┌rslit Tilsamans - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU 2015    Prentdagur  03 May 2015   
  Sta­ur  KlaksvÝk    Prenta­ kl  18:22   
  Fyrireikari  SSF         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  02 May 2015         
 
 
Kapping 1, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Sßra R. Nysted  2001    480  33.93        1:10.50   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Karin Midjord  2001    450          1:12.06   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Brynhild Johannessen  2002    410  36.64        1:14.33   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
S˙sanna T Justinussen  2002    358  37.10        1:17.73   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Maibritt Niclassen  2001    299  39.91        1:22.58   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Rˇ Holm Magnadˇttir  2002    263          1:26.10   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Estir Bor­oy  2001    197  46.31        1:34.76   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Ronja Hognadˇttir  2002              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 1, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Alisa Vestergňrd  2003    392  35.40        1:15.45   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Petra A. Nielsen  2003    306  39.42        1:21.94   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Lilja D Jacobsen  2003    301          1:22.36   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Sigri­ F Hansen  2003    285          1:23.88   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Elin Christiansen  2004    233  41.57        1:29.63   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Laura Winther  2004    196  46.29        1:34.97   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Kristianna Joensen  2003    196  44.97        1:35.03   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Sesilia Feilberg  2003    183  47.07        1:37.13   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Anna Hojgaard  2004    172  47.33        1:39.28   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
10  Malan Jˇhansdˇttir  2004    153  49.28        1:43.22   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
11  Naina Mortensen  2004    86          2:04.76   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 1, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 10 ßr og yngri 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Kristina ═ Skßla  2005    206  45.73        1:33.43   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    172          1:39.13   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Nancy Dam  2005    133          1:47.97   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Jonna Joensen  2005    127  53.04        1:49.77   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Birgit Thomsen  2006    97  56.58        1:59.96   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 2, 800m FrÝsvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag        500m  600m  700m       











 
Birni Sigvardsen  1999    519  1:03.45  2:11.28  3:21.40  4:32.54  9:11.47   
  Havnar Svimjifelag        5:42.61  6:53.31  8:02.73       
                     
Otto Jacobsen  1999    335  1:11.74  2:31.96  3:54.79  5:15.84  10:38.26   
  Svimjifelagi­ Flot        6:37.71  7:59.55  9:19.65       
                     
 
Kapping 3, 400m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Sßra R. Nysted  2001    710  1:03.93  2:11.80  3:19.99    4:23.22   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Vßr Eidesgaard  2001    668  1:05.28  2:13.30  3:22.04    4:28.54   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Lea Midjord  2002    437  1:12.17  2:30.09  3:50.46    5:09.44   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Susanna Tummasardˇttir  2001    424  1:14.45  2:34.15  3:54.23    5:12.46   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Brynhild Johannessen  2002    385  1:16.97  2:41.19  4:03.72    5:22.61   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 3, 400m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Alisa Vestergňrd  2003    406  1:13.66  2:33.91  3:56.13    5:17.04   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Ey­ri­ Mortensen  2003    355  1:17.73  2:42.82  4:08.82    5:31.66   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Lilja D Jacobsen  2003    318  1:18.90  2:47.33  4:16.27    5:43.73   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 4, 50m Ryggsvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Birni Sigvardsen  1999    355          31.91   
  Havnar Svimjifelag                   
Denis Voropaev  2000    254          35.67   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Otto Jacobsen  1999    244          36.15   
  Svimjifelagi­ Flot                   
Sigmundur J. Djurhuus  2000    217          37.58   
  Svimjifelagi­ Flot                   
PŠtur H°jgaard  1999    183          39.77   
  Havnar Svimjifelag                   
Bergur Johansen  2000    170          40.76   
  Havnar Svimjifelag                   
 
Kapping 4, 50m Ryggsvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Rˇi Bech  2001    336          32.52   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Hugin NŠs Lave  2001    270          34.96   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Johan N. Dam  2002    255          35.62   
  Havnar Svimjifelag                   
Rˇkur Holm Joensen  2001    248          35.96   
  Havnar Svimjifelag                   
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001    209          38.05   
  Svimjifelagi­ Flot                   
Ronni Petersen  2001    187          39.51   
  Svimjifelagi­ Flot                   
Andrew Gunnarson Nielsen  2001    176          40.30   
  Havnar Svimjifelag                   
R˙ni Bech  2002    163          41.32   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Bartal Debess  2002    140          43.54   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
10  Finnur Hansen  2001    139          43.64   
  Havnar Svimjifelag                   
11  Hans Jßkup Juul  2001    137          43.85   
  Havnar Svimjifelag                   
12  Magnus Kristiansen  2002    124          45.24   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
13  Bjartur Nˇn  2002    104          47.96   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
14  Pauli Jacobsen  2002    94          49.56   
  Havnar Svimjifelag                   
15  Martin Sivertsen  2002    83          51.73   
  Ăgir Klaksvik                   
Sakaris Sakarisson  2001              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
Esmar Hansen  2002              DSQ  Stˇ­ ß botni 
  Ăgir Klaksvik                   
 
Kapping 4, 50m Ryggsvimjing Menn, Finalur 12 ßr og yngri 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Bartal E. Eidesgaard  2003    272          34.88   
  Havnar Svimjifelag                   
Bjarti H°jbro  2003    167          40.99   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
Jˇhannis Erlendsson  2003    148          42.74   
  Havnar Svimjifelag                   
Jˇnatan Lervig  2003    145          42.98   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
R˙ni Dahl  2004    133          44.27   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Bergur Poulsen  2003    123          45.37   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Teitur Winther  2005    111          46.91   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
John Thomsen BŠrendsen  2004    95          49.41   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Marius Steinhˇlm  2005    93          49.82   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
10  Dßnjal Olsen  2004    91          50.13   
  Havnar Svimjifelag                   
11  Dßvid Gislason  2005    86          51.18   
  Havnar Svimjifelag                   
12  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003    74          53.74   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
13  Tˇti Christiansen  2006    69          55.02   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
14  Hans Jacob Hjelm  2003    66          55.82   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
15  Tˇki Hßkunarson  2003    62          57.08   
  Havnar Svimjifelag                   
16  Andreas Debess  2006    58          58.17   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
17  Bergur Jokladal  2004    24          1:17.59   
  Havnar Svimjifelag                   
Bjarti Ludvig  2006              DSQ  ┴ b˙ki Ý mßl 
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Hans Jˇn Debess Bech  2004              DSQ  ┴ b˙kin mitt Ý hyli. 
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Jˇhann H°jbro  2004              DSQ  ┴ b˙ki inn Ý vend. 
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
SÝmun Debess  2005              DSQ  ┴ b˙ki inn Ý vend. 
  Su­uroyar Svimjifelag                   
 
Kapping 5, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Vßr Eidesgaard  2001    552          29.71   
  Havnar Svimjifelag                   
Sßra R. Nysted  2001    549          29.77   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Karin Midjord  2001    403          33.00   
  Havnar Svimjifelag                   
Susanna Tummasardˇttir  2001    363          34.15   
  Havnar Svimjifelag                   
Lea Midjord  2002    330          35.25   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    297          36.51   
  Ăgir Klaksvik                   
Estir Bor­oy  2001    252          38.56   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
Sˇlveig Steinhˇlm  2002    248          38.77   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Aimi ┴ Lakjuni  2002    191          42.28   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
10  Miriam Larsen  2002    131          47.97   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
 
Kapping 5, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Alisa Vestergňrd  2003    325          35.45   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Rebekka Trygvadˇttir  2004    266          37.89   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Petra A. Nielsen  2003    183          42.92   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Kristianna Joensen  2003    180          43.15   
  Havnar Svimjifelag                   
Malan Jˇhansdˇttir  2004    154          45.41   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Bj°rt Sigur­sson  2004    137          47.23   
  Ăgir Klaksvik                   
Sesilia Feilberg  2003    113          50.32   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
 
Kapping 5, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 10 ßr og yngri 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    145          46.37   
  Havnar Svimjifelag                   
Kristina ═ Skßla  2005    137          47.25   
  Havnar Svimjifelag                   
Marjun Hjelm  2005    83          55.69   
  Ăgir Klaksvik                   
Sonja Eysturdal  2005    65          1:00.42   
  Ăgir Klaksvik                   
Birgit Thomsen  2006              DSQ  Ëj°vn armt°k 
  Su­uroyar Svimjifelag                   
 
Kapping 6, 100m Firvald Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Rˇkur Trygvason  2000    310  33.22        1:11.59   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
 
Kapping 6, 100m Firvald Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Rˇi Bech  2001    383  30.74        1:06.74   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Heini Hentze  2001    322  33.28        1:10.66   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Hugin NŠs Lave  2001    258  35.80        1:16.13   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Rani Jacobsen  2001    162  40.00        1:28.91   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 7, 200m Blanda­ Kvinnur, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Sßra R. Nysted  2001    410  35.02  1:17.51  2:02.38    2:47.63   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Lea Midjord  2002    376  37.96  1:25.55  2:13.04    2:52.50   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
S˙sanna T Justinussen  2002    376  1:21.52  2:14.50  2:52.61    2:52.61   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Sˇlveig Steinhˇlm  2002    302  40.53  1:27.56  2:23.86    3:05.55   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Estir Bor­oy  2001    229  41.13  3:23.59      3:23.59   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 7, 200m Blanda­ Kvinnur, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Alisa Vestergňrd  2003    384  38.92  1:21.93  2:13.33    2:51.35   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Sigri­ F Hansen  2003    320  40.58  1:25.71  2:19.77    3:02.00   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Elin Christiansen  2004    250  46.45  1:34.48  2:34.98    3:17.72   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 8, 100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Birni Sigvardsen  1999    456  27.91        58.36   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Rˇkur Trygvason  2000    430  28.50        59.53   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
H˙ni Vestergaard  1999    427  28.19        59.67   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Otto Jacobsen  1999    366  29.97        1:02.78   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
Denis Voropaev  2000    331  30.80        1:04.95   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
PŠtur H°jgaard  1999    207  36.41        1:15.90   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Bergur Johansen  2000    180  35.85        1:19.53   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Sigmundur J. Djurhuus  2000              DSQ  Tjˇvstart 
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
 
Kapping 8, 100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Rˇi Bech  2001    449  27.66        58.67   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Heini Hentze  2001    401  29.33        1:00.94   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Johan N. Dam  2002    358  30.56        1:03.26   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Hugin NŠs Lave  2001    341  30.44        1:04.32   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Rˇkur Holm Joensen  2001    330  30.90        1:04.98   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Rani Jacobsen  2001    259  34.13        1:10.43   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001    251  34.99        1:11.18   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
Andrew Gunnarson Nielsen  2001    236  35.00        1:12.63   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Ë­in Jßkupsson  2002    217  35.71        1:14.74   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
10  Magnus Kristiansen  2002    191  35.98        1:17.91   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
11  Hans Jßkup Juul  2001    158  37.90        1:22.99   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
12  Bartal Debess  2002    156  38.29        1:23.31   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
13  Finnur Hansen  2001    136  39.62        1:27.22   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
14  Martin Sivertsen  2002    135  41.34        1:27.44   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
15  Bjartur Nˇn  2002    130  40.06        1:28.71   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
16  Pauli Jacobsen  2002    79  47.26        1:44.39   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Sakaris Sakarisson  2001              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Ronni Petersen  2001              DSQ  Tjˇvstart 
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
R˙ni Bech  2002              DSQ  Tjˇvstart 
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 8, 100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 12 ßr og yngri 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Bartal E. Eidesgaard  2003    347  30.82        1:03.94   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Bergur Poulsen  2003    214  34.55        1:15.08   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Jˇnatan Lervig  2003    183  37.32        1:19.12   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Jˇhannis Erlendsson  2003    180  37.53        1:19.52   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Bjarti H°jbro  2003    160  39.33        1:22.75   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Jˇhann H°jbro  2004    153  40.50        1:23.93   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Marius Steinhˇlm  2005    137  40.69        1:27.05   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Teitur Winther  2005    129  42.58        1:28.82   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
R˙ni Dahl  2004    129  39.29        1:28.87   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
10  Hans Jacob Hjelm  2003    118  41.22        1:31.54   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
11  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003    107  43.32        1:34.59   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
12  Tˇki Hßkunarson  2003    93  45.32        1:38.98   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
13  Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004    93  45.11        1:39.14   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
14  SÝmun Debess  2005    88  44.68        1:40.67   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
15  Hans Jˇn Debess Bech  2004    80  45.16        1:44.25   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
16  John Thomsen BŠrendsen  2004    79  46.80        1:44.62   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
17  Dßvid Gislason  2005    77  46.00        1:45.51   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
18  Andreas Debess  2006    74  50.52        1:46.91   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
19  Dßnjal Olsen  2004    64  50.66        1:51.81   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
20  Filip Hansen  2005    63  1:52.83        1:52.83   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
21  Tˇti Christiansen  2006    60  53.31        1:54.53   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
22  Bjarti Ludvig  2006    59  52.27        1:55.30   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
23  H°gni H. Thomassen  2003    53  1:59.01        1:59.01   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Bergur Jokladal  2004              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Jˇnas L. Schiller  2003              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 9, 4X50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Team Marlon  2001    502          1:57.27   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
  Alisa Vestergňrd  2003      29.57        29.57   
  Brynhild Johannessen  2002      29.96        59.53   
  Lea Midjord  2002      31.21        1:30.74   
  Sßra R. Nysted  2001      26.53        1:57.27   
                     
Reysti Gellurnar  2002    347          2:12.60   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
  Sˇlveig Steinhˇlm  2002      32.20        32.20   
  Aimi ┴ Lakjuni  2002      32.42        1:04.62   
  Miriam Larsen  2002      36.35        1:40.97   
  S˙sanna T Justinussen  2002      31.63        2:12.60   
                     
Havnar Hs1  2001              DSQ  Aldurssamansetingin 
  Havnar Svimjifelag                   
  Vßr Eidesgaard  2001      57.27           
  Karin Midjord  2001                 
  Susanna Tummasardˇttir  2001                 
  Ey­ri­ Mortensen  2003      27        DSQ   
                     
 
Kapping 9, 4X50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Susvim Sisters  2003    304          2:18.63   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
  Petra A. Nielsen  2003      34.11        34.11   
  Lilja D Jacobsen  2003      33.06        1:07.17   
  Laura Winther  2004      37.78        1:44.95   
  Elin Christiansen  2004      33.68        2:18.63   
                     
Ăgir Diddurnar  2003    165          2:49.74   
  Ăgir Klaksvik                   
  Sonja Eysturdal  2005      43.30        43.30   
  Kristina Hansen  2003      42.71        1:26.01   
  Marjun Hjelm  2005      44.49        2:10.50   
  Bj°rt Sigur­sson  2004      39.24        2:49.74   
                     
Hs Bluesharks  2003              DSQ  Aldurssamansetingin 
  Havnar Svimjifelag                   
  Kristianna S. Joensen  2003      49.74           
  Kristina ═ Skßla  2005                 
  Sigri­ F Hansen  2003                 
  Anna Hojgaard  2004      74        DSQ   
                     
Hs R  2004              DSQ  Aldurssamansetingin 
  Havnar Svimjifelag                   
  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004      18.63           
  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004                 
  Miriam Mortensen  2004                 
  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005      63        DSQ   
                     
Reysti Powergirls  2004              DSQ  Tjˇvstart 
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
  Malan Jˇhansdˇttir  2004      38.63        38.63   
                     
 
Kapping 9, 4X50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 10 ßr og yngri 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Reysti Diddurnar  2005    132          3:03.07   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
  Jonna Joensen  2005      41.81        41.81   
  Rˇsa Hansen  2006      46.70        1:28.51   
  Sßra Thomsen  2005      51.48        2:19.99   
  Krista T Justinussen  2005      43.08        3:03.07   
                     
 
Kapping 10, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Birni Sigvardsen  1999    342  33.71        1:09.94   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Otto Jacobsen  1999    259  37.28        1:16.75   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
Denis Voropaev  2000    250  37.39        1:17.64   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Sigmundur J. Djurhuus  2000    218  38.72        1:21.21   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
Bergur Johansen  2000    164  43.21        1:29.30   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 10, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Rˇi Bech  2001    298  34.60        1:13.24   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Hugin NŠs Lave  2001    284  36.40        1:14.45   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Johan N. Dam  2002    278  36.54        1:14.96   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001    187  41.64        1:25.47   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
Ronni Petersen  2001    162  42.42        1:29.71   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
R˙ni Bech  2002    151  43.92        1:31.85   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Bartal Debess  2002    129  46.92        1:36.81   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Bjartur Nˇn  2002    110  48.36        1:42.00   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Martin Sivertsen  2002    106  48.99        1:43.14   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Sakaris Sakarisson  2001              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Hans Jßkup Juul  2001              DSQ  Hoppa­i ß botninum 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 10, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur 12 ßr og yngri 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Bjarti H°jbro  2003    166  43.32        1:29.04   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Jˇnatan Lervig  2003    147  45.93        1:32.71   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
R˙ni Dahl  2004    145  45.20        1:33.07   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Bergur Poulsen  2003    129  45.93        1:36.64   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Marius Steinhˇlm  2005    108  50.80        1:42.72   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Teitur Winther  2005    106  50.11        1:43.24   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
SÝmun Debess  2005    94  51.62        1:47.46   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
John Thomsen BŠrendsen  2004    87  52.47        1:50.24   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Hans Jacob Hjelm  2003    72  58.19        1:57.40   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
10  Tˇti Christiansen  2006    69  57.47        1:58.89   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
11  Andreas Debess  2006    65  2:01.39        2:01.39   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Bjarti Ludvig  2006              DSQ  Ikki varandi r°rsla 
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Hans Jˇn Debess Bech  2004              DSQ  ┴ b˙ki Ý vending 
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Jˇhann H°jbro  2004              DSQ  Svam ß b˙kinum 
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Jˇhannis Erlendsson  2003              DSQ  ┴ b˙ki Ý vending 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003              DSQ  Tjˇvstart 
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 11, 800m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag        500m  600m  700m       











 
Sßra R. Nysted  2001    699  1:05.40  2:14.77  3:23.80  4:32.99  9:02.02   
  Su­uroyar Svimjifelag        5:42.38  6:50.67  7:58.35       
                     
Vßr Eidesgaard  2001    698  1:05.05  2:14.40  3:23.16  4:32.42  9:02.27   
  Havnar Svimjifelag        5:41.60  6:50.14  7:57.71       
                     
Lea Midjord  2002    427  1:15.15  2:35.17  3:56.11  5:17.18  10:38.82   
  Su­uroyar Svimjifelag        6:38.96  8:00.23  9:21.05       
                     
Susanna Tummasardˇttir  2001    413  1:14.66  2:35.36  3:57.48  5:20.18  10:45.78   
  Havnar Svimjifelag        6:42.09  8:04.08  9:25.85       
                     
S˙sanna T Justinussen  2002    409  1:15.62  2:37.12  3:57.67  5:19.90  10:47.61   
  Svimjifelagi­ REYSTI        6:42.38  8:04.47  9:26.82       
                     
 
Kapping 12, 200m FrÝsvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Birni Sigvardsen  1999    503  28.77  1:00.60  1:32.97    2:04.94   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Denis Voropaev  2000    316  32.86  2:25.87  1:49.66    2:25.87   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
 
Kapping 12, 200m FrÝsvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Rˇi Bech  2001    384  29.90  1:04.87  1:40.90    2:16.60   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Hugin NŠs Lave  2001    358  31.22  1:06.67  1:43.47    2:19.84   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Johan N. Dam  2002    349  32.14  1:08.56  1:45.56    2:21.02   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Rˇkur Holm Joensen  2001    334  32.21  1:08.38  1:46.40    2:23.10   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Rani Jacobsen  2001    275  35.38  1:14.87  1:53.44    2:32.67   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Andrew Gunnarson Nielsen  2001    256  36.53  1:18.20  1:59.01    2:36.38   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Ë­in Jßkupsson  2002    247  37.29  1:18.55  1:59.60    2:38.37   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001    235  35.56  1:16.39  1:59.72    2:41.00   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
Bartal Debess  2002    161  40.07  1:28.38  2:17.30    3:02.57   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
10  R˙ni Bech  2002    129  42.62  1:35.06  2:26.29    3:16.52   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Sakaris Sakarisson  2001              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 12, 200m FrÝsvimjing Menn, Finalur 12 ßr og yngri 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Bartal E. Eidesgaard  2003    343  32.82  1:09.48  1:47.09    2:21.88   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Jˇnatan Lervig  2003    182  39.84  1:25.72  2:12.63    2:55.12   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Jˇhannis Erlendsson  2003    174  39.92  1:26.49  2:13.50    2:57.85   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Jˇhann H°jbro  2004    173  41.99  1:27.95  2:14.51    2:58.09   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
R˙ni Dahl  2004    149  41.79  1:31.42  2:20.16    3:07.10   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Marius Steinhˇlm  2005    145  42.11  1:32.40  2:23.00    3:09.06   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Teitur Winther  2005    133  46.24  1:36.88  2:27.48    3:14.48   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
SÝmun Debess  2005    105  45.62  1:40.74  2:36.53    3:30.06   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Hans Jˇn Debess Bech  2004    98  47.12  2:42.66  3:35.38    3:35.38   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
10  Hans Jacob Hjelm  2003    87  45.58  1:44.17  2:38.18    3:43.56   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 13, 50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Sßra R. Nysted  2001    615          27.33   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Vßr Eidesgaard  2001    587          27.76   
  Havnar Svimjifelag                   
Karin Midjord  2001    483          29.62   
  Havnar Svimjifelag                   
Brynhild Johannessen  2002    467          29.95   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Susanna Tummasardˇttir  2001    426          30.89   
  Havnar Svimjifelag                   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    416          31.14   
  Ăgir Klaksvik                   
Sˇlveig Steinhˇlm  2002    396          31.64   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Lea Midjord  2002    383          32.01   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Aimi ┴ Lakjuni  2002    370          32.36   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
10  Estir Bor­oy  2001    367          32.47   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
11  Maibritt Niclassen  2001    359          32.70   
  Ăgir Klaksvik                   
12  Rˇ Holm Magnadˇttir  2002    292          35.04   
  Havnar Svimjifelag                   
13  Miriam Larsen  2002    259          36.46   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Ronja Hognadˇttir  2002              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
 
Kapping 13, 50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Alisa Vestergňrd  2003    480          29.68   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Ey­ri­ Mortensen  2003    374          32.27   
  Havnar Svimjifelag                   
Sigri­ F Hansen  2003    366          32.48   
  Havnar Svimjifelag                   
Rebekka Trygvadˇttir  2004    349          33.00   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Lilja D Jacobsen  2003    335          33.45   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Elin Christiansen  2004    330          33.64   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Petra A. Nielsen  2003    313          34.23   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Katrina Vang  2003    290          35.10   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
Sesilia Feilberg  2003    270          35.94   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
10  Kristianna Joensen  2003    266          36.12   
  Havnar Svimjifelag                   
11  Anna Hojgaard  2004    253          36.75   
  Havnar Svimjifelag                   
12  Emma L Nagurset  2004    245          37.11   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
13  Malan Jˇhansdˇttir  2004    243          37.24   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
14  Laura Winther  2004    236          37.62   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
15  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    224          38.25   
  Havnar Svimjifelag                   
16  Bjorg Ëlavsdˇttir  2004    182          41.00   
  Havnar Svimjifelag                   
17  Bj°rt Sigur­sson  2004    179          41.19   
  Ăgir Klaksvik                   
18  Miriam Mortensen  2004    161          42.71   
  Havnar Svimjifelag                   
19  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004    159          42.89   
  Havnar Svimjifelag                   
20  Kristina Hansen  2003    150          43.73   
  Ăgir Klaksvik                   
21  Naina Mortensen  2004    144          44.29   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
22  Osla Larsen  2004    95          50.86   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
23  Bj°rk L S°rensen  2004    79          53.97   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Bßra Nattestad  2004              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
Tanja Bogdanovic  2004              DSQ  Toga­i seg fram 
  Ăgir Klaksvik                   
 
Kapping 13, 50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 10 ßr og yngri 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    228          38.05   
  Havnar Svimjifelag                   
Kristina ═ Skßla  2005    219          38.54   
  Havnar Svimjifelag                   
Sunniva Leo  2005    217          38.69   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Jonna Joensen  2005    178          41.28   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Krista T Justinussen  2005    158          43.00   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Nancy Dam  2005    156          43.14   
  Havnar Svimjifelag                   
Sonja Eysturdal  2005    144          44.28   
  Ăgir Klaksvik                   
Birgit Thomsen  2006    139          44.84   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Marjun Hjelm  2005    135          45.26   
  Ăgir Klaksvik                   
10  Rˇsa Hansen  2006    133          45.45   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
11  Sßra Thomsen  2005    74          55.21   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
12  Lea Osberg H°jsted  2008    45          1:05.31   
  Ăgir Klaksvik                   
13  Margit H°jbro  2007    32          1:12.75   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
 
Kapping 14, 200m Blanda­ Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Rˇkur Trygvason  2000    443  30.90  1:09.79  1:49.61    2:23.79   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Otto Jacobsen  1999    252  36.47  1:22.18  2:15.67    2:53.47   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
 
Kapping 14, 200m Blanda­ Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Rˇi Bech  2001    325  33.82  1:14.08  2:02.76    2:39.41   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Hugin NŠs Lave  2001    296  37.02  1:20.03  2:05.14    2:44.40   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Rani Jacobsen  2001    210  44.72  1:33.66  2:21.95    3:04.17   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 15, 200m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Sßra R. Nysted  2001    486  39.00  1:22.39  2:06.49    2:51.09   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Karin Midjord  2001    463  39.86  1:24.27  2:09.51    2:53.88   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Lea Midjord  2002    353  45.22  1:34.21  2:22.65    3:10.34   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Aimi ┴ Lakjuni  2002    347  43.83  1:32.33  2:21.63    3:11.40   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    347  43.33  1:32.34  2:22.71    3:11.47   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Maibritt Niclassen  2001    300  45.49  1:36.05  2:28.60    3:20.91   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Estir Bor­oy  2001    206  50.46  1:49.93  2:49.33    3:47.53   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 15, 200m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Rebekka Trygvadˇttir  2004    245  48.89  1:42.75  2:37.67    3:34.85   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Kristianna S. Joensen  2003    198  52.72  1:53.20  2:54.85    3:50.71   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Katrina Vang  2003    184  53.07  1:53.71  2:55.30    3:56.46   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Naina Mortensen  2004    128  58.17  2:06.73  3:18.23    4:26.99   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 16, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Rˇkur Trygvason  2000    462          32.65   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Sigmundur J. Djurhuus  2000    226          41.41   
  Svimjifelagi­ Flot                   
PŠtur H°jgaard  1999    153          47.18   
  Havnar Svimjifelag                   
Bergur Johansen  2000    146          47.91   
  Havnar Svimjifelag                   
 
Kapping 16, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Rˇi Bech  2001    331          36.47   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Hugin NŠs Lave  2001    328          36.59   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Rani Jacobsen  2001    294          37.97   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Heini Hentze  2001    283          38.44   
  Havnar Svimjifelag                   
Rˇkur Holm Joensen  2001    220          41.80   
  Havnar Svimjifelag                   
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001    218          41.92   
  Svimjifelagi­ Flot                   
Ronni Petersen  2001    197          43.38   
  Svimjifelagi­ Flot                   
Ë­in Jßkupsson  2002    169          45.62   
  Havnar Svimjifelag                   
Hans Jßkup Juul  2001    155          46.99   
  Havnar Svimjifelag                   
10  Noah Mneney  2002    153          47.14   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
11  Magnus Kristiansen  2002    146          47.85   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
12  Bjartur Nˇn  2002    137          48.92   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
13  Bartal Debess  2002    110          52.62   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
14  Finnur Hansen  2001    86          57.19   
  Havnar Svimjifelag                   
15  Pauli Jacobsen  2002    79          58.74   
  Havnar Svimjifelag                   
Sakaris Sakarisson  2001              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
 
Kapping 16, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 12 ßr og yngri 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Bartal E. Eidesgaard  2003    231          41.11   
  Havnar Svimjifelag                   
Bergur Poulsen  2003    148          47.72   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
R˙ni Dahl  2004    118          51.46   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Bjarti H°jbro  2003    111          52.47   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
Jˇhann H°jbro  2004    106          53.27   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
Jˇnatan Lervig  2003    105          53.47   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003    95          55.28   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Andreas Debess  2006    61          1:03.97   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004    60          1:04.43   
  Svimjifelagi­ Flot                   
10  Hans Jˇn Debess Bech  2004    57          1:05.35   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
11  John Thomsen BŠrendsen  2004    57          1:05.44   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
12  Dßvid Gislason  2005    54          1:06.73   
  Havnar Svimjifelag                   
13  Tˇti Christiansen  2006    44          1:11.19   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
14  Dßnjal Olsen  2004    42          1:12.23   
  Havnar Svimjifelag                   
Bergur Jokladal  2004              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
Dßvur F. Juul  2003              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
Jˇnas L. Schiller  2003              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
Filip Hansen  2005              DSQ  Ein hond Ý mßl 
  Svimjifelagi­ Flot                   
Hans Jacob Hjelm  2003              DSQ  Crawl beinsp°rk 
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Marius Steinhˇlm  2005              DSQ  Crawl beinsp°rk 
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
SÝmun Debess  2005              DSQ  Ëj°vn armt°k 
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Tˇki Hßkunarson  2003              DSQ  Ein hond Ý vending 
  Havnar Svimjifelag                   
 
Kapping 17, 100m Blanda­ Kvinnur, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Sßra R. Nysted  2001    640  32.28        1:06.97   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Vßr Eidesgaard  2001    548  33.39        1:10.53   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Karin Midjord  2001    469  35.01        1:14.31   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Susanna Tummasardˇttir  2001    417  35.62        1:17.23   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Brynhild Johannessen  2002    403  35.80        1:18.14   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    360  38.36        1:21.14   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
S˙sanna T Justinussen  2002    337  38.23        1:22.96   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Lea Midjord  2002    334  38.45        1:23.14   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Maibritt Niclassen  2001    295  41.66        1:26.68   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
10  Aimi ┴ Lakjuni  2002    293  42.10        1:26.90   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
11  Sˇlveig Steinhˇlm  2002    289  38.93        1:27.30   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
12  Rˇ Holm Magnadˇttir  2002    250  1:31.65        1:31.65   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
13  Estir Bor­oy  2001    249  42.88        1:31.76   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
14  Miriam Larsen  2002    178  49.33        1:42.49   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
 
Kapping 17, 100m Blanda­ Kvinnur, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Alisa Vestergňrd  2003    407  35.94        1:17.88   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Ey­ri­ Mortensen  2003    365  39.05        1:20.75   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Lilja D Jacobsen  2003    325  38.78        1:23.94   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Sigri­ F Hansen  2003    307  40.50        1:25.58   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Rebekka Trygvadˇttir  2004    292  41.33        1:27.03   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Elin Christiansen  2004    268  41.61        1:29.47   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Kristianna Joensen  2003    207  42.39        1:37.47   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Laura Winther  2004    190  48.14        1:40.34   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Malan Jˇhansdˇttir  2004    185  46.59        1:41.33   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
10  Sesilia Feilberg  2003    176  46.30        1:42.96   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
11  Anna Hojgaard  2004    173  1:43.52        1:43.52   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
12  Emma L Nagurset  2004    145  52.34        1:49.76   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
13  Bjorg Ëlavsdˇttir  2004    140  49.40        1:51.00   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
14  Naina Mortensen  2004    99  2:04.58        2:04.58   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Bj°rt Sigur­sson  2004              DSQ  ┴ b˙ki Ý rygg vend. 
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Petra A. Nielsen  2003              DSQ  ┴ b˙ki Ý ryggvend. 
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 17, 100m Blanda­ Kvinnur, Finalur 10 ßr og yngri 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Kristina ═ Skßla  2005    199  45.52        1:38.87   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    184  45.40        1:41.40   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Nancy Dam  2005    148  52.93        1:48.92   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Sonja Eysturdal  2005    116  1:58.32        1:58.32   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Birgit Thomsen  2006              DSQ  ┴ b˙ki Ý rygg 
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 18, 4X100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Reysti Flying Boys  1999    378          4:13.47   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
  Rˇkur Trygvason  2000      29.20  1:00.12      1:00.12   
  Ëli Poulsen  1999      29.56  1:02.33      2:02.45   
  Denis Voropaev  2000      30.31  1:04.39      3:06.84   
  Petur Pauli ┴ H°vdanum  2000      30.25  1:06.63      4:13.47   
                     
 
Kapping 18, 4X100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Havnar Hs1  2001    348          4:20.45   
  Havnar Svimjifelag                   
  Heini Hentze  2001      29.97  1:01.60      1:01.60   
  Andrew Gunnarson Nielsen  2001      34.37  1:11.98      2:13.58   
  Rˇkur Holm Joensen  2001      30.03  1:04.70      3:18.28   
  Johan N. Dam  2002      29.60  1:02.17      4:20.45   
                     
Susvim Dreingir  2001    344          4:21.43   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
  Hugin NŠs Lave  2001      30.64  1:04.15      1:04.15   
  Rani Jacobsen  2001      32.33  1:08.03      2:12.18   
  Bartal Debess  2002      33.41  1:14.42      3:26.60   
  Rˇi Bech  2001      25.85  54.83      4:21.43   
                     
 
Kapping 19, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Sßra R. Nysted  2001    498          32.42   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Brynhild Johannessen  2002    406          34.69   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Karin Midjord  2001    398          34.93   
  Havnar Svimjifelag                   
S˙sanna T Justinussen  2002    356          36.26   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Maibritt Niclassen  2001    291          38.74   
  Ăgir Klaksvik                   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    290          38.81   
  Ăgir Klaksvik                   
Estir Bor­oy  2001    212          43.09   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
Ronja Hognadˇttir  2002              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
 
Kapping 19, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Alisa Vestergňrd  2003    400          34.86   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Lilja D Jacobsen  2003    314          37.78   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Petra A. Nielsen  2003    294          38.63   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Elin Christiansen  2004    234          41.67   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Kristianna Joensen  2003    208          43.31   
  Havnar Svimjifelag                   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    201          43.84   
  Havnar Svimjifelag                   
Katrina Vang  2003    186          45.01   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
Laura Winther  2004    176          45.81   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Bjorg Ëlavsdˇttir  2004    142          49.17   
  Havnar Svimjifelag                   
10  Emma L Nagurset  2004    136          49.95   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
11  Malan Jˇhansdˇttir  2004    128          50.99   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
12  Naina Mortensen  2004    79          59.71   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
13  Osla Larsen  2004    71          1:02.03   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Bßra Nattestad  2004              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
Anna Hojgaard  2004              DSQ  Ei var. r°rs. Ý ven 
  Havnar Svimjifelag                   
Sesilia Feilberg  2003              DSQ  Ei var. r°rs. Ý ven 
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
 
Kapping 19, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 10 ßr og yngri 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Kristina ═ Skßla  2005    207          43.43   
  Havnar Svimjifelag                   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    179          45.60   
  Havnar Svimjifelag                   
Nancy Dam  2005    142          49.20   
  Havnar Svimjifelag                   
Sunniva Leo  2005    124          51.51   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Rˇsa Hansen  2006    120          52.10   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Sonja Eysturdal  2005    112          53.31   
  Ăgir Klaksvik                   
Marjun Hjelm  2005    103          54.80   
  Ăgir Klaksvik                   
Birgit Thomsen  2006    84          58.66   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Sßra Thomsen  2005    62          1:04.68   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Krista T Justinussen  2005              DNS   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Jonna Joensen  2005              DSQ  Tjˇvstart 
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
 
Kapping 20, 400m FrÝsvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Birni Sigvardsen  1999    505  1:00.29  2:08.83  3:17.99    4:26.37   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Denis Voropaev  2000    353  1:09.63  2:27.49  3:45.29    5:00.21   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Otto Jacobsen  1999    343  1:10.41  2:30.68  3:50.22    5:03.02   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
 
Kapping 20, 400m FrÝsvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Rˇi Bech  2001    396  1:07.07  2:21.02  3:35.36    4:48.99   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Hugin NŠs Lave  2001    375  1:08.51  2:24.88  3:40.89    4:54.16   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Johan N. Dam  2002    366  1:11.49  2:27.82  3:43.45    4:56.50   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Rˇkur Holm Joensen  2001    320  1:12.54  2:32.68  3:53.19    5:10.09   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Rani Jacobsen  2001    306  1:17.19  2:37.15  3:56.98    5:14.88   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Andrew Gunnarson Nielsen  2001    248  1:21.02  2:49.71  4:16.67    5:37.71   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Ë­in Jßkupsson  2002    248  1:21.96  2:49.69  4:16.33    5:37.78   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 21, 100m Firvald Kvinnur, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Sßra R. Nysted  2001    556  32.22        1:06.94   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Vßr Eidesgaard  2001    554  32.15        1:06.99   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Susanna Tummasardˇttir  2001    377  35.35        1:16.16   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Lea Midjord  2002    242  38.80        1:28.31   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 21, 100m Firvald Kvinnur, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Alisa Vestergňrd  2003    227  40.48        1:30.20   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 21, 100m Firvald Kvinnur, Finalur 10 ßr og yngri 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Marjun Hjelm  2005    85  58.19        2:05.00   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
 
Kapping 22, 200m Ryggsvimjing Menn, Finalur 15 - 26 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Birni Sigvardsen  1999    296  37.33  1:17.77  1:58.61    2:39.12   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 22, 200m Ryggsvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Rˇi Bech  2001    275  37.72  1:19.51  2:01.86    2:42.98   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Hugin NŠs Lave  2001    266  39.39  1:21.34  2:04.02    2:44.96   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
R˙ni Bech  2002              DSQ  Ei var. r°r. 6 vend. 
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 23, 200m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Sßra R. Nysted  2001    633  31.18  1:04.78  1:37.61    2:09.47   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Vßr Eidesgaard  2001    623  31.38  1:04.84  1:38.10    2:10.12   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Brynhild Johannessen  2002    454  33.15  1:10.92  1:48.89    2:24.55   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Susanna Tummasardˇttir  2001    439  35.02  1:11.24  1:48.55    2:26.21   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
S˙sanna T Justinussen  2002    389  33.89  1:12.36  1:53.17    2:32.17   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Lea Midjord  2002    386  34.74  1:13.44  1:53.10    2:32.65   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Maibritt Niclassen  2001    361  36.23  1:15.61  1:56.48    2:35.99   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Sˇlveig Steinhˇlm  2002    352  34.99  1:15.43  1:57.72    2:37.33   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Estir Bor­oy  2001    269  35.86  1:19.38  2:07.58    2:52.17   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 23, 200m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Alisa Vestergňrd  2003    430  32.86  1:10.92  1:49.49    2:27.19   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Ey­ri­ Mortensen  2003    386  35.23  1:14.55  1:54.65    2:32.61   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Lilja D Jacobsen  2003    354  35.15  1:14.74  1:55.79    2:37.09   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Sigri­ F Hansen  2003    315  36.62  1:18.19  2:01.31    2:43.27   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Rebekka Trygvadˇttir  2004    303  37.34  1:21.36  2:05.21    2:45.39   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Elin Christiansen  2004    290  37.91  1:21.79  2:06.81    2:47.77   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Kristianna Joensen  2003    204  42.09  1:31.60  2:22.62    3:08.59   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Malan Jˇhansdˇttir  2004    199  41.52  1:29.32  2:21.25    3:10.34   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Emma L Nagurset  2004    177  43.66  1:35.49  2:28.64    3:17.81   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
10  Laura Winther  2004    177  43.48  2:29.69  3:17.85    3:17.85   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 23, 200m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 10 ßr og yngri 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Kristina ═ Skßla  2005    187  44.31  1:34.81  2:27.07    3:14.16   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Nancy Dam  2005    133  50.59  1:48.87  2:45.77    3:37.70   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Birgit Thomsen  2006    119  49.48  1:47.27  2:45.89    3:45.46   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 24, 50m Firvald Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Birni Sigvardsen  1999    400          29.57   
  Havnar Svimjifelag                   
Rˇkur Trygvason  2000    359          30.65   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Sigmundur J. Djurhuus  2000    239          35.08   
  Svimjifelagi­ Flot                   
Denis Voropaev  2000    230          35.53   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
PŠtur H°jgaard  1999    112          45.12   
  Havnar Svimjifelag                   
 
Kapping 24, 50m Firvald Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Rˇi Bech  2001    424          29.00   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Heini Hentze  2001    374          30.24   
  Havnar Svimjifelag                   
Hugin NŠs Lave  2001    277          33.44   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Johan N. Dam  2002    237          35.22   
  Havnar Svimjifelag                   
Andrew Gunnarson Nielsen  2001    176          38.88   
  Havnar Svimjifelag                   
Sakaris Sakarisson  2001    168          39.49   
  Havnar Svimjifelag                   
Magnus Kristiansen  2002    156          40.46   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Bjartur Nˇn  2002    94          47.87   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
 
Kapping 24, 50m Firvald Menn, Finalur 12 ßr og yngri 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Bartal E. Eidesgaard  2003    237          35.22   
  Havnar Svimjifelag                   
Bergur Poulsen  2003    172          39.17   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Bjarti H°jbro  2003    150          40.97   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
R˙ni Dahl  2004    105          46.13   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Jˇhannis Erlendsson  2003    96          47.55   
  Havnar Svimjifelag                   
Marius Steinhˇlm  2005    75          51.51   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Jˇhann H°jbro  2004    51          58.46   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
Ëlavur Poulsen  2005              DSQ  Bringutak 
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
 
Kapping 25, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Sßra R. Nysted  2001    513  37.13        1:18.31   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Karin Midjord  2001    455  38.39        1:21.48   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Lea Midjord  2002    347  43.33        1:29.18   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Aimi ┴ Lakjuni  2002    334  42.21        1:30.34   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    310  42.88        1:32.64   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Maibritt Niclassen  2001    271  45.44        1:36.86   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Estir Bor­oy  2001    208  49.84        1:45.80   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Sˇlveig Steinhˇlm  2002    205  50.31        1:46.17   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Miriam Larsen  2002    171  52.08        1:52.86   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Ronja Hognadˇttir  2002              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 25, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Ey­ri­ Mortensen  2003    335  43.18        1:30.21   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Petra A. Nielsen  2003    291  46.03        1:34.58   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Rebekka Trygvadˇttir  2004    231  48.44        1:42.17   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Elin Christiansen  2004    191  51.72        1:48.85   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Katrina Vang  2003    181  51.09        1:50.69   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Kristianna Joensen  2003    162  54.62        1:54.99   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Laura Winther  2004    146  55.20        1:58.86   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Sesilia Feilberg  2003    134  56.21        2:02.37   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Malan Jˇhansdˇttir  2004    133  1:00.04        2:02.74   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
10  Naina Mortensen  2004    118  59.39        2:07.56   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
11  Emma L Nagurset  2004    106  1:02.27        2:12.41   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
12  Bjorg Ëlavsdˇttir  2004    95  1:07.15        2:17.28   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Bßra Nattestad  2004              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Anna Hojgaard  2004              DSQ  2 undirv.t°k v. strt 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 25, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 10 ßr og yngri 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Kristina ═ Skßla  2005    164  55.49        1:54.32   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Nancy Dam  2005    142  56.81        2:00.00   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005              DSQ  2 undirv.t°k v. strt 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 26, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Rˇkur Trygvason  2000    476  33.90        1:11.20   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Sigmundur J. Djurhuus  2000    213  42.72        1:32.98   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
Otto Jacobsen  1999    168  46.49        1:40.67   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
PŠtur H°jgaard  1999    153  49.01        1:43.94   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Bergur Johansen  2000    133  49.91        1:48.76   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 26, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Rˇi Bech  2001    352  36.50        1:18.75   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Hugin NŠs Lave  2001    348  36.98        1:19.03   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Rani Jacobsen  2001    285  38.74        1:24.45   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Ronni Petersen  2001    195  43.30        1:35.80   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
Sakaris Sakarisson  2001    170  47.00        1:40.24   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Ë­in Jßkupsson  2002    166  47.84        1:41.01   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Bjartur Nˇn  2002    128  50.57        1:50.32   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Finnur Hansen  2001    83  59.31        2:07.32   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Hans Jßkup Juul  2001              DSQ  2 undirv.t°k v. strt 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Noah Mneney  2002              DSQ  Tjˇvstart 
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Pauli Jacobsen  2002              DSQ  Tjˇvstart 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 26, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur 12 ßr og yngri 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Bergur Poulsen  2003    151  49.19        1:44.28   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
R˙ni Dahl  2004    124  50.82        1:51.28   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Bjarti H°jbro  2003    119  53.60        1:53.00   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Marius Steinhˇlm  2005    111  54.90        1:55.41   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Hans Jacob Hjelm  2003    100  54.90        1:59.76   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003    99  56.97        1:59.96   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Filip Hansen  2005    82  59.43        2:07.78   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004    64  1:05.15        2:18.45   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
John Thomsen BŠrendsen  2004    56  1:06.77        2:24.84   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Bergur Jokladal  2004              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Dßvid Gislason  2005              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Dßnjal Olsen  2004              DSQ  Ein hond Ý vending 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Jˇhann H°jbro  2004              DSQ  Tjˇvstart 
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Tˇki Hßkunarson  2003              DSQ  Tjˇvstart 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 27, 4X100m FrÝsvimjing Kvinnu, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Team Marlon  2001    513          4:20.09   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
  Alisa Vestergňrd  2003      31.18  1:06.37      1:06.37   
  Brynhild Johannessen  2002      31.57  1:06.74      2:13.11   
  Lea Midjord  2002      32.70  1:09.48      3:22.59   
  Sßra R. Nysted  2001      27.68  57.50      4:20.09   
                     
Reysti Gellurnar  2002    331          5:00.78   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
  S˙sanna T Justinussen  2002      33.00  1:09.14      1:09.14   
  Aimi ┴ Lakjuni  2002      34.44  1:15.66      2:24.80   
  Miriam Larsen  2002      38.63  1:24.21      3:49.01   
  Sˇlveig Steinhˇlm  2002      33.46  1:11.77      5:00.78   
                     
Havnar Hs1  2001              DSQ  Tjˇvstart 
  Havnar Svimjifelag                   
  Vßr Eidesgaard  2001      29.33  1:00.76      1:00.76   
                     
 
Kapping 27, 4X100m FrÝsvimjing Kvinnu, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Susvim Sisters  2003    293          5:13.48   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
  Petra A. Nielsen  2003      35.30  1:16.02      1:16.02   
  Elin Christiansen  2004      36.68  1:16.58      2:32.60   
  Laura Winther  2004      41.03  1:28.21      4:00.81   
  Lilja D Jacobsen  2003      33.44  1:12.67      5:13.48   
                     
Reysti Powergirls  2004    205          5:52.67   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
  Malan Jˇhansdˇttir  2004      41.28  1:29.99      1:29.99   
  Emma L Nagurset  2004      44.69  1:34.44      3:04.43   
  Sunniva Leo  2005      41.21  1:31.10      4:35.53   
  Rebekka Trygvadˇttir  2004      35.94  1:17.14      5:52.67   
                     
 
Kapping 28, 4X50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Reysti Flying Boys  1999    344          1:55.27   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
  Rˇkur Trygvason  2000      28.13        28.13   
  Denis Voropaev  2000      29.72        57.85   
  Ëli Poulsen  1999      28.23        1:26.08   
  Petur Pauli ┴ H°vdanum  2000      29.19        1:55.27   
                     
 
Kapping 28, 4X50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Havnar Hs1  2001    326          1:57.33   
  Havnar Svimjifelag                   
  Johan N. Dam  2002      28.54        28.54   
  Andrew Gunnarson Nielsen  2001      32.35        1:00.89   
  Rˇkur Holm Joensen  2001      29.22        1:30.11   
  Heini Hentze  2001      27.22        1:57.33   
                     
Susvim Dreingir  2001    313          1:58.85   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
  Hugin NŠs Lave  2001      29.31        29.31   
  Rani Jacobsen  2001      31.57        1:00.88   
  Bartal Debess  2002      33.27        1:34.15   
  Rˇi Bech  2001      24.70        1:58.85   
                     
Hs Bluesharks  2001    185          2:21.53   
  Havnar Svimjifelag                   
  Hans Jßkup Juul  2001      35.25        35.25   
  Ë­in Jßkupsson  2002      34.97        1:10.22   
  Finnur Hansen  2001      38.62        1:48.84   
  Sakaris Sakarisson  2001      32.69        2:21.53   
                     
Fs Harrar  2002              DNS   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                   
                   
                   
                DNS   
                     
 
Kapping 28, 4X50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 12 ßr og yngri 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Reysti Superteam  2003    168          2:26.24   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
  Bergur Poulsen  2003      34.07        34.07   
  Marius Steinhˇlm  2005      37.79        1:11.86   
  Ëlavur Poulsen  2005      39.35        1:51.21   
  Jˇnatan Lervig  2003      35.03        2:26.24   
                     
Susvim Garpar  2003              DSQ  Tjˇvstart 
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Susvim K˙llar  2003              DSQ  Tjˇvstart 
  Su­uroyar Svimjifelag                   
  R˙ni Dahl  2004      37.50        37.50   
                     
 
Kapping 29, 200m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Sßra R. Nysted  2001    443  35.69  1:16.73  1:58.25    2:37.45   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Brynhild Johannessen  2002    431  37.81  1:18.89  2:00.14    2:38.82   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Karin Midjord  2001    424  38.39  1:19.23  2:00.43    2:39.66   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
S˙sanna T Justinussen  2002    321  39.74  1:25.09  2:11.59    2:55.29   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Rˇ Holm Magnadˇttir  2002    301  42.21  1:26.48  2:13.96    2:59.05   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 29, 200m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Alisa Vestergňrd  2003    372  37.82  1:21.02  2:05.04    2:46.80   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Lilja D Jacobsen  2003    309  40.18  1:25.19  2:11.41    2:57.53   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Elin Christiansen  2004    209  46.97  1:39.24  2:31.37    3:22.01   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 30, 200m Bringusvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Rˇkur Trygvason  2000    478  34.86  1:15.24  1:55.63    2:34.31   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
PŠtur H°jgaard  1999    166  49.00  1:44.97  2:42.31    3:39.44   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Bergur Johansen  2000    148  49.75  1:47.96  2:47.74    3:47.90   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 30, 200m Bringusvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Hugin NŠs Lave  2001    350  38.37  1:23.05  2:07.65    2:51.20   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Rˇi Bech  2001    343  37.20  1:21.25  2:07.57    2:52.29   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Rani Jacobsen  2001    221  44.12  1:35.83  2:27.92    3:19.46   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Sakaris Sakarisson  2001              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Bjartur Nˇn  2002              DSQ  Tjˇvstart 
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Hans Jßkup Juul  2001              DSQ  2 undirv.t°k v. strt 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 31, 200m Firvald Kvinnur, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Sßra R. Nysted  2001    471  34.23  1:13.80  1:54.60    2:35.18   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Vßr Eidesgaard  2001    447  34.72  1:15.45  1:57.84    2:37.96   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Lea Midjord  2002    251  40.34  1:29.92  2:20.95    3:11.30   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 31, 200m Firvald Kvinnur, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Alisa Vestergňrd  2003    236  42.23  1:33.60  2:25.03    3:15.38   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 32, 100m Blanda­ Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Sigmundur J. Djurhuus  2000    279  36.57        1:17.57   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
Denis Voropaev  2000    277  35.44        1:17.74   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Bergur Johansen  2000    174  40.82        1:30.76   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 32, 100m Blanda­ Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Rˇi Bech  2001    367  31.72        1:10.77   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Hugin NŠs Lave  2001    326  35.92        1:13.64   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Heini Hentze  2001    315  35.06        1:14.47   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Rˇkur Holm Joensen  2001    274  35.42        1:17.99   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Ë­in Jßkupsson  2002    189  41.42        1:28.29   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Noah Mneney  2002    174  42.36        1:30.70   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Magnus Kristiansen  2002    172  43.64        1:31.02   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
R˙ni Bech  2002    157  41.77        1:33.92   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Bartal Debess  2002    154  46.25        1:34.53   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
10  Finnur Hansen  2001    126  45.71        1:41.02   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
11  Pauli Jacobsen  2002    73  56.82        2:01.17   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Rani Jacobsen  2001              DNS   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Sakaris Sakarisson  2001              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Bjartur Nˇn  2002              DSQ  Ëj°vn armt°k, firv. 
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Hans Jßkup Juul  2001              DSQ  Stˇ­ ß botni v.m. 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 32, 100m Blanda­ Menn, Finalur 12 ßr og yngri 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Bergur Poulsen  2003    177  43.06        1:30.25   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Bjarti H°jbro  2003    164  40.20        1:32.52   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Marius Steinhˇlm  2005    118  48.87        1:43.27   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Jˇhann H°jbro  2004    111  54.43        1:45.31   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Teitur Winther  2005    107  50.75        1:46.81   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
SÝmun Debess  2005    84  55.41        1:55.70   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Dßnjal Olsen  2004    65  55.03        2:05.81   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Dßvid Gislason  2005    65  55.88        2:05.82   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Bergur Jokladal  2004              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Hans Jˇn Debess Bech  2004              DSQ  Bringubein Ý firvald 
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Jˇhannis Erlendsson  2003              DSQ  ┴ b˙k Ý ryggvending 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
John Thomsen BŠrendsen  2004              DSQ  Svam crawl v. start 
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Ëlavur Poulsen  2005              DSQ  Bringubein Ý firvald 
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
R˙ni Dahl  2004              DSQ  ┴ b˙k Ý rygg-br skft 
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Tˇki Hßkunarson  2003              DSQ  Firv. ei fullf. rŠtt 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 33, 100m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Sßra R. Nysted  2001    679  28.26        58.03   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Vßr Eidesgaard  2001    606  29.01        1:00.25   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Karin Midjord  2001    471  31.73        1:05.53   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Susanna Tummasardˇttir  2001    435  32.20        1:07.29   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Brynhild Johannessen  2002    431  32.16        1:07.50   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
S˙sanna T Justinussen  2002    411  32.53        1:08.59   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    404  33.33        1:08.99   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Maibritt Niclassen  2001    372  33.92        1:10.89   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Sˇlveig Steinhˇlm  2002    371  33.43        1:10.97   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
10  Lea Midjord  2002    348  34.01        1:12.52   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
11  Aimi ┴ Lakjuni  2002    325  34.49        1:14.17   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
12  Estir Bor­oy  2001    317  34.95        1:14.80   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
13  Rˇ Holm Magnadˇttir  2002    272  37.45        1:18.72   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
14  Miriam Larsen  2002    215  38.90        1:25.09   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Ronja Hognadˇttir  2002              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 33, 100m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag                   











 
Alisa Vestergňrd  2003    411  34.49        1:08.60   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Ey­ri­ Mortensen  2003    376  34.68        1:10.64   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Sigri­ F Hansen  2003    321  35.47        1:14.46   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Lilja D Jacobsen  2003    308  35.33        1:15.52   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Elin Christiansen  2004    290  36.79        1:17.03   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Rebekka Trygvadˇttir  2004    285  36.27        1:17.49   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Petra A. Nielsen  2003    251  38.02        1:20.83   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Sesilia Feilberg  2003    243  37.76        1:21.73   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
Katrina Vang  2003    234  37.85        1:22.70   
  Fuglafjar­ar Svimjifelag                   
                     
10  Kristianna Joensen  2003    227  39.48        1:23.54   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
11  Anna Hojgaard  2004    206  39.64        1:26.30   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
12  Malan Jˇhansdˇttir  2004    206  40.10        1:26.36   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
13  Laura Winther  2004    187  42.50        1:29.11   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
14  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    187  41.68        1:29.18   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
15  Emma L Nagurset  2004    179  42.87        1:30.46   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
16  Bj°rt Sigur­sson  2004    162  41.59        1:33.44   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
17  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004    153  44.46        1:35.19   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
18  Bjorg Ëlavsdˇttir  2004    141  44.21        1:37.78   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
19  Kristina Hansen  2003    136  42.59        1:39.04   
  Ăgir Klaksvik                   
                     <