999      26.80        2:15.10   
                     
Hs 3 Ambassadors  2001  Havnar Svimjifelag            2:23.13   
  PŠtur H°jgaard  1999      36.91        36.91   
  Jˇnas L. Schiller  2003      41.23        1:18.14   
  Ë­in Jßkupsson  2002      36.44        1:54.58   
  Sakaris Sakarisson  2001      28.55        2:23.13   
                     
Susvim Dreingir 2  2002  Su­uroyar Svimjifelag            2:37.85   
  R˙ni Bech  2002      40.52        40.52   
  Bartal Debess  2002      38.92        1:19.44   
  R˙ni Dahl  2004      45.82        2:05.26   
  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003      32.59        2:37.85   
                     
Ăgir  2000  Ăgir Klaksvik            2:46.80   
  Rˇkur Trygvason  2000      32.09        32.09   
  Brandur A. Matras  2003      56.83        1:28.92   
  Martin Sivertsen  2002      32.17        2:01.09   
  Rˇkur Dragaberg  2004      45.71        2:46.80   
                     
Hs 3 Bluesharks  2002  Havnar Svimjifelag            2:53.48   
  Jˇhannis Erlendsson  2003      39.93        39.93   
  Erling Erlendsson  2007      54.67        1:34.60   
  Dßnjal Olsen  2004      44.87        2:19.47   
  Mateus Magalhaes  2004      34.01        2:53.48   
                     
Susvim Dreingir 3  2004  Su­uroyar Svimjifelag            3:10.05   
  SÝmun Debess  2005      46.26        46.26   
  Andreas Debess  2006      53.18        1:39.44   
  Hans Jˇn Debess Bech  2004      54.79        2:34.23   
  Jßkup B˙ason  2005      35.82        3:10.05   
                     
Fs K˙llar  2002  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart. 
  Vuk Ilic  2006      54.10        54.10   
                     
                     
 
Kapping 27, 800m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
          500m  600m  700m       











 
Vßr Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    1:05.02  2:13.99  3:22.83  4:32.04  9:05.50   
          5:41.03  6:49.67  7:58.19       
Susanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag    1:10.85  2:24.56  3:38.16  4:52.28  9:44.23   
          6:05.78  7:19.45  8:33.26       
Maria Antoft  2000  Havnar Svimjifelag    1:09.38  2:23.84  3:37.47  4:51.42  9:44.76   
          6:04.47  7:18.19  8:31.91       
Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag    1:10.05  2:26.02  3:41.98  4:56.83  9:56.59   
          6:12.78  7:28.87  8:44.81       
Sigri­ F Hansen  2003  Havnar Svimjifelag    1:15.30  2:34.67  3:54.46  5:13.94  10:30.22   
          6:33.51  7:52.81  9:12.89       
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    1:17.41  2:39.42  4:01.96  5:24.71  10:53.22   
          6:47.13  8:09.44  9:32.15       
                     
 
Kapping 28, 1500m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
          500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Marius Ihlen Gardshodn  1998  Havnar Svimjifelag    1:01.37  2:06.37  3:11.04  4:15.59  15:59.74   
          5:20.35  6:24.77  7:29.09  8:33.16     
          9:37.15  10:41.15  11:44.92  12:49.14     
          13:53.36  14:57.45         
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    1:03.75  2:11.43  3:18.53  4:25.23  16:37.32   
          5:31.93  6:39.02  7:46.28  8:53.26     
          9:59.81  11:06.65  12:12.61  13:19.27     
          14:26.40  15:33.10         
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag    1:05.95  2:15.70  3:25.48  4:35.16  17:10.98   
          5:44.83  6:54.37  8:03.97  9:14.00     
          10:23.00  11:32.14  12:40.77  13:49.03     
          14:57.65  16:05.85         
                     
 
Kapping 29, 200m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
┴sbj°rg Hjelm  1999  Ăgir Klaksvik    37.79  1:20.25  2:03.11    2:45.60   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    39.16  1:22.80  2:05.97    2:48.04   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    39.67  1:23.63  2:07.68    2:51.73   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    42.17  1:28.62  2:15.28    3:02.91   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag    42.64  1:30.12  2:17.97    3:04.70   
Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    44.17  1:32.88  2:20.97    3:08.68   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    44.18  1:34.62  2:27.53    3:21.29   
Rˇ Holm Magnadˇttir  2002  Havnar Svimjifelag    47.10  1:40.99  2:36.36    3:32.60   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    53.72  1:51.37  2:49.69    3:45.19   
10  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004  Havnar Svimjifelag    51.68  1:51.10  2:50.59    3:45.59   
11  Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    49.42  1:48.98  2:50.45    3:48.82   
12  Krista T Justinussen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    57.55  2:02.30  3:06.50    4:08.79   
13  Sßra Thomsen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    57.26  2:04.05  3:12.87    4:20.16   
Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            DNS   
Estir Bor­oy  2001  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNS   
Beinta Poulsdottir Debes  1997  Havnar Svimjifelag            DSQ  Crawlbein Ý bringu. 
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik            DSQ  Crawlspark Ý vend. 
                     
 
Kapping 30, 200m Bringusvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    31.98  1:07.88  1:44.74    2:20.75   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    32.91  1:09.83  1:47.64    2:25.60   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    34.71  1:14.82  1:56.79    2:38.81   
Bartal Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    38.17  1:20.97  2:04.99    2:49.22   
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001  Svimjifelagi­ Flot    39.06  1:24.04  2:10.65    2:58.28   
Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag    43.19  1:34.58  2:26.36    3:16.41   
Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag    47.72  1:41.63  2:36.96    3:29.27   
Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    48.75  1:43.10  2:37.29    3:30.46   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    47.66  1:43.17  2:38.55    3:34.06   
10  SÝmun Debess  2005  Su­uroyar Svimjifelag    54.47  1:57.41  3:00.81    4:03.58   
11  Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag    57.55  2:00.14  3:03.77    4:04.48   
                     
 
Kapping 31, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik            29.43   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            31.87   
Maria Antoft  2000  Havnar Svimjifelag            31.96   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag            32.74   
LÝv Eidesgaard  1999  Havnar Svimjifelag            32.80   
S˙sanna T Justinussen  2002  Ăgir Klaksvik            34.32   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            35.07   
Sigri­ F Hansen  2003  Havnar Svimjifelag            35.53   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik            36.56   
10  Sˇlveig Steinhˇlm  2002  Ăgir Klaksvik            37.23   
11  Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik            38.27   
12  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag            38.61   
13  Sesilia Feilberg  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag            38.79   
14  Drˇs Olsen  2001  Svimjifelagi­ Flot            39.28   
15  Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            40.70   
16  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag            42.08   
17  Heidi Eliasen  1995  Havnar Svimjifelag            42.37   
18  Emma L Nagurset  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            42.48   
19  Sunniva Leo  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            44.81   
20  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004  Havnar Svimjifelag            45.15   
21  Emma Clarita Sakarisson  2003  Havnar Svimjifelag            45.38   
22  Birgit Thomsen  2006  Su­uroyar Svimjifelag            49.31   
23  SofÝa Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            51.79   
24  Rˇsa Hansen  2006  Svimjifelagi­ REYSTI            51.80   
25  Hildigunn Steinhˇlm  2007  Svimjifelagi­ REYSTI            52.14   
26  Anna Vi­ Gil  2006  Svimjifelagi­ REYSTI            59.53   
27  Sandra K. S. Niclasen  2008  Ăgir Klaksvik            1:01.34   
28  Ranja ═ Lßgab°  2006  Su­uroyar Svimjifelag            1:02.41   
29  Durita J. Vang  2006  Ăgir Klaksvik            1:05.77   
30  Kßra A. Sigur­sson  2009  Ăgir Klaksvik            1:05.83   
31  Tanja Bogdanovic  2004  Ăgir Klaksvik            1:06.79   
Annika M. ═ Grˇtinum  2003  Havnar Svimjifelag            DNS   
Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag            DNS   
Samuelina Maria H°jgaard  2002  Svimjifelagi­ Flot            DNS   
Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag            DSQ  Gley Ý vend. 
Kristina K Hansen  2003  Ăgir Klaksvik            DSQ  NŠm ikki vi­ Ý vend. 
Lea Osberg H°jsted  2008  Ăgir Klaksvik            DSQ  Svam ß b˙k. 
Lena R. Loburak  2007  Ăgir Klaksvik            DSQ  Inn ß b˙k. 
Sita K. Samson  2006  Ăgir Klaksvik            DSQ  ┌t ß b˙k. 
Tˇra Bj°rk Sigur­sdˇttir  2005  Ăgir Klaksvik            DSQ  Inn ß b˙k Ý vend. 
                     
 
Kapping 32, 50m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Marius Ihlen Gardshodn  1998  Havnar Svimjifelag            28.70   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag            30.14   
Hugo MagalhŃes  2002  Havnar Svimjifelag            31.52   
Otto Jacobsen  1999  Svimjifelagi­ Flot            33.31   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag            34.18   
Sigmundur J. Djurhuus  2000  Svimjifelagi­ Flot            35.15   
PŠtur H°jgaard  1999  Havnar Svimjifelag            35.73   
Ronni Petersen  2001  Svimjifelagi­ Flot            35.83   
Sakaris Sakarisson  2001  Havnar Svimjifelag            36.20   
10  R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag            37.63   
11  Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag            37.88   
12  Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag            37.92   
13  Jˇhann H°jbro  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag            40.95   
14  R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag            41.49   
15  Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            43.02   
16  Dßnjal Olsen  2004  Havnar Svimjifelag            43.92   
17  SÝmun Debess  2005  Su­uroyar Svimjifelag            44.85   
18  Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag            45.19   
19  Hans Jˇn Debess Bech  2004  Su­uroyar Svimjifelag            45.60   
20  Karl Joensen  2005  Svimjifelagi­ Flot            46.44   
21  Jßkup B˙ason  2005  Su­uroyar Svimjifelag            47.93   
22  Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004  Svimjifelagi­ Flot            48.08   
23  Filip Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot            49.21   
24  Brandur A. Matras  2003  Ăgir Klaksvik            49.88   
25  Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag            50.74   
26  Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag            52.38   
27  Vuk Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            53.65   
28  Jˇnatan Nor­berg  2007  Ăgir Klaksvik            1:10.12   
Simun G Nielsen  2005  Havnar Svimjifelag            DNS   
Rˇkur Dragaberg  2004  Ăgir Klaksvik            DNF   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik            DSQ  Svam ß b˙k. 
Tˇrßlvur S. Brestisson  2003  Ăgir Klaksvik            DSQ  Gley Ý vend 
                     
 
Kapping 33, 200m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    29.81  1:02.02  1:34.37    2:05.22   
Jana B. Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik    29.81  1:01.79  1:34.19    2:06.28   
Vßr Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    29.63  1:01.97  1:34.74    2:06.35   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    29.63  1:01.87  1:34.50    2:08.73   
Beinta Poulsdottir Debes  1997  Havnar Svimjifelag    30.57  1:04.53  1:39.03    2:12.55   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    30.88  1:04.43  1:39.24    2:13.12   
LÝv Eidesgaard  1999  Havnar Svimjifelag    30.75  1:04.73  1:39.42    2:13.12   
Susanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag    31.02  1:04.99  1:39.63    2:13.48   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik    30.05  1:03.87  1:39.11    2:14.25   
10  Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag    31.20  1:06.22  1:42.65    2:18.94   
11  Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    33.13  1:08.67  1:45.66    2:20.21   
12  S˙sanna T Justinussen  2002  Ăgir Klaksvik    31.79  1:07.25  1:44.74    2:21.37   
13  Sigri­ F Hansen  2003  Havnar Svimjifelag    33.46  1:10.58  1:47.98    2:24.58   
14  Sˇlveig Steinhˇlm  2002  Ăgir Klaksvik    34.58  1:12.33  1:51.69    2:29.96   
15  Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag    34.63  1:13.75  1:54.45    2:32.51   
16  Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    35.10  1:14.98  1:54.71    2:34.41   
17  Drˇs Olsen  2001  Svimjifelagi­ Flot    34.73  1:15.28  1:57.56    2:36.80   
18  Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    36.17  1:16.36  1:57.66    2:38.70   
19  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    34.78  1:15.76  1:58.52    2:39.67   
20  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    37.32  1:18.90  2:01.91    2:43.85   
21  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag    36.40  1:19.17  2:04.05    2:47.82   
22  Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    38.39  1:22.44  2:06.66    2:48.79   
23  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    38.73  1:22.38  2:07.50    2:50.32   
24  Malan Jˇhansdˇttir  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    36.90  1:19.98  2:05.68    2:51.34   
25  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag    40.60  1:25.88  2:11.88    2:52.68   
26  Emma L Nagurset  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    39.21  1:25.84  2:59.34    2:59.28   
27  Heidi Eliasen  1995  Havnar Svimjifelag    40.43  1:26.03  2:14.81    3:00.03   
28  Krista T Justinussen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    42.31  1:30.29  2:18.52    3:02.05   
29  Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag    39.40  1:25.35  2:15.94    3:02.71   
30  Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    42.28  1:29.78  2:19.68    3:05.53   
31  Birgit Thomsen  2006  Su­uroyar Svimjifelag    44.13  1:37.14  2:30.57    3:20.07   
Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag            DNS   
Samuelina Maria H°jgaard  2002  Svimjifelagi­ Flot            DNS   
                     
 
Kapping 34, 200m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Marius Ihlen Gardshodn  1998  Havnar Svimjifelag    27.52  57.39  1:27.98    1:58.36   
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag    29.21  1:01.54  1:35.15    2:06.92   
Bartal Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    29.49  1:01.69  1:34.77    2:07.56   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    28.54  1:01.80  1:36.29    2:10.75   
Johan Hofgaard  1998  Havnar Svimjifelag    29.54  1:02.66  1:37.28    2:11.40   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    31.22  1:05.33  1:39.90    2:13.49   
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001  Svimjifelagi­ Flot    31.02  1:07.56  1:44.44    2:20.05   
Sakaris Sakarisson  2001  Havnar Svimjifelag    30.93  1:07.17  1:45.48    2:21.16   
Ë­in Jßkupsson  2002  Havnar Svimjifelag    32.60  1:09.48  1:47.60    2:24.46   
10  PŠtur H°jgaard  1999  Havnar Svimjifelag    31.59  1:08.42  1:46.60    2:25.05   
11  Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    31.48  1:09.81  1:50.08    2:28.25   
12  H°gni H. Thomassen  2002  Havnar Svimjifelag    32.74  1:12.16  1:54.53    2:32.66   
13  Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag    35.24  1:15.40  1:56.43    2:34.26   
14  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag    34.10  1:13.27  1:55.10    2:35.09   
15  Jˇhann H°jbro  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag    38.15  1:18.44  1:59.75    2:38.10   
16  Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    36.39  1:18.46  2:00.53    2:40.87   
17  R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag    36.09  1:18.34  2:02.31    2:46.60   
18  Mateus Magalhaes  2004  Havnar Svimjifelag    38.21  1:21.11  2:04.73    2:47.92   
19  Dßnjal Olsen  2004  Havnar Svimjifelag    40.67  1:27.57  2:14.52    2:58.87   
20  R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    38.91  1:23.65  2:11.74    2:58.89   
21  Jßkup B˙ason  2005  Su­uroyar Svimjifelag    40.79  1:27.07  2:14.79    3:00.12   
22  Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag    41.31  1:28.47  2:16.12    3:03.95   
23  Hans Jˇn Debess Bech  2004  Su­uroyar Svimjifelag    41.59  1:31.02  2:22.15    3:12.98   
24  Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    43.45  2:26.25  3:14.87    3:14.87   
25  Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag    44.88  1:37.15  2:30.36    3:19.51   
26  SÝmun Debess  2005  Su­uroyar Svimjifelag    43.97  1:36.40  2:31.54    3:21.25   
27  Vuk Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    46.74  1:48.75  2:50.79    3:48.43   
Niklas Jˇgvan Arge  2004  Havnar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 35, 400m Blanda­ Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    1:16.75  2:43.08  4:18.87    5:34.62   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    1:28.19  2:58.24  4:37.42    6:00.07   
                     
 
Kapping 36, 400m Blanda­ Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    1:06.22  2:19.97  3:45.42    4:51.17   
Hugo MagalhŃes  2002  Havnar Svimjifelag    1:13.15  2:30.51  4:04.37    5:18.45   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    1:15.89  2:45.07  4:10.73    5:25.48   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 37, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag            28.91   
Jana B. Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik            29.80   
LÝv Eidesgaard  1999  Havnar Svimjifelag            29.97   
Beinta Poulsdottir Debes  1997  Havnar Svimjifelag            30.18   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            31.20   
Maria Antoft  2000  Havnar Svimjifelag            31.64   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag            32.58   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag            32.64   
Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag            34.81   
10  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag            35.08   
11  Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            35.77   
12  Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            37.08   
13  Malan Jˇhansdˇttir  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            39.06   
14  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag            39.52   
15  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag            40.02   
16  Sesilia Feilberg  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag            40.19   
17  Sˇlveig Steinhˇlm  2002  Ăgir Klaksvik            40.90   
18  Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag            43.84   
19  Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            44.62   
20  Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag            45.00   
21  Emma Clarita Sakarisson  2003  Havnar Svimjifelag            45.95   
22  Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            53.03   
23  SofÝa Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            55.18   
24  Birgit Thomsen  2006  Su­uroyar Svimjifelag            59.44   
25  Hildigunn Steinhˇlm  2007  Svimjifelagi­ REYSTI            1:07.78   
Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag            DNS   
Emma L Nagurset  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            DNS   
Helena Skylv Hansen  2004  Havnar Svimjifelag            DNS   
Kristina K Hansen  2003  Ăgir Klaksvik            DSQ  Armar ikki ˙r vatni 
Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Ëj°vn armt°k 
Ranja ═ Lßgab°  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Armar ikki ˙r vatni 
Rˇsa Hansen  2006  Svimjifelagi­ REYSTI            DSQ  Ëj°vn armt°k 
                     
 
Kapping 38, 50m Firvald Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            26.28   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            28.13   
Johan Hofgaard  1998  Havnar Svimjifelag            30.44   
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag            30.89   
Otto Jacobsen  1999  Svimjifelagi­ Flot            32.66   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik            32.87   
Sakaris Sakarisson  2001  Havnar Svimjifelag            32.95   
Sigmundur J. Djurhuus  2000  Svimjifelagi­ Flot            33.10   
Ronni Petersen  2001  Svimjifelagi­ Flot            35.06   
10  Ë­in Jßkupsson  2002  Havnar Svimjifelag            35.82   
11  H°gni H. Thomassen  2002  Havnar Svimjifelag            36.09   
12  Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag            36.99   
13  Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag            41.16   
14  Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag            41.26   
15  Mateus Magalhaes  2004  Havnar Svimjifelag            41.45   
16  Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            42.02   
17  R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag            42.83   
18  Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag            44.12   
19  Jˇhann H°jbro  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag            45.44   
20  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag            46.11   
21  Dßnjal Olsen  2004  Havnar Svimjifelag            46.51   
22  Jßkup B˙ason  2005  Su­uroyar Svimjifelag            53.29   
23  Filip Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot            54.19   
24  SÝmun Debess  2005  Su­uroyar Svimjifelag            54.27   
25  Hans Jˇn Debess Bech  2004  Su­uroyar Svimjifelag            55.01   
Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Ëj°vn armt°k. 
Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004  Svimjifelagi­ Flot            DSQ  Tjˇvstart. 
Karl Joensen  2005  Svimjifelagi­ Flot            DSQ  Ëj°vn beinsp°rk. 
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart. 
Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart. 
                     
 
Kapping 39, 4X50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ăgir 1  1999  Ăgir Klaksvik            1:50.26   
  Signhild Joensen  2000      27.18        27.18   
  Jana B. Thomsen  2000      27.42        54.60   
  Barbara Debes  2000      27.57        1:22.17   
  ┴sbj°rg Hjelm  1999      28.09        1:50.26   
                     
Hs1 Havnar 1 Ld  1994  Havnar Svimjifelag            1:50.47   
  Vßr Eidesgaard  2001      27.30        27.30   
  LÝv Eidesgaard  1999      27.42        54.72   
  Beinta Poulsdottir Debes  1997      27.10        1:21.82   
  Susanna Tummasardˇttir  2001      28.65        1:50.47   
                     
Susvim Gentur 1  2003  Su­uroyar Svimjifelag            1:56.45   
  Alisa Vestergňrd  2003      28.73        28.73   
  Brynhild Johannessen  2002      29.38        58.11   
  Sßra R. Nysted  2001      27.84        1:25.95   
  Lea Midjord  2002      30.50        1:56.45   
                     
Ăgir 2  2002  Ăgir Klaksvik            2:02.50   
  Sˇlveig Steinhˇlm  2002      31.19        31.19   
  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002      29.71        1:00.90   
  S˙sanna T Justinussen  2002      30.33        1:31.23   
  Rebekka Trygvadˇttir  2004      31.27        2:02.50   
                     
Susvim Gentur 2  2004  Su­uroyar Svimjifelag            2:10.87   
  Petra A. Nielsen  2003      31.41        31.41   
  Lilja D Jacobsen  2003      31.85        1:03.26   
  Elin Christiansen  2004      32.94        1:36.20   
  Laura Winther  2004      34.67        2:10.87   
                     
Hs 3 Ambassadors  2002  Havnar Svimjifelag            2:14.60   
  Anna H°jgaard  2004      36.59        36.59   
  Rˇ Holm Magnadˇttir  2002      32.48        1:09.07   
  Sigri­ F Hansen  2003      30.24        1:39.31   
  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998      35.29        2:14.60   
                     
Hs 3 Bluesharks  2002  Havnar Svimjifelag            2:15.66   
  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004      33.65        33.65   
  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005      33.07        1:06.72   
  Kristina ═ Skßla  2005      35.48        1:42.20   
  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004      33.46        2:15.66   
                     
Hs 3 Wahoos  2002  Havnar Svimjifelag            2:25.42   
  Nancy N. Dam  2005      36.63        36.63   
  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004      35.12        1:11.75   
  Emma Clarita Sakarisson  2003      37.58        1:49.33   
  Heidi Eliasen  1995      36.09        2:25.42   
                     
Reysta Diddurnar  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            2:28.82   
  Malan Jˇhansdˇttir  2004      34.55        34.55   
  Birita Vi­ Gil  2004      38.81        1:13.36   
  Bj°rk L S°rensen  2004      37.44        1:50.80   
  Sunniva Leo  2005      38.02        2:28.82   
                     
10  Reysta Gellurnar  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            2:30.01   
  Emma L Nagurset  2004      34.98        34.98   
  Jonna Joensen  2005      36.16        1:11.14   
  Krista T Justinussen  2005      37.76        1:48.90   
  Sßra Thomsen  2005      41.11        2:30.01   
                     
11  Ăgir 3  2003  Ăgir Klaksvik            3:39.11   
  Tanja Bogdanovic  2004      1:14.62        1:14.62   
  Lea Osberg H°jsted  2008      29.56        1:44.18   
  Durita J. Vang  2006      59.72        2:43.90   
  Kßra A. Sigur­sson  2009      55.21        3:39.11   
                     
12  Ăgir 4  2004  Ăgir Klaksvik            3:59.19   
  Sandra K. S. Niclasen  2008      52.90        52.90   
  Tˇra Bj°rk Sigur­sdˇttir  2005      1:08.15        2:01.05   
  Sita K. Samson  2006      1:05.74        3:06.79   
  Lena R. Loburak  2007      52.40        3:59.19   
                     
Fs Gentur  1994  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNS   
                   
                   
                   
                DNS   
                     
Reysta Diddur  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            DNS   
                   
                   
                   
                DNS   
                     
                     
 
Kapping 40, 4X50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Susvim Dreingir 1  1998  Su­uroyar Svimjifelag            1:41.82   
  Rˇland Toftum  1998      23.79        23.79   
  Hugin NŠs Lave  2001      25.87        49.66   
  Bartal Debess  2002      27.10        1:16.76   
  Rˇi Bech  2001      25.06        1:41.82   
                     
Hs1 Havnar 1 Lh  1994  Havnar Svimjifelag            1:47.34   
  Niels Nattestad  1998      26.64        26.64   
  Johan Dam  2002      26.96        53.60   
  Bartal Eidesgaard  2003      26.34        1:19.94   
  Johan Hofgaard  1998      27.40        1:47.34   
                     
Flot1  1999  Svimjifelagi­ Flot            1:51.43   
  Otto Jacobsen  1999      26.41        26.41   
  Ronni Petersen  2001      27.68        54.09   
  Sigmundur J. Djurhuus  2000      28.99        1:23.08   
  Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001      28.35        1:51.43   
                     
Hs 3 Ambassadors  2001  Havnar Svimjifelag            1:59.59   
  Ë­in Jßkupsson  2002      30.51        30.51   
  Jˇnas L. Schiller  2003      30.99        1:01.50   
  Sakaris Sakarisson  2001      28.20        1:29.70   
  H°gni H. Thomassen  2002      29.89        1:59.59   
                     
Susvim Dreingir 2  2002  Su­uroyar Svimjifelag            2:07.50   
  R˙ni Bech  2002      30.38        30.38   
  Rani Jacobsen  2001      29.76        1:00.14   
  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003      32.78        1:32.92   
  R˙ni Dahl  2004      34.58        2:07.50   
                     
Hs 3 Bluesharks  2002  Havnar Svimjifelag            2:15.03   
  PŠtur H°jgaard  1999      30.52        30.52   
  Jˇhannis Erlendsson  2003      32.90        1:03.42   
  Dßnjal Olsen  2004      38.21        1:41.63   
  Mateus Magalhaes  2004      33.40        2:15.03   
                     
Susvim Dreingir 3  2004  Su­uroyar Svimjifelag            2:35.12   
  Teitur Winther  2005      39.77        39.77   
  Jßkup B˙ason  2005      37.77        1:17.54   
  SÝmun Debess  2005      39.19        1:56.73   
  Andreas Debess  2006      38.39        2:35.12   
                     
Ăgir  2000  Ăgir Klaksvik            3:11.78   
  Brandur A. Matras  2003      38.42        38.42   
  Rˇkur Dragaberg  2004      46.84        1:25.26   
  Jˇnatan Nor­berg  2007      56.50        2:21.76   
  Tˇrßlvur S. Brestisson  2003      50.02        3:11.78   
                     
Fs K˙llar  2002  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart. 
                     
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.25.07  Prentdagur  23 October 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  17:04